bi-banka e-Fatura & e-Arşiv

En kolay e-Fatura e-Arşiv programı

KolayBi’ ile tüm ön muhasebe süreçleri bu kadar kolayken, fatura süreçleriniz neden olmasın? e-Fatura’ya geçiş yapın, kağıt fatura kesmeye veda edin.

e Fatura e Arşiv Programı KolayBi'

e-Fatura ile kağıt faturanın masraflarından kurtulun!

Kağıt fatura kesmek şirketiniz için birçok yönden maliyetlidir. Baskı, mürekkep, kargo masrafları ile şirketinize ekstra maliyet olarak geri döner.. e-Fatura göndermeye başlayarak tüm maliyetleri geride bırakırken doğa için kağıt israfını da önleyebilirsiniz.

Kestiğiniz fatura, anında müşterinizde!

Düzenlediğiniz e-Fatura’yı müşterinize iletmek için beklemeyin. Uzun kargo süreçlerini aradan çıkararak, faturanızı internet üzerinden hemen iletin, tahsilatlarınızı hızlandırın.

Dilediğiniz yerden e-Fatura kesin

e-Fatura entegrasyonu ile fatura kesmek için ofiste olmanıza gerek yok. İnternete ulaşabildiğiniz her yerden faturalarınızı kesin, ulaştırın, faturalarınızı bekletmeden işleme alın.

kolaybi-on-muhasebe-mockup
kolaybi-dashboard kolaybi-cari-hesaplar kolaybi-proje

Hayatınızı kolaylaştıran e-Fatura özellikleri!

e-Fatura’nın zamandan ve maliyetten kazandıran özellikleriyle şimdi tanışın!

e-fatura-arsivi

Fatura arşiviniz kaybolmasın

İhtiyaç anında sadece birkaç tıkla tüm fatura arşivinizi inceleyin, uzun uzun aramayın!

hizli-e-fatura

Gecikme yaşamayın

e-Fatura’larınızın tahsilat tarihi yaklaştığında bildirimler alın, müşterilerinize de bildirim göndererek hatırlamalarını sağlayın.

doga-dostu

Doğayı Koruyun

e-Fatura ile şirketinizin kağıt kullanımını azaltarak doğanın korunmasına katkıda bulunun.

e-Fatura’ya geçiş sürecinde KolayBi’ yanınızda

İşletmenizin e-Faturaya geçişi için uzun ve karmaşık işlemlerle uğraşmazsınız. Çünkü KolayBi’ destek ekibi, tüm e-Fatura geçiş sürecinde yanınızda. Üstelik ücretsiz e-Fatura entegrasyonu için Dijital Köprü kampanya seçeneği ile!

campaign-image
Ücretsiz kullanmaya başlayın!

En iyi ön muhasebe programını ilk 14 gün ücretsiz kullanın! Sonrasında avantajlı KolayBi’ üyelikleriyle işletmenizi büyütmeye devam edin.