Tüm mükellefleriniz tek ekranda!

Mükelleflerinizi KolayBi' ye davet edin,
tüm iş süreçlerinizi KolayBi' şekilde yönetmeye başlayın!

Hemen Başvur

KolayBi’Link Nedir?

Mali Müşavirler için mükellef takip platformu KolayBi’Link, Mali Müşavirler ve mükellef arasındaki en güçlü bağlantıdır. KolayBi’Link, mali müşavirlere; GİB, SGK ve Beyanname işlemleri ilgili ile tüm süreçleri tek ekrandan yönetebilme imkanı sunmaktadır.

SGK ve GİB Entegrasyonu

SGK ve GİB Beyannamelerinizi hızlıca iletin. Faturalarınız için ödeme talimatları oluşturun, tüm iş akış süreçlerinizi hızlandırın!

Luca Entegrasyonu

Luca entegrasyonu ile mükelleflerinize ait faturaları sadece dakikalar içerisinde Luca Sistemine aktarın!

Mükellef Yönetimi

Mükelleflerinizin tümünü tek bir platform üzerinden takip edin. Mükellef takibiyle beyannamelerinizi kolayca oluşturun.

e-Belge Görüntüleme

KolayBi' üzerinden fatura kesen tüm mükelleflerinizin e- belgelerini otomatik olarak KolayBi' Link’e aktarın, zamandan kazanın!

Merak Edilenler

KolayBi'Link ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Faydalı olacağını düşündüğümüz bazı soruları sizler için derledik
KolayBi’Link’te Luca Entegrasyonu özelliği var mı?
Evet. KolayBi’Link ile müşterilerinize ait faturaları Luca entegrasyonuna otomatik olarak aktarabilirsiniz.
Mali Müşavir kimdir?
Mali Müşavirler, kamu kurumları ve özel sektör-firma arasında köprü görevi üstlenen, gerçek ya da tüzel kişilerin, kurumların hesap bilgilerini düzenlemek, güncel regülasyonları uygulamak, varlık borç ve sermaye girişlerini yapmakla yükümlü 3568 sayılı meslek kanunuyla yetkilendirilmiş kişidir.
KolayBi'Link ile beyanname takibi yapabilir miyim?
Mükelleflerinzin sorumlu olduğu tüm Vergi Beyannameleri ve SGK Bildirgelerinin beyan edilip edilmediğini KolayBi'Link üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
KolayBi'Link'te SMMM Bilgi ve Duyuru sistemi var mı?
Mali Müşavirlerin sıklıkla kullandığı duyuru ve bilgilendirme sitelerine tek ekrandan ulaşabilir, istediğiniz duyuru sitesini ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz. Ayrıca burada yer alan duyuru ve bilgilendirmeleri portal ekranından özet olarak görüntüleyebilirsiniz.
KolayBi'Link ile neler yapabilirim?
Mali müşavirlerin büroyönetiminde karşılaştığı zorlukları ve yaptıkları işin büyük sorumluluk gerektirdiğini çok iyi biliyoruz!

KolayBi’ bu zorlu süreci yönetmenizde size yardımcı olmak amacıyla KolayBi’ Link Mükellef Takip Platformunu geliştirdik. KolayBi’ Link Mali Müşavirlerin işlerinikolaylaştırması ve büro yönetimi için geliştirilmiş bulut tabanlı yazılım programıdır. 
Mali Müşavirler neden mükellef takip platformu kullanmalıdır?
Mükellefileri ile iletişim ve veri akışı süreçlerinde kullanacakları bulut sistem teknolojileri ile Mali Müşavirler; büro yönetim süreçlerini gerçekleştirme, tüm süreçleri kontrol altında tutma, evrak kontrollerini sağlama gibi işlemleri tek ekrandan gerçekleştirebilirken, zaman ve hız kazanabilir, günlük iş akışlarını daha rahat kontrol edebilirler.
KolayBi'Link Mali Müşavir uygulaması ile yapabilecekleriniz nelerdir?
Tek noktadan tüm mükelleflerinizi yönetirken, operasyonel birçok yükten kurtularak zamandan tasarruf edebilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştıracak tüm özellikleri hemen KolayBi’Link ile keşfedin, işlerinize düzen ve kolaylık getirin!
KolayBi'Link ile mükelleflerime ait vergi ve borç sorgulama yapabilir miyim?
KolayBİ' Link ile mükelleflerinize ait bütün vergi ve sgk borçlarını tek ekrandan görebilir ve mükelleflerinize gönderebilirsiniz. 
KolayBi'Link ile mükellef bilgilendirme yapabilir miyim?
Mükelleflerinize tek ekrandan üzerinden, belirleyeceğiniz tarihte; toplu mail, sms bildirimi yapabilirsiniz. Böylece önemli bilgilendirme ve duyuruları anında iletebilirsiniz.
KolayBi'Link işletme yönetimine nasıl katkı sağlamaktadır?
KolayBi’ Link ile muhasebe büronuzu, mükellefleri ve ekibinizi yönetebilir, işlerinizi takip edebilir ve tüm süreci kontrol altına alabilirsiniz.  Bi’link ; muhasebe büronuzun ve mükelleflerinizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunulan bir bulut yazılımıdır.

Yanıt almak istediğiniz diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.