Hızlı ve Kolay Fatura Kesme Programı!

Zaman alan ve karmaşa yaratan fatura kesme, fatura yazdırma operasyonları, KolayBi’ fatura kesme programı ile geride kalıyor.

İşletmeniz için fatura kesmek artık en kolayı!

Excel’de fatura kesmek için uzun süreler harcamak, işletmeniz için geride kaldı. KolayBi’de kullandığınız fatura şablonunu oluşturun, dakikalar içinde faturanızı hazırlayıp yazdırın.. Dilerseniz tekliflerinizi oluşturun, kabul edilirse anında faturaya dönüştürün.

İstediğiniz yerden fatura takibi

Ofiste olmadığınız anlarda fatura operasyonlarınızı ertelemeyin. KolayBi’de internetinizin olduğu her yerden fatura oluşturun. Faturalarınızın vadesi yaklaşan ödeme ve tahsilat durumlarını dilediğiniz yerden takip ederek nakit akışınızı yönetin.

Fatura operasyonlarınızı karmaşadan kurtarın

Aradığınız faturayı anında bulun. Tüm fatura kayıtlarınızı filtreleyin, kategorilendirin ve arama yaparak kolayca görün. İstediğiniz fatura dökümünü tek ekranda görüntüleyerek, isterseniz inceleyin isterseniz ödeme yapacak müşterinize iletin.

kolaybi-on-muhasebe-mockup
kolaybi-dashboard kolaybi-cari-hesaplar kolaybi-proje

Hızlı ve kolay fatura takip programı KolayBi’!

Fatura kesme ve fatura takip süreçlerinizde verimliliği arttırın, işletmeniz için zamanı iyi kullanın.

icon-kolaybi-1

Faturalarınızı anında yazdırın

KolayBi’ fatura yazdırma işlerini kolayca yapmanız için en büyük yardımcınız! Faturalarınızı oluşturduğunuz an yazıcınıza gönderin, fatura yazdırmaya ayırdığınız süreyi kısaltın.

icon-kolaybi-2

Kolayca fatura şablonu oluşturun

Sık kullandığınız faturalar her an elinizin altında! İstediğiniz formatta fatura şablonları oluşturun, bir sonraki ihtiyacınızda dakikalar içinde faturanız hazır olsun.

icon-kolaybi-3

Vadeleri atlamayın

KolayBi'de oluşturduğunuz faturaların vade tarihi yaklaştığında bildirimler alın. İsterseniz müşterilerinize hatırlatma göndererek tahsilatlarınızı hızlandırın.

KolayBi’ fatura kesme programı ile yapabilecekleriniz

KolayBi’ fatura kesme programı ile yapabilecekleriniz

cari-hesap-yonetimi

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

stok-yonetimi

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

gelir-gider-takibi

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.

Fatura Takibi Nedir?

İşletmelere dair fatura, ödeme gibi pek çok işlemin gerçekleştirilmesi için e-Fatura takip sistemi bulunmaktadır. Takip sistemi, siparişlerin yönetimi, kayıt tutulması, faturalara dair işletme bilgisinin kaydı gibi pek çok işlemi gerçekleştirir. Hukuki işlemlerinizi e-imza aracılığıyla güvenilir hale getirebilir, müşterilerinizle ve personellerinizle ilişkinizi kayıt altına alabilirsiniz. Bulunduğunuz her yerden fatura takibi sağlayarak işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

KolayBi’ Fatura Takip Servisi Nedir?

Fatura kesme ve yazdırma işlemleri için uzun zaman harcamak yerine kısa yoldan fatura takibi yöntemi ile halledebilirsiniz. Faturaların karışması, harcamaların ve gelir-gider dengesinin sağlanamaması gibi pek çok problem fatura takip programları ile otomatik olarak çözülebilecek hale gelmektedir. Ödeme ve yaklaşan fatura bilgilerinizi takip edebileceğiniz sistem sayesinde, zamanında işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Vadesi yaklaşan ödemelerinizi görüntüleyerek uzun zaman harcamadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fatura takip nedir, nasıl yapılır ve icra takibi nasıl sağlanır gibi pek çok soruya KolayBi’ üzerinden yanıt bulabilirsiniz. Sistem sayesinde e-Fatura ve e-Arşiv işlemlerini, kargo takibini masraf gerekmeksizin gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz her ortamda uygulama üzerinden gönderim sağlayabilirsiniz. Sanal POS sistemi, internet ortamında güvenilir bir şekilde tahsilat sisteminin gerçekleştirilmesini sağlar. E-SMM elektronik serbest meslek makbuzu anlamına gelen ve makbuz gönderimi sağlamayı otomatik hale getiren bir özelliktir. Elektronik ortamda gelir gider takibi yapmak, siparişlerin yönetimini hızlandırmak ve sorgulamak için KolayBi’yi kullanabilirsiniz. Dosyalarınızı kontrol altına alarak raporlama özelliği ile şirketinizin ekonomik durumunu inceleyebilirsiniz. Çalışanlarınız ile şirket durumunuzu paylaşarak genel durumunuzu görüntüleyebilirsiniz.

