Merak Edilenler

KolayBi'Link ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Faydalı olacağını düşündüğümüz bazı soruları sizler için derledik
KolayBi’Link’te Luca Entegrasyonu özelliği var mı?
Evet. KolayBi’Link ile müşterilerinize ait faturaları Luca entegrasyonuna otomatik olarak aktarabilirsiniz.
Mali Müşavir ne iş yapar?
Mali Müşavirler, kamu kurumları ve özel sektör-firma arasında köprü görevi üstlenen, gerçek ya da tüzel kişilerin, kurumların hesap bilgilerini düzenlemek, güncel regülasyonları uygulamak, varlık borç ve sermaye girişlerini yapmakla yükümlü 3568 sayılı meslek kanunuyla yetkilendirilmiş kişidir.
KolayBi'Link ile beyanname takibi yapabilir miyim?
Mükelleflerinzin sorumlu olduğu tüm Vergi Beyannameleri ve SGK Bildirgelerinin beyan edilip edilmediğini KolayBi'Link üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
KolayBi'Link'te SMMM Bilgi ve Duyuru sistemi var mı?
Mali Müşavirlerin sıklıkla kullandığı duyuru ve bilgilendirme sitelerine tek ekrandan ulaşabilir, istediğiniz duyuru sitesini ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz. Ayrıca burada yer alan duyuru ve bilgilendirmeleri portal ekranından özet olarak görüntüleyebilirsiniz.
KolayBi'Link ile veri aktarım işlemi gerçekleştirebilir miyim?
KolayBi'Link ile, mükelleflerinizin banka hareketlerinden faturalarına fiş işlemlerinden vergi beyanlarına kadar birçok işlemi anında muhasebe programınıza aktarabilirsiniz.  
Mali Müşavirler neden mükellef takip platformu kullanmalıdır?
Mükellefileri ile iletişim ve veri akışı süreçlerinde kullanacakları bulut sistem teknolojileri ile Mali Müşavirler; büro yönetim süreçlerini gerçekleştirme, tüm süreçleri kontrol altında tutma, evrak kontrollerini sağlama gibi işlemleri tek ekrandan gerçekleştirebilirken, zaman ve hız kazanabilir, günlük iş akışlarını daha rahat kontrol edebilirler.
KolayBi'Link Mali Müşavir uygulaması ile yapabilecekleriniz nelerdir?
Tek noktadan tüm mükelleflerinizi yönetirken, operasyonel birçok yükten kurtularak zamandan tasarruf edebilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştıracak tüm özellikleri hemen KolayBi’Link ile keşfedin, işlerinize düzen ve kolaylık getirin!
KolayBi'Link ile mükelleflerime ait vergi ve borç sorgulama yapabilir miyim?
KolayBİ' Link ile mükelleflerinize ait bütün vergi ve sgk borçlarını tek ekrandan görebilir ve mükelleflerinize gönderebilirsiniz. 
KolayBi'Link ile mükellef bilgilendirme yapabilir miyim?
Mükelleflerinize tek ekrandan üzerinden, belirleyeceğiniz tarihte; toplu mail, sms bildirimi yapabilirsiniz. Böylece önemli bilgilendirme ve duyuruları anında iletebilirsiniz.
KolayBi'Link işletme yönetimine nasıl katkı sağlamaktadır?
KolayBi’ Link ile muhasebe büronuzu, mükellefleri ve ekibinizi yönetebilir, işlerinizi takip edebilir ve tüm süreci kontrol altına alabilirsiniz.  KolayBi' Link; muhasebe büronuzun ve mükelleflerinizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunulan bir bulut yazılımıdır.

Yanıt almak istediğiniz diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.