Fatura Takibi

Hızlı ve Kolay Fatura Kesme Programı!

Zaman alan ve karmaşa yaratan fatura kesme, fatura yazdırma operasyonları, KolayBi’ fatura kesme programı ile geride kalıyor.

Kullanmaya Başla

İşletmeniz için fatura kesmek artık en kolayı!

Aradığınız faturayı anında bulun. Tüm fatura kayıtlarınızı filtreleyin, kategorilendirin ve arama yaparak kolayca görün. İstediğiniz fatura dökümünü tek ekranda görüntüleyerek, isterseniz inceleyin isterseniz ödeme yapacak müşterinize iletin.

İstediğiniz yerden fatura takibi

Ofiste olmadığınız anlarda fatura operasyonlarınızı ertelemeyin. KolayBi’de internetinizin olduğu her yerden fatura oluşturun. Faturalarınızın vadesi yaklaşan ödeme ve tahsilat durumlarını dilediğiniz yerden takip ederek nakit akışınızı yönetin.

Fatura operasyonlarınızı karmaşadan kurtarın

Excel’de fatura kesmek için uzun süreler harcamak, işletmeniz için geride kaldı. KolayBi’de kullandığınız fatura şablonunu oluşturun, dakikalar içinde faturanızı hazırlayıp yazdırın.. Dilerseniz tekliflerinizi oluşturun, kabul edilirse anında faturaya dönüştürün.

Hızlı ve kolay fatura takip programı KolayBi’!

Fatura kesme ve fatura takip süreçlerinizde verimliliği arttırın, işletmeniz için zamanı iyi kullanın.

Faturalarınızı anında yazdırın

KolayBi’ fatura yazdırma işlerini kolayca yapmanız için en büyük yardımcınız! Faturalarınızı oluşturduğunuz an yazıcınıza gönderin, fatura yazdırmaya ayırdığınız süreyi kısaltın.

Kolayca fatura şablonu oluşturun

Sık kullandığınız faturalar her an elinizin altında! İstediğiniz formatta fatura şablonları oluşturun, bir sonraki ihtiyacınızda dakikalar içinde faturanız hazır olsun.

Vadeleri atlamayın

KolayBi'de oluşturduğunuz faturaların vade tarihi yaklaştığında bildirimler alın. İsterseniz müşterilerinize hatırlatma göndererek tahsilatlarınızı hızlandırın.

KolayBi’ fatura kesme programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.

Tüm ÇözümlerÜcretsiz Kullan

Fatura Takibi Nedir?

İşletmelere dair fatura, ödeme gibi pek çok işlemin gerçekleştirilmesi için e-Fatura takip sistemi bulunmaktadır. Takip sistemi, siparişlerin yönetimi, kayıt tutulması, faturalara dair işletme bilgisinin kaydı gibi pek çok işlemi gerçekleştirir. Hukuki işlemlerinizi e-imza aracılığıyla güvenilir hale getirebilir, müşterilerinizle ve personellerinizle ilişkinizi kayıt altına alabilirsiniz. Bulunduğunuz her yerden fatura takibi sağlayarak işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

DEVAMINI GÖSTER...

Her Sektörün Farklı İhtiyaçlarına Özel

KolayBi’ ön muhasebe programı size özel çözümleriyle firmanızın Her sektörde iş akışını hızlandıracak özellikler sunar. İşletmeniz için ihtiyacınız olan ön muhasebe ihtiyaçlarını tek ekranda bulabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.