Pazaryeri Entegrasyonu

Hemen Dene

e-Ticarette Aradığınız Hız İçin Kapsamlı Pazaryeri Entegrasyonu

Dilerseniz StockMount Entegrasyonu ile tüm e-Ticaret mağazalarınızı KolayBi’ye entegre edin, dilerseniz WooCommerce altyapısını kullanarak oluşturduğunuz e-Ticaret sitenizden aldığınız siparişleri hızlıca aktarın!

Ücretsiz entegrasyon

StockMount ya da WooCommerce Entegrasyonu ile tüm e-Ticaret süreçlerinizi KolayBi’ye entegre edin.
Online ortamda projelerin yönetimini nitelendiren ikon

Tüm işlemler tek ekranda

Siparişlerinizi, satışlarınızı ve bütün stoklarınızı sadece tek ekran üzerinen kolayca ve en verimli şekilde yönetin.
Pazaryeri entegrasyonu ikonu

Stoklarınız kontrol altında

Stok kayıtlarınızı tuttuğunuz ekrandan e-ticaret satışlarınızı da görme ve takip etme kolaylığını yaşayın.

İstediğiniz yerden erişin

KolayBi' Entegrasyonları ile internete erişebildiğiniz her yerden e-ticaretinizi en kolay şekilde sürdürün.
Credit card mockups

Pazaryeri entegrasyonu ile operasyonlarınızı hızlandırın!

e-Ticaretin hızlı akışına ayak uydurabilecek ön muhasebe programı KolayBi’ ile işleri kolaylaştırın. StockMount’a kayıtlı; N11, Trendyol, Amazon, Hepsiburada gibi birçok farklı e-Ticaret sitesindeki mağazanızdaki satışları, ön muhasebe programınızla tek ekrandan takip edin.

e-Ticaret sitenizi ön muhasebe programınıza entegre edin!

WooCommerce platformunu kullanarak kurduğunuz e-Ticaret siteniz üzerinden aldığınız siparişleri KolayBi’ye hızlıca aktarın ve anında faturaya dönüştürün. Dilerseniz ücretsiz e-Fatura & e-Arşiv entegrasyonu ile faturaları müşterilerinize anında ulaştırın!

Siparişlerinizi anında faturalayın!

Pazaryeri mağazanızda bir siparişi tamamladığınızda, KolayBi’ üzerinden hemen faturasını düzenleyin. Sistem içerisindeki hazır şablonları kullanarak faturalama işlem sürenizi kısaltın. Tüm platformlar için aynı ekranı kullanarak fatura düzenleyin ve mağazalar arasında kaybolmadan siparişlerinizi faturaya dönüştürün.

Pazaryeri Entegrasyonlarımız

14 Gün Boyunca Ücretsiz Kullanın!

Şimdi KolayBi’ Ön Muhasebe Programını kullanmaya başlayın ve ücretsiz e-fatura kontörü fırsatından yararlanın!

