Pazaryeri Entegrasyonu

Ücretsiz Dene

e-Ticarette Aradığınız Hız İçin Kapsamlı Pazaryeri Entegrasyonu

Dilerseniz StockMount Entegrasyonu ile tüm e-Ticaret mağazalarınızı KolayBi’ye entegre edin, dilerseniz WooCommerce altyapısını kullanarak oluşturduğunuz e-Ticaret sitenizden aldığınız siparişleri hızlıca aktarın!

Ücretsiz entegrasyon

StockMount ya da WooCommerce Entegrasyonu ile tüm e-Ticaret mağazalarınızı KolayBi’ye entegre edin.

Tüm işlemler tek ekranda

Siparişlerinizi, satışlarınızı ve stoklarınızı tek ekrandan yönetmenin kolaylığını yaşayın.

Stoklarınız kontrol altında

Stok kayıtlarınızı tuttuğunuz ekrandan e-ticaret satışlarınızı da görün, stok yönetimini geliştirin.

İstediğiniz yerden erişin

KolayBi' Pazaryeri Entegrasyonları ile internete erişebildiğiniz her yerde n e-ticaret süreçlerinizi yönetin.
Credit card mockups

Pazaryeri entegrasyonu ile operasyonlarınızı hızlandırın!

e-Ticaretin hızlı akışına ayak uydurabilecek ön muhasebe programı KolayBi’ ile işleri kolaylaştırın. StockMount’a kayıtlı; N11, Gittigidiyor, Trendyol, Amazon, Hepsiburada gibi birçok farklı e-Ticaret sitesindeki mağazanızdaki satışları, ön muhasebe programınızla tek ekrandan takip edin.

e-Ticaret sitenizi ön muhasebe programınıza entegre edin!

WooCommerce platformunu kullanarak kurduğunuz e-Ticaret siteniz üzerinden aldığınız siparişleri KolayBi’ye hızlıca aktarın ve anında faturaya dönüştürün! Dilerseniz ücretsiz e-Fatura & e-Arşiv entegrasyonu ile faturaları müşterilerinize anında ulaştırın!

Siparişlerinizi anında faturalayın!

Pazaryeri mağazanızda bir siparişi tamamladığınızda, KolayBi’ üzerinden hemen faturasını düzenleyin. Sistem içerisindeki hazır şablonları kullanarak faturalama işlem sürenizi kısaltın. Tüm platformlar için aynı ekranı kullanarak fatura düzenleyin ve mağazalar arasında kaybolmadan siparişlerinizi faturaya dönüştürün.

Pazaryeri Entegrasyonlarımız

14 Gün Boyunca Ücretsiz Kullanın!

Şimdi KolayBi’ yi Kullanmaya Başlayın ve Ücretsiz 1000 veya 3000 e-Fatura Kontörü Fırsatından Yararlanın!

Hemen Dene
Merak Edilenler

e-Ticaret Entegrasyonu ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Faydalı olacağını düşündüğümüz bazı soruları sizler için derledik
e-Ticaret Entegrasyonu Nedir?
e-Ticaret entegrasyonu; satış yapmakta olduğunuz e-ticaret siteleri ve pazaryerlerindeki çeşitli verileri,  kullanmakta olduğunuz diğer üçüncü parti uygulamalara aktaran; sipariş, ürün, stok, faturalama gibi bilgilerin uyumlu ve güncel şekilde takip edilmesine olanak tanıyan uygulamadır.
KolayBi’ile toplu olarak fatura kesebilir miyim?
Evet, KolayBi’ ile pazaryerlerinde gerçekleştirdiğiniz tüm satışlar için tek tek fatura kesme derdinden kurtularak, Toplu Fatura Oluşturma özelliği ile bütün faturalarınızı toplu şekilde düzenleyebilirsiniz.
Pazaryeri Entegrasyonu Nasıl Yapılır?
Pazaryeri entegrasyonu, çeşitli ürünlerin satışı için kullanılan platformların birbirine uyumlu şekilde entegre edilmesidir. Özetle, kullanılan farklı uygulamalar arasındaki iletişimi sağlayan ve veri alışverişi yapan yazılımların sunduğu hizmet olarak tanımlanabilir. Örneğin, birden fazla e-ticaret sitesi üzerinden ürün satışı gerçekleştiriyorsanız bu tür entegrasyonlar ile stok miktarınızı ya da nakit akışlarınızı tek bir sistem üzerinden takip edebilirsiniz.
Stok durumumum ve cari bilgilerimi KolayBi’ye aktarabilir miyim?
Evet. KolayBi’ Pazaryeri Entegrasyonu ile yaptığınız tüm satışlarınızda, stok ve cari bilgileriniz otomatik olarak KolayBi’ye aktarılmaktadır. StockMount’a kayıtlı e-ticaret pazaryerleri ya da WooCommerce gibi e-ticaret altyapılarında gerçekleştirdiğiniz satışlarınız otomatik olarak KolayBi’ye aktarılıp faturalandırılmakta, bu işlemler cari bakiyenize ve stok kartlarınıza  otomatik olarak yansımaktadır.