Online Marketplace Integration

Online Marketplace integration for the speed you're looking for in e-Commerce!

If you wish, integrate all your e-Commerce stores into KolayBi' with StockMount Integration, or quickly transfer the orders you receive from your e-Commerce site that you have created using the WooCommerce infrastructure!

Pazaryeri entegrasyonu ile operasyonlarınızı hızlandırın!

e-Ticaretin hızlı akışına ayak uydurabilecek ön muhasebe programı KolayBi’ ile işleri kolaylaştırın. StockMount’a kayıtlı n11, Gittigidiyor, Trendyol, Amazon, Hepsiburada gibi birçok farklı e-Ticaret sitesindeki mağazanızdaki satışları, ön muhasebe programınızla tek ekrandan takip edin.

e-Ticaret sitenizi ön muhasebe programınıza entegre edin!

WooCommerce platformunu kullanarak kurduğunuz e-Ticaret siteniz üzerinden aldığınız siparişleri KolayBi’ye hızlıca aktarın ve anında faturaya dönüştürün! Dilerseniz ücretsiz e-Fatura & e-Arşiv entegrasyonu ile faturaları müşterilerinize anında ulaştırın!

Siparişlerinizi anında faturalayın!

Pazaryeri mağazanızda bir siparişi tamamladığınızda, KolayBi’ üzerinden hemen faturasını düzenleyin. Sistem içerisindeki hazır şablonları kullanarak faturalama işlem sürenizi kısaltın. Tüm platformlar için aynı ekranı kullanarak fatura düzenleyin ve mağazalar arasında kaybolmadan siparişlerinizi faturaya dönüştürün.

Everything conveniently displayed on a single screen!

Discover the other advantages of moving your e-commerce stores to KolayBi' with online marketplace integration!

Your inventories on a single screen

Keep your inventory records and see your e-commerce sales on the same screen, and improve inventory management.

Your inventories on a single screen

Keep your inventory records and see your e-commerce sales on the same screen, and improve inventory management.

Your inventories on a single screen

Keep your inventory records and see your e-commerce sales on the same screen, and improve inventory management.

E-Ticaret Entegrasyonu

E-ticaret faaliyetlerinin tek bir panel üzerinden yönetilmesini sağlayan e-ticaret entegrasyonu ile zamandan tasarruf etmenizin yanı sıra işlerinizi daha verimli bir şekilde yönetme fırsatını da elde edersiniz. Aynı zamanda e-ticaret entegrasyonu ile ürünlerinizi pazaryerleriyle de entegre edebilirsiniz. Bunların doğal bir sonucu olarak pek çok kişi tarafından daha geniş bir müşteri ağına ulaşmayı sağlayan pazaryeri entegrasyonu tavsiye edilmektedir. Bu noktada pazaryeri neden tercih edilmelidir gibi sorularla karşılaşılabilmektedir. İnternet üzerinden alışverişin her geçen gün popülerlik kazanmasıyla firmaların müşterilerle daha çabuk bir şekilde iletişime geçmesi ve büyük kitlelere ulaşması kolay bir şekilde gerçekleşir olmuştur. Böylece farklı hizmetlerden yararlanmak isteyen pek çok kişi bu pazaryerleriyle iletişime geçerek istediği ürüne kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Firmaların bu tarz pazaryerlerinde ulaştıkları kişi sayısı kendi web sitelerinde ulaştıkları kişi sayısının doğal olarak üstünde olacaktır. Bu tarz pazaryerlerinde gezen kişiler pek çok farklı ürünü hızlıca kıyaslayabildiği için pazaryeri daha tercih edilir olmuştur. Bunun yanı sıra bu pazaryerleri kişilerin haklarını da koyarak alışverişin güvenli bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olur.

SHOW MORE...

Start using it for free!

Use the best accounting software for free for the first 14 days! Start Using KolayBi' Now andGet 1,000 or 3,000 e-Invoice Credits for Free!

Use It for free