Hemen Dene
Merak Edilenler

e-Ticaret Entegrasyonu ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Faydalı olacağını düşündüğümüz bazı soruları sizler için derledik
e-Ticaret Entegrasyonu Nedir?
e-Ticaret entegrasyonu; satış yapmakta olduğunuz e-ticaret siteleri ve pazaryerlerindeki çeşitli verileri,  kullanmakta olduğunuz diğer üçüncü parti uygulamalara aktaran; sipariş, ürün, stok, faturalama gibi bilgilerin uyumlu ve güncel şekilde takip edilmesine olanak tanıyan uygulamadır.
KolayBi’ile toplu olarak fatura kesebilir miyim?
Evet, KolayBi’ ile pazaryerlerinde gerçekleştirdiğiniz tüm satışlar için tek tek fatura kesme derdinden kurtularak, Toplu Fatura Oluşturma özelliği ile bütün faturalarınızı toplu şekilde düzenleyebilirsiniz.
KolayBi’ ile pazaryeri entegrasyonu nasıl yapılır ve özellikleri nelerdir?
E-ticaret entegrasyon sistemleri kişilere sunduğu pek çok avantaj ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Zaman, işgücü ve enerji tasarrufu sağlayan e-ticaret entegrasyonu ile pek çok işlem dijital ortamda pratik bir şekilde gerçekleştirilir. En iyi e-ticaret entegrasyonu avantajı sağlayan KolayBi’ ile sipariş ve stok yönetimini yapabilir, XML ile toplu ürün yükleyebilir, e-fatura entegrasyonu işlemini gerçekleştirebilir, kargonuzu takip edebilir ve komisyon raporlarını inceleyebilirsiniz. Sipariş ve stok yönetimi alışverişin önemli noktalarından birisidir.
Eğer siz de birden fazla yerde satış gerçekleştiren biriyseniz her bir ürünün stok durumunu ve sipariş edilen ürünlerin durumlarını takip etmeniz gerekir. Her pazaryeri için ayrı ayrı takip yapmak işinizi büyük oranda zorlaştırabilir. Ancak KolayBi’ üzerinden gerçekleştireceğiniz pazaryeri entegrasyonu ile tüm bu sorunlar tarihe karışıyor! Tek bir panel üzerinden tüm ürünlerin sipariş ve stok durumlarını kontrol edebilirsiniz.
KolayBi’ile toplu olarak fatura kesebilir miyim?
Evet, KolayBi’ ile pazaryerlerinde gerçekleştirdiğiniz tüm satışlar için tek tek fatura kesme derdinden kurtularak, Toplu Fatura Oluşturma özelliği ile bütün faturalarınızı toplu şekilde düzenleyebilirsiniz.
KolayBi'nin entegre olduğu pazaryeri ve e-ticaret platformları hangileridir?
KolayBi' Türkiye'de faaliyet gösteren birçok e-ticaret sitesi ve pazaryerleri ile birlikte kullanıcılarına e-ticaret çözümleri sunmaktadır. Trendyol, n11, Amazon, Hepsiburada ve Stockmount'a kayırlı onlarca e-ticaret sitesinin yanı sıra; Shopify,  Etsy, WooCommercegibi e-ticaret altyapılarıyla müşterilerine hizmet vermektedir.
Detaylı bilgi için 09:00 - 18:00 arası +90 850 303 0667 numaralı hattan bizi arayabilir veya iletisim@kolaybi.com üzerinden e-posta gönderebilirsiniz.
Pazaryeri Entegrasyonu Nasıl Yapılır?
Pazaryeri entegrasyonu, çeşitli ürünlerin satışı için kullanılan platformların birbirine uyumlu şekilde entegre edilmesidir. Özetle, kullanılan farklı uygulamalar arasındaki iletişimi sağlayan ve veri alışverişi yapan yazılımların sunduğu hizmet olarak tanımlanabilir. Örneğin, birden fazla e-ticaret sitesi üzerinden ürün satışı gerçekleştiriyorsanız bu tür entegrasyonlar ile stok miktarınızı ya da nakit akışlarınızı tek bir sistem üzerinden takip edebilirsiniz.
Stok durumumum ve cari bilgilerimi KolayBi’ye aktarabilir miyim?
Evet. KolayBi’ Pazaryeri Entegrasyonu ile yaptığınız tüm satışlarınızda, stok ve cari bilgileriniz otomatik olarak KolayBi’ye aktarılmaktadır. StockMount’a kayıtlı e-ticaret pazaryerleri ya da WooCommerce gibi e-ticaret altyapılarında gerçekleştirdiğiniz satışlarınız otomatik olarak KolayBi’ye aktarılıp faturalandırılmakta, bu işlemler cari bakiyenize ve stok kartlarınıza  otomatik olarak yansımaktadır.
KolayBi’ Pazaryeri Entegrasyon Sisteminin işletmelere katkısı nelerdir?
E-ticaret entegrasyon programları ile dijital ortamdaki alım satım işlemlerinizi oldukça kısa sürede gerçekleştirebilir hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca tüm dijital işlemleri tek bir panelden gerçekleştirme şansını da elde ettiğiniz için işinize maksimum verim ile odaklanabilirsiniz. E-ticaret fatura entegrasyonu ise alım satım işleminin kısa bir özeti olan faturalamanın dijitalleşmiş halidir.
E-fatura ile baskı, mürekkep ve kağıt maliyetleri ile uğraşmaz ve tek bir tuşla tahsilatınızı elde edebilirsiniz. Pazaryeri entegrasyonu ile ürünlerinizin daha fazla sayıda müşteriye hitap edebilmesi için büyük avantajlar sunmaktadır. Gündelik hayatta pek çok kişinin kolay ve pratik olduğu için internet alışverişini tercih ettiği düşünüldüğünde ürünlerin daha geniş bir yelpazeye yayılması için pazaryeri entegrasyonu vazgeçilmez bir tercih olacaktır. Pazaryeri entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi kolayca yükleyebilir ve satışa çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra entegrasyon ile otomatik olarak reklam olanağının da artacağı unutulmamalıdır. Üstelik tüm bunları tek bir ekran üzerinden halledebilmeniz mümkün.
E-Ticaret XML Entegrasyonu Nasıl Yapılır?
Tedarikçiden alacağınız XML dosyasını ilgili yazılıma entegre ederek XML entegrasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Entegre edeceğiniz pazaryerinin XML talimatlarına uyduğunuz sürece XML entegrasyonunu kolayca tamamlayabilirsiniz.
Pazaryeri entegrasyonuyla satışlarımı artırabilir miyim?
Evet. Pazaryeri entegrasyonuyla satışlarınızı sadece fiziksel olarak değil, internet üzerinden çeşitli online pazaryerlerinde de satabilmeniz mümkündür. Bu nedenle, satışlarınızı çeşitli mecralara da taşıyarak e-ticaret işletmenizin karlarını artırabilirsiniz. Bu nedenler pazaryeri entegrasyonları, satışlarını artırmak isteyen mükellefler için çok uygun bir kullanım haline gelmektedir.

Yanıt almak istediğiniz diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.