Tüm Sektörler

Tüm sektörler için maliyeti düşük, verimi yüksek ön muhasebe programı!

Şirketler, doğru atılmış adımlarla büyür! İşletmenizin finansal durumunu gerçek zamanlı analiz etmek ve müşterilerinizin taleplerine hızlı dönüşler yapmak için, şimdi doğru bir adım atın, KolayBi’ ön muhasebe programını kullanmaya başlayın.

Kullanmaya Başla

Ön muhasebe yönetiminde akıllı çözümler!

İşletmenizin ön muhasebe yönetimine ayırdığınız zaman ve maliyeti azaltmanın yoluyla tanışın. KolayBi’nin sunduğu sayısız kolaylıkla, tüm sektörlerdeki işletmeler gelir giderlerini anlık takip ederken, sipariş ve stok yönetiminde de yeni bir sayfa açıyor. Sattığınız ürünlerin ya da yaptığınız tüm projelerin kâr oranlarını tek ekranda görün, şirketinizin tüm kazancını ve giderlerini kontrol altında tutun. Satışlarınızı sipariş anından faturalama anına kadar hızla tamamlayarak kazancınızı arttırın.

Bulunduğunuz her yerden yönetin, kazanın!

Bulunduğunuz her yerden yönetin, kazanın!

Tüm Sektörler

Bugünün gelişen teknolojisinde mesleğiniz ne olursa olsun daha fazla pazar payına sahip olabilmek, ürün yelpazenizi genişletmek ve kâr marjını arttırmak için kullanabileceğiniz birden fazla ön muhasebe yazılımları bulunmaktadır. Muhasebenin temelinde yer alan bileşenlerin amacı işletmelere doğru evrak takibi yaptırmak ve sektörel büyümelerini sağlamak için gereken adımı attırmaktadır. Ulaşım, iletişim, bilişim gibi sektörler günümüz şartlarında iç içe geçmişken topluma hizmet sunan her firma verdiği hizmetin kalitesini ölçmek ve pürüzlerini gidermek ister. Böylece sektörde istediği yönde daha kolay ilerleyip yeni ürün ve önermeler için vakit yaratabilir. KolayBi’ ile müşterilerinizin değişen ihtiyaçlarına hızlıca dönüş yapabilir ve verilen hizmetin kalitesini her kesimden firma için ulaşılabilir hale getirebilirsiniz.

DEVAMINI GÖSTER...

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Tüm ÇözümlerÜcretsiz Kullan