e-fatura

Faturalama süreçlerinizde zaman kaybetmekten kurtulun. KolayBi’ ile e-faturaya geçin. Hemen tasarruf etmeye başlayın.

Hızlı Tahsilat

Kolay İşlem

Düşük Maliyet

14 Gün Ücretsiz