İthalat İhracat

Alım ve satımda düzenli ve hızlı hareket edin!

İthalat ve ihracat yapan işletmeler için en önemli ve detaylı süreçler, KolayBi’ ile hatasız ve hızlı ilerler. Stok yönetimi, fatura takibi ve daha birçok özelliği nasıl kullanabileceğinizi keşfedin.

Kullanmaya Başla

Tüm alım satım süreçleri için kolay çözümler!

Farklı ülkeler ve para birimleriyle çalışmak, ön muhasebe işlerinizde karışıklık yaratmasın. KolayBi’de ödeme, tahsilat, faturalama gibi tüm ön muhasebe süreçlerinizde, dilediğiniz para birimini kullanabilirsiniz. Her sipariş için istediğiniz para birimi ile fatura düzenleyebilir, hangi para birimi ile çalışıyorsanız o şekilde ödeme alabilirsiniz. Banka hesaplarınızı sisteme entegre ederek ödemelerinizin kayıtlarını güncel tutarak dövizle yaptığınız tüm alış satış işlemlerini kolayca takip edin!

Çalıştığınız ülkelerle sınırlarınızı kaldırın!

Akıllı ön muhasebe yazılımı ile işlerini kolaylaştıran işletmeler, ürünlerin alım satımını yaparken hiçbir detayı atlamadan yoluna devam eder. KolayBi’ ile cari hesap takibinizi yaparak borç ve alacaklarınızı tek ekranda görebilir, geçmişe dönük tüm cari dökümünü dilediğiniz an öğrenebilirsiniz. Stok yönetiminde düzenli ve pratik kayıtlar tutarak kestiğiniz faturalara göre stokları günceller, satış kaçırmadan siparişlerinize yanıt verirsiniz. KolayBi’ ile tüm iş akışınızı detaylarda kaybolmadan görün, kontrol sizde olsun.

İthalat-İhracat Sektörleri

Farklı dünya ülkelerinin birbirleriyle olan ilişkilerinde ithalat-ihracat büyük öneme sahiptir. Bu yolu tercih eden şirketler uluslararası olarak çalıştıklarında ekonomilerinin büyümesine ve gelişimine doğrudan katkı sağlarlar. Her ülke sahip olduğu değerli metaller, mineraller, fosil yakıtlar ve daha birçok belirli kaynaklarını işleyerek sektörde ihtiyacı olan diğer ülkelere bu ürünlerini hammadde veya işlenmiş ürün bileşikleri olarak pazarlamaktadır. Böylece tüketiciler yerel işletmelerde faydalanamadıkları ürün ihtiyaçlarını bu şekilde karşılayabilirler. İthalat, ihracat işlemleri ve muhasebe uygulamaları entegre bir şekilde kullanıldığında bu durumdan ikincil etkilenenler olarak ülkeler, finansal gelişimlerinde artış yaşadıklarında bu doğrusal gelişimi eğitim sistemleri ve altyapıları gibi birçok farklı alanda kullanabilirler. Bu düzeni doğru ve etkin bir şekilde, ithalat-ihracat arasındaki dengeyi kurarak küresel gelişim ve pazar payınızı yüksek endekslerde tutabilirsiniz.

DEVAMINI GÖSTER...

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Tüm ÇözümlerÜcretsiz Kullan