sanal-pos Pazaryeri Entegrasyonu

e-Ticarette aradığınız hız için pazaryeri entegrasyonu!

Dilerseniz StockMount Entegrasyonu ile tüm e-Ticaret mağazalarınızı KolayBi’ye entegre edin, dilerseniz WooCommerce altyapısını kullanarak oluşturduğunuz e-Ticaret sitenizden aldığınız siparişleri hızlıca aktarın!

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri entegrasyonu ile operasyonlarınızı hızlandırın!

e-Ticaretin hızlı akışına ayak uydurabilecek ön muhasebe programı KolayBi’ ile işleri kolaylaştırın. StockMount’a kayıtlı n11, Gittigidiyor, Trendyol, Amazon, Hepsiburada gibi birçok farklı e-Ticaret sitesindeki mağazanızdaki satışları, ön muhasebe programınızla tek ekrandan takip edin.

e-Ticaret sitenizi ön muhasebe programınıza entegre edin!

WooCommerce platformunu kullanarak kurduğunuz e-Ticaret siteniz üzerinden aldığınız siparişleri KolayBi’ye hızlıca aktarın ve anında faturaya dönüştürün! Dilerseniz ücretsiz e-Fatura & e-Arşiv entegrasyonu ile faturaları müşterilerinize anında ulaştırın!

Siparişlerinizi anında faturalayın!

Pazaryeri mağazanızda bir siparişi tamamladığınızda, KolayBi’ üzerinden hemen faturasını düzenleyin. Sistem içerisindeki hazır şablonları kullanarak faturalama işlem sürenizi kısaltın. Tüm platformlar için aynı ekranı kullanarak fatura düzenleyin ve mağazalar arasında kaybolmadan siparişlerinizi faturaya dönüştürün.

kolaybi-on-muhasebe-mockup
kolaybi-dashboard kolaybi-cari-hesaplar kolaybi-proje

Tek ekran, çok kolaylık!

e-Ticaret mağazalarınızı, pazaryeri entegrasyonu ile KolayBi’ ye taşımanın diğer avantajlarını keşfedin!

stoklar-tek-ekranda

Stoklarınız tek ekranda

Stok kayıtlarınızı tuttuğunuz ekrandan e-ticaret satışlarınızı da görün, stok yönetimini geliştirin.

satis-raporlama

Satışlarınızı raporlayın

Pazaryeri entegrasyonu ile yaptığınız satışları ister günlük, ister belirli bir tarih aralığı seçerek raporlayın.

e-fatura-e-arsiv-iletme

e-Fatura ve e-Arşiv iletin

Yaptığınız satışlar için hızlıca e-Fatura ve e-Arşiv düzenleyin, müşterinlerinizle paylaşın.

Ücretsiz Pazaryeri Entegrasyonu Fırsatı KolayBi’de!

e-Ticaret yönetimi için Stockmount kullanıyorsanız, KolayBi’ye tüm pazaryeri mağazalarınızı kolayca entegre edebilirsiniz! Pazaryeri entegrasyonunuzu dakikalar içinde yaparak, siparişlerinizin takibini kolaylaştırın ve tüm pazaryerlerinden yaptığınız satışların faturalarını yöneterek e-Ticaret yolculuğunuzda yeni bir sayfa açın!

Üstelik, QNB Finansbank Dijital Köprü kampanyası ile KolayBi’ gibi StockMount’u da 2022’ye kadar ücretsiz kullanabilirsiniz!

campaign-image
Ücretsiz kullanmaya başlayın!

En iyi ön muhasebe programını ilk 14 gün ücretsiz kullanın! Sonrasında avantajlı KolayBi’ üyelikleriyle işletmenizi büyütmeye devam edin.