Referanslarımız Neler Söylüyor?

kolaybi logo icon

Mutlu Müşterilerimiz

KolayBi' yi kullanıp memnun kalan ve şirketini daha verimli yöneten birçok müşterimiz var. Siz de onlardan biri olmak ister misiniz?

İbrahim KILIÇ

" KolayBi’, müşteri geribildirimlerine önem veren sürekli gelişen bir servis. Özellikle e-Fatura entegrasyonu sürecinde hem hızlı hareket etmemizi hem de kolay bir geçiş yapmamızı sağladılar. Bizim için fiyat avantajı yaratacak anlaşmaları yaparak bu servislerden ücretsiz faydalanmamıza aracılık ettiler. "

Uğur YAPAL

" KolayBi' ön muhasebe programı alanında uzman ekiplerce, gecesini gündüzüne katıp tüm kullanıcılarının işlem senaryolarını iyi düşünüp, bu yönde bir ürün çıkarmış. Sektörümün de bana kattığı tecrübelerime dayanarak incelediğimde, kullanıcı dostu ve iyi tasarımlı bir yazılım olduğunu düşünüyorum. "

Ceri Cukran

" KolayBi' muhasebe programı ile ofisten bağımsız çalışma ve kontrol imkanı sağladı. Muhasebe departmanımızın verimliliğinde net bir artış sağladık. Teşekkürler KolayBi'! "
 

Ecevit Şimşek

" KolayBi' den önce birçok farklı program kullandık. Bu programların belli bir süreden sonra isteklerimizi karşılamaması bizi farklı arayışlara itti. Biz de KolayBi' yi seçtik ve verimimizi büyük ölçüde arttırdık. "

Ulaş Gürbüz

" KolayBi' yi inşaat şirketimizde kullanmaya başladık sonra multi şirket özelliğini kullanarak diğer şirketlerimizi de dahil ettik. Finansal takiplerimizi tek uygulama üzerinden yapmak çok güzel "

Rasim Bozkuş

" Muhasebe deneyimim olmamasına rağmen çabucak öğrenmem benim için çok önemliydi. Kolay anlaşılır arayüzü sayesinde muhasebe ve finansal konularda hızlıca adapte oldum. Artık finansal takibi ve stok yönetimini çok kolay yapabiliyoruz, teşekkürler KolayBi'! "

Değerli Çözüm Ortaklarımız

Her zaman kullanıcılarımızın taleplerini değerlendirerek, müşteri memnuniyeti odaklı iş ortaklıkları gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Her bir çözüm ortağımıza, bize ve ürünümüze sağladığı katkılar için sonsuz teşekkürler.