Tüm sektörler için maliyeti düşük, verimi yüksek ön muhasebe programı!

Şirketler, doğru atılmış adımlarla büyür! İşletmenizin finansal durumunu gerçek zamanlı analiz etmek ve müşterilerinizin taleplerine hızlı dönüşler yapmak için, şimdi doğru bir adım atın, KolayBi’ ön muhasebe programını kullanmaya başlayın.

Ön muhasebe yönetiminde akıllı çözümler!

İşletmenizin ön muhasebe yönetimine ayırdığınız zaman ve maliyeti azaltmanın yoluyla tanışın. KolayBi’nin sunduğu sayısız kolaylıkla, tüm sektörlerdeki işletmeler gelir giderlerini anlık takip ederken, sipariş ve stok yönetiminde de yeni bir sayfa açıyor. Sattığınız ürünlerin ya da yaptığınız tüm projelerin kâr oranlarını tek ekranda görün, şirketinizin tüm kazancını ve giderlerini kontrol altında tutun. Satışlarınızı sipariş anından faturalama anına kadar hızla tamamlayarak kazancınızı arttırın.

Üretim sektörü için ön muhasebe programı
tüm sektörler için KolayBi

Bulunduğunuz her yerden yönetin, kazanın!

KolayBi’de tüm süreçleri internet üzerinden yapabilirsiniz. Nerede olursanız olun; şirketinizin gelir giderlerine, sipariş ve stok durumuna, cari hesaplar ve faturalarına tüm cihazlarınızdan ulaşın. Ofiste olmadığınız anlarda bile süreçlere hakim olarak, büyümeniz için kararlar alın, uygulayın! İsterseniz entegrasyon ile karmaşık gibi görünen e-Fatura işlerinizi dakikalar içinde bitirin. İşletmenizin hacmi ne olursa olsun sanal POS entegrasyonu ile her yerden ödeme alın. Banka hesaplarınızı entegre ederek ödemelerinizi anında ön muhasebe kayıtlarına işleyin. Tüm gelir, gider, envanter ve diğer süreçleri bulut tabanlı KolayBi’ye emanet edin, işletmenizi ileriye taşıyın!

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

cari-hesap-yonetimi

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

stok-yonetimi

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

fatura-takibi

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

siparis-yonetimi

Sipariş Yönetimi

Aldığınız siparişlerin bilgisini kayıt altında tutun, teklif gönderdiğiniz ve satışa dönüştürdüğünüz tüm siparişleri anında yönetin.

gelir-gider-takibi

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.

proje-gelir-gider-takibi

Proje Gelir Gider Takibi

Projelerinizin gelir ve masraflarını kayıt altına alın. İstediğiniz projenin maliyet hesaplamasını hızlıca yapmanın kolaylığını yaşayın.

raporlama

Raporlama

Kontrol daima sizde olsun! Kolay raporlama özelliğiyle anlık durumunuzu görüntüleyin, isterseniz ortaklarınız ve çalışanlarınızla paylaşın.