KolayBi’ Fatura Takip Servisi Nasıl Yapılır?

Fatura takibi sayesinde fatura kayıtlarınızı anında listeleyebilirsiniz. Ertelemeden, vadesi dolmadan dakikalar içerisinde fatura güncellemesi yapabilirsiniz. Tek bir ekranda ödeme yaparak müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz. İnternete erişim sağladığınız her yerde programı kullanma olanağınız bulunmaktadır. Program üzerinden müşterilerinizle olan alacak ve tahsilatlarınızı yönetebilirsiniz. Tedarikçi ve personellerinize dair gelir-gider durumunuzu kontrol ederek cari hesap takibi sağlayabilirsiniz. Fatura şablonu oluşturarak, tüm ödemelerinizi tek bir sayfa üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Şablonlar ihtiyaç duyduğunuz anda faturalarınızı görüntülemenizi sağlar. Hesap takibi sorunlarınıza karşı çözüm önerileri sunan program, düzenli gelir-gider takibi sağlayarak işletme yönetiminize yardımcı olur. İşletmelere dair geniş çaplı fatura düzenlemeleri KolayBi’ sayesinde hızlandırılmaktadır. Hızlı iş akışı ile muhasebe işlemlerinizi kısa süre içerisinde halledebilir, ödeme işlemlerinize dair bilgileri bir araya getirebilirsiniz. Cari hesap takibi, borç ve alacakların hesaplanması, tedarikçilere dair borç bilgileri sistem üzerinde kayıt altına alır. Güncel olarak listeleme yaparak fatura, stok ve sipariş yönetimi sağlayabilirsiniz. Fatura takibi nasıl yapılır ve devam ettirilir, bu süreç nasıl sürdürülebilir hale getirilir gibi kafanıza takılan pek çok soruya KolayBi’ üzerinden yanıt bulabilirsiniz.

e-Fatura Süreci nasıl gerçekleşir?

Faturalama sürecine geçiş yaptıktan sonra artık kağıt üzerinden faturalama yapmaya gerek kalmaksızın muhasebe sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan faturalamayı müşterilerinizi bekletmeden internet ortamında gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede kağıttan tasarruf sağlayarak firmanızı büyütebilirsiniz. e-Faturalar sayesinde maliyetten tasarruf sağlamanın yanı sıra, zamanınızı da verimli şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizle aranızdaki faturalama işlemleri arşivde kaydolur. Gecikme sorunu yaşamadan tahsilatları gerçekleştirebilirsiniz. Karmaşık işlemler yerine bulunduğunuz ortamda kısa bir entegrasyon işlemi sonrasında faturalama ve tarih takibi sağlayabilirsiniz. e- Arşivde daima faturalarınız saklanır ve raporlanır.

Fatura Takip Nedir?

Fatura takibi, işletmelerin olmazsa olmazlarından olan, bütün ödeme ve icra gibi işlemlerin takip altında tutulduğu sistemdir.

Fatura Takip Servisi Nedir?

Fatura takip servisi, her zaman her yerde faturalarınızı takip etmenize olanak tanıyan oldukça kullanışlı bir hizmettir.

Fatura Takibi Nasıl Yapılır?

İnternet erişiminizin olduğu her yerde KolayBi’ ile fatura takibinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

DEVAMINI GÖSTER...

Her Sektörün Farklı İhtiyaçlarına Özel

KolayBi’ ön muhasebe programı size özel çözümleriyle firmanızın Her sektörde iş akışını hızlandıracak özellikler sunar. İşletmeniz için ihtiyacınız olan ön muhasebe ihtiyaçlarını tek ekranda bulabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.