Web Tabanlı Ön Muhasebe Nedir?

Reading Time: 2 minutes

Bir girişimde bulunmak ve piyasaya sürmek sizi oldukça adrenalin dolu bir maceraya sürükler.  Fakat finansal işlemler ve muhasebe hem heyecanınızı hem de enerjinizi fazlasıyla tüketebilir. Tabii KolayBi’ gibi bir web tabanlı ön muhasebe programı kullanmıyorsanız. Bunun yerine finansal verilerinizi Excel veya masaüstü bir programda tutuyorsanız; para tahsilatı, fatura ödeme veya kesme gibi oldukça kolay işlemler için ofise mecbur bir durumda kalırsınız.Bu muhasebe çözümleri, sundukları destekler ile hem firma yöneticileri hem de muhasebecileriniz için fatura yönetimi, gelir gider yönetimi gibi ön muhasebe adımlarını oldukça pratik hale geliyor.


14 Gün Ücretsiz Dene


Hesabını oluşturup kullanmaya başlamak için

14 Gün Ücretsiz Dene

Web Tabanlı Ön Muhasebe Kullanmanın 4 Avantajı

Hızlı Bir Başlangıç Yapın

Web tabanlı bir programa sahip olmak için herhangi bir veritabanı ödemesi yapmanıza gerek yoktur. Ayrı olarak da  kurulum için bir teknik ekip beklemenize ve ek eğitim ücretleri ödemeye gerek duymazsınız. Tek yapacağınız internet üzerinden gerekli adımları izleyerek hesabınızı oluşturmak. Verilerinizi aktarma konusunda düşüncelere dalmanıza gerek yok, çözümü oldukça basit. Verilerinizi Excel dosyası halinde toplu olarak içeri aktarabilirsiniz.

Dünyanın Her Yerinden Kolayca Erişim

Teknoloji her geçen gün gelişmesi bizi geleceğe götürdüğü bu zamanda bir yöneticinin son isteyeceği şey işini yönetirken bir yere bağımlı kalmak. Düşündüğümüzde; tatilde, yurt dışı gezisinde ya da toplantı sırasında anlık olarak fatura gönderimi veya finansal verilerinizi kontrol etmek için ofise bulunmanız gerekir. Bundan dolayı web tabanlı bir program sahibi olduğunuzda tüm bu mecburiyetlerden kurtulmuş olursunuz. İnternete bağlı olan bir cihazdan kullanıcı bilgilerinizi girerek hızlı ve kolayca sisteme erişebilirsiniz.

Web Tabanlı Ön Muhasebe Programınız her zaman güncel kalsın

Bu muhasebe programları sürekli gelişerek kendilerini güncelleştirirler. Masaüstü programları çözümlerin aksine bu programlarda eklenen yeni özelliklere anında ulaşım ve güncellemeyle uğraşmadan uygulamayı kullanmaya kesintisiz devam edebilirsiniz. Üstelik güncellemeler için ekstra para ödemek zorunda olmazsınız. Güncel bir programda farklı özellikleri ücretsiz ve kolayca tecrübe etmek için tek yapmanız gereken web tabanlı bir ön muhasebe programında deneme hesabınızı oluşturmak.

Ücretsiz ve Sınırsız Destek Hizmetine Sahip Olun

Masaüstü bir ön muhasebe programları satın aldığınızda yalnız kurulum aşamasında destek sağlanır. İlerleyen zamanlarda hizmet istediğiniz konularda ise hizmet için ekstra destek ücreti ödemeniz gerekir. Bir ön muhasebe uygulamasında ise sahip olduğunuz abonelik boyunca istediğiniz zaman destek ekimize talepte bulunarak ücretsiz destek alabilirsiniz. Siz de web tabanlı bir ön muhasebe programına sahip olup rahatlıkla muhasebe işemlerinizi dilediğiniz yerden kullanmak istiyorsanız 

KolayBi’ ön muhasebe programını 14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler:

Ücretsiz kullanmaya başlayın!

En iyi ön muhasebe programını ilk 14 gün ücretsiz kullanın! Şimdi KolayBi’ yi Kullanmaya Başlayın ve Ücretsiz 1000 veya 3000 e-Fatura Kontörü Fırsatından Yararlanın!