sanal-pos Pazaryeri Entegrasyonu

e-Ticarette aradığınız hız için pazaryeri entegrasyonu!

StockMount’a kayıtlı tüm e-Ticaret mağazalarınızı KolayBi’ye entegre edin, siparişlerinizin ön muhasebe yönetiminde rahat edin!

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri entegrasyonu ile operasyonu hızlandırın!

e-Ticaretin hızlı akışına ayak uydurabilecek ön muhasebe programı KolayBi’ ile işleri kolaylaştırın. StockMount’a kayıtlı n11, Gittigidiyor, Trendyol, Amazon, Hepsiburada gibi birçok farklı e-Ticaret sitesindeki mağazanızdaki satışları, ön muhasebe programınızla tek ekrandan takip edin.

Siparişlerinizi anında faturalayın!

Pazaryeri mağazanızda bir siparişi tamamladığınızda, KolayBi’ üzerinden hemen faturasını düzenleyin. Fatura düzenleme işlemini kısaltmak isterseniz, sistem içerisindeki hazır şablonları kullanın. Tüm platformlar için aynı ekranı kullanarak fatura düzenleyin ve mağazalar arasında kaybolmadan satışları faturaya dönüştürün.

Pazaryeri entegrasyonu ile cari hesap takibi çok kolay!

Müşterilerinizin cari hesap bakiyelerini KolayBi’ ile görmek çok pratik! Pazaryeri entegrasyonunu kullanın, satış sonrasında e-Ticaret sitesinden veri alarak elle girmekle uğraşmayın. KolayBi’ tüm verileri içe aktarsın, ödeme durumlarını tüm cihazlarınızdan takip edin.

kolaybi-on-muhasebe-mockup
kolaybi-dashboard kolaybi-cari-hesaplar kolaybi-proje

Tek ekran, çok kolaylık!

e-Ticaret mağazalarınızı, pazaryeri entegrasyonu ile KolayBi’ ye taşımanın diğer avantajlarını keşfedin!

stoklar-tek-ekranda

Stoklarınız tek ekranda

Stok kayıtlarınızı tuttuğunuz ekrandan e-ticaret satışlarınızı da görün, stok yönetimini geliştirin.

satis-raporlama

Satışlarınızı raporlayın

Pazaryeri entegrasyonu ile yaptığınız satışları ister günlük, ister belirli bir tarih aralığı seçerek raporlayın.

e-fatura-e-arsiv-iletme

e-Fatura ve e-Arşiv iletin

Yaptığınız satışlar için hızlıca e-Fatura ve e-Arşiv düzenleyin, müşterinlerinizle paylaşın.

Tüm Pazaryeri Aboneliklerinizi Entegre Edin!

e-Ticaret yönetimi için Stockmount kullanıyorsanız, KolayBi’ye tüm pazaryeri mağazalarınızı kolayca entegre edebilirsiniz! Pazaryeri entegrasyonunuzu dakikalar içinde yaparak, siparişlerinizin takibini kolaylaştırın ve tüm pazaryerlerinden yaptığınız satışların faturalarını yöneterek e-Ticaret yolculuğunuzda yeni bir sayfa açın!

Üstelik, QNB Finansbank Dijital Köprü kampanyası ile KolayBi’ gibi StockMount’u da 2022’ye kadar ücretsiz kullanabilirsiniz!

campaign-image
Ücretsiz kullanmaya başlayın!

En iyi ön muhasebe programını ilk 14 gün ücretsiz kullanın! Sonrasında avantajlı KolayBi’ üyelikleriyle işletmenizi büyütmeye devam edin.