Yazılım, Bilişim & Teknoloji

Teknoloji şirketleri için kullanımı kolay ön muhasebe programı!

Yazılım, bilişim ve teknoloji şirketlerinin hızlı dünyasına uygun, yenilikçi ön muhasebe programı KolayBi’ size yeni fikirler bulmak için ihtiyacınız olan zamanı kazandırıyor.

Kullanmaya Başla

Tüm projelerinizin detaylı akışını kolayca takip edin!

Üzerinde çalıştığınız tüm projeler için ayrı ayrı kayıtlar içerisinde kaybolmayın. KolayBi’de proje özelinde gelir gider akışını internet üzerinden ve tek ekrandan takip edebilirsiniz. Her projeniz için gelen ödemeleri, masraflarınızı ve projede çalışan personel giderleri dahil tüm ödeme kalemlerinizi kolayca listeleyebilirsiniz. Böylece en kârlı projelerinizi bir bakışta anlar, işlerinizin kâr marjını doğru ve eksiksiz gözlemlersiniz.

Online entegrasyonlar ile hızlı büyüyün!

KolayBi’de size zaman kazandırarak büyümenizi kolaylaştıracak birçok entegrasyon var! Müşterilerinize kolayca fatura düzenleyip hemen iletmeniz için, e-Fatura entegrasyonunu kullanabilirsiniz. Sanal POS entegrasyonu ile SMS veya e-posta yoluyla hızlı tahsilat yaparak nakit akışını canlandırabilirsiniz. Tüm bu akışın banka hesabınıza nasıl yansıdığını görmek için ise online banka entegrasyonunu kullanın. Böylece hesaba gelen ve hesaptan çıkan tutarı ön muhasebe kayıtlarınızda güncelleyerek finansal durumunuzu kontrol altında tutabilirsiniz. Tüm bu kolaylık, size büyümek için atılan hızlı adımlar olarak geri döner.

Yazılım, Bilişim, Teknoloji Sektörü

İnternet kullanımının yaygınlık kazanması ile birlikte bilişim alanında yeni ve detaylı yaklaşımların varlığı ortaya çıkmıştır. Geniş düzeyde bilginin ağ platformunda rahatça dolaşabilmesi için yeni araç ve servis sistemleri kullanılmaya başlanmıştır. Bu da kullanıcıları anında kullanıma başlayabilecekleri, kaynak araştırması yapabilecekleri ve iletişim servislerini kolayca yönetebilecekleri bir konum haline getirmiştir.

DEVAMINI GÖSTER...

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Tüm ÇözümlerÜcretsiz Kullan