E-Ticaret

İstediğiniz yerden e-Ticaret mağazanızı yönetin!

Ön muhasebe programınız da sizin kadar yenilikçi! KolayBi’ ile internete ulaşabildiğiniz her yerde, şirketinizin tüm online satış süreçlerini yönetin, her anınızı kazanca çevirin.

Kullanmaya Başla

e-Ticaret hızı sever! Satışlarınızı her an her yerden takip edin!

İşletmenizi büyütmenin en iyi yolu, tüm süreçlere her an hakim olabilmektir. KolayBi’ ile sipariş takibi, e-Fatura işlemleri, stok yönetimi gibi en kritik süreçleri bile internet üzerinden, istediğiniz an yürütün. Bulut tabanlı teknoloji ile kayıtlarınıza tek bir cihaza bağlı kalmadan, tüm cihazlarınızdan sisteme giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

Üçüncü parti entegrasyonlarıyla güncel ve hızlısınız!

Üçüncü parti hizmetlere entegre olarak satış süreçlerinizi kolaylaştırın. Satış yaptığınız tüm pazaryerlerini StockMount üzerinden KolayBi’ye entegre edin, bu sistemlerde yaptığınız tüm satışların stok ve ödeme güncellemeleri anında ön muhasebe kayıtlarınıza geçsin! İsterseniz, banka hesaplarınızı entegre ederek gelen ve yapılan tüm ödemelerle anında carilerinizi güncelleyin veya e-Fatura ve sanal POS entegrasyonları ile tahsilat ve faturalama süreçlerinizi ışık hızında yapın. Tüm bu özellikler tek ekranda, KolayBi’de!

E-Ticaret Sektörü

İnternet ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte sanal ortamda gerçekleşen alışveriş oranı da artmıştır. Birçok mal ve hizmet tamamen sanal ortamda ilerlemektedir. Bazı global markalar ise fiziki mağazaların yanı sıra sanal ortamda hizmet vermeye devam etmektedir. Rekabetin yoğun olduğu online ticaret sektörü yeni bir iş girişimi olan kişiler için oldukça avantajlıdır. Kısmen daha az maliyete sahip olan e-ticaret sektörü finansmanı kısıtlı olan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

DEVAMINI GÖSTER...

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Tüm ÇözümlerÜcretsiz Kullan