Mutlu Müşterilerimiz

KolayBi' yi kullanıp memnun kalan ve şirketini daha verimli yöneten birçok müşterimiz var.
Siz de onlardan biri olmak ister misiniz?
"Muhasebe deneyimim olmamasına rağmen çabucak öğrenmem benim için çok önemliydi. Kolay anlaşılır arayüzü sayesinde muhasebe ve finansal konularda hızlıca adapte oldum. Artık finansal takibi ve stok yönetimini çok kolay yapabiliyoruz, teşekkürler KolayBi'! "
yatırımcılarımıza ait görsel
Rasim BOZKUŞ
ByRaSS
" KolayBi' yi inşaat şirketimizde kullanmaya başladık sonra multi şirket özelliğini kullanarak diğer şirketlerimizi de dahil ettik. Finansal takiplerimizi tek uygulama üzerinden yapmak çok güzel "
yatırımcılarımıza ait görsel
Ulaş GÜRBÜZ
Tekpro İnşaat
" KolayBi' den önce birçok farklı program kullandık. Bu programların belli bir süreden sonra isteklerimizi karşılamaması bizi farklı arayışlara itti. Biz de KolayBi' yi seçtik ve verimimizi büyük ölçüde arttırdık. "
yatırımcılarımıza ait görsel
Ecevit Şimşek
Gediz Yapı İnşaat
" KolayBi' muhasebe programı ile ofisten bağımsız çalışma ve kontrol imkanı sağladı. Muhasebe departmanımızın verimliliğinde net bir artış sağladık. Teşekkürler KolayBi'! "
yatırımcılarımıza ait görsel
Ceri CUKRAN
STRS Yatırım A.Ş.
" KolayBi' ön muhasebe programı alanında uzman ekiplerce, gecesini gündüzüne katıp tüm kullanıcılarının işlem senaryolarını iyi düşünüp, bu yönde bir ürün çıkarmış. Sektörümün de bana kattığı tecrübelerime dayanarak incelediğimde, kullanıcı dostu ve iyi tasarımlı bir yazılım olduğunu düşünüyorum. "
yatırımcılarımızın fotoğrafı
Uğur YAPAL
Biltek Tasarım ve Yazılım A.Ş.
" KolayBi’, müşteri geribildirimlerine önem veren sürekli gelişen bir servis. Özellikle e-Fatura entegrasyonu sürecinde hem hızlı hareket etmemizi hem de kolay bir geçiş yapmamızı sağladılar. Bizim için fiyat avantajı yaratacak anlaşmaları yaparak bu servislerden ücretsiz faydalanmamıza aracılık ettiler. "
yatırımcılarımıza ait görsel
İbrahim KILIÇ
Modern Yazılım

Değerli Çözüm Ortaklarımız

Her zaman kullanıcılarımızın taleplerini değerlendirerek, müşteri memnuniyeti odaklı iş ortaklıkları gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Her bir çözüm ortağımıza, bize ve ürünümüze sağladığı katkılar için sonsuz teşekkürler.