Teknoloji şirketleri için kullanımı kolay ön muhasebe programı!

Yazılım, bilişim ve teknoloji şirketlerinin hızlı dünyasına uygun, yenilikçi ön muhasebe programı KolayBi’ size yeni fikirler bulmak için ihtiyacınız olan zamanı kazandırıyor.

Tüm projelerinizin detaylı akışını kolayca takip edin!

Üzerinde çalıştığınız tüm projeler için ayrı ayrı kayıtlar içerisinde kaybolmayın. KolayBi’de proje özelinde gelir gider akışını internet üzerinden ve tek ekrandan takip edebilirsiniz. Her projeniz için gelen ödemeleri, masraflarınızı ve projede çalışan personel giderleri dahil tüm ödeme kalemlerinizi kolayca listeleyebilirsiniz. Böylece en kârlı projelerinizi bir bakışta anlar, işlerinizin kâr marjını doğru ve eksiksiz gözlemlersiniz.

Teknoloji firmaları için ön muhasebe
Bilişim sektörü için ön muhasebe

Online entegrasyonlar ile hızlı büyüyün!

KolayBi’de size zaman kazandırarak büyümenizi kolaylaştıracak birçok entegrasyon var! Müşterilerinize kolayca fatura düzenleyip hemen iletmeniz için, e-Fatura entegrasyonunu kullanabilirsiniz. Sanal POS entegrasyonu ile SMS veya e-posta yoluyla hızlı tahsilat yaparak nakit akışını canlandırabilirsiniz. Tüm bu akışın banka hesabınıza nasıl yansıdığını görmek için ise online banka entegrasyonunu kullanın. Böylece hesaba gelen ve hesaptan çıkan tutarı ön muhasebe kayıtlarınızda güncelleyerek finansal durumunuzu kontrol altında tutabilirsiniz. Tüm bu kolaylık, size büyümek için atılan hızlı adımlar olarak geri döner.

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

cari-hesap-yonetimi

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

fatura-takibi

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

gelir-gider-takibi

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.