Tüm Mükellefleriniz tek ekranda!

Mükelleflerinizi KolayBi' ye davet edin,
tüm iş süreçlerinizi KolayBi' şekilde yönetmeye başlayın!

Hemen Başvur

KolayBi’Link Nedir?

Mali Müşavirler için mükellef takip platformu KolayBi’Link, Mali Müşavirler ve mükellef arasındaki en güçlü bağlantıdır. KolayBi’Link, mali müşavirlere; GİB, SGK ve Beyanname işlemleri ilgili ile tüm süreçleri tek ekrandan yönetebilme imkanı sunmaktadır.

SGK ve GİB Entegrasyonu

SGK ve GİB Beyannamelerinizi hızlıca gönderin. Faturalarınız için otomatik ödeme talimatları oluşturun, tüm iş akış süreçlerinizi hızlandırın!

Luca Entegrasyonu

Luca entegrasyonu ile mükelleflerinize ait faturaları 3 dakikada Luca’ya aktarın!

Mükellef Yönetimi

Mükelleflerinizin tümünü tek bir platform üzerinden takip edin!

e-Belge Görüntüleme

KolayBi' üzerinden fatura kesen tüm mükelleflerinizin e- belgelerini otomatik olarak KolayBi' Link’e aktarın, zamandan kazanın!
Merak Edilenler

KolayBi'Link ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Faydalı olacağını düşündüğümüz bazı soruları sizler için derledik
KolayBi’Link’te Luca Entegrasyonu özelliği var mı?
Evet. KolayBi’Link ile müşterilerinize ait faturaları Luca entegrasyonuna otomatik olarak aktarabilirsiniz.
Mali Müşavir kimdir?
Mali Müşavirler, kamu kurumları ve özel sektör-firma arasında köprü görevi üstlenen, gerçek ya da tüzel kişilerin, kurumların hesap bilgilerini düzenlemek, güncel regülasyonları uygulamak, varlık borç ve sermaye girişlerini yapmakla yükümlü 3568 sayılı meslek kanunuyla yetkilendirilmiş kişidir.
Mali Müşavirler neden mükellef takip platformu kullanmalıdır?
Mükellefileri ile iletişim ve veri akışı süreçlerinde kullanacakları bulut sistem teknolojileri ile Mali Müşavirler; büro yönetim süreçlerini gerçekleştirme, tüm süreçleri kontrol altında tutma, evrak kontrollerini sağlama gibi işlemleri tek ekrandan gerçekleştirebilirken, zaman ve hız kazanabilir, günlük iş akışlarını daha rahat kontrol edebilirler.
KolayBi'Link Mali Müşavir uygulaması ile yapabilecekleriniz nelerdir?
Tek noktadan tüm mükelleflerinizi yönetirken, operasyonel birçok yükten kurtularak zamandan tasarruf edebilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştıracak tüm özellikleri hemen KolayBi’Link ile keşfedin, işlerinize düzen ve kolaylık getirin!

Yanıt almak istediğiniz diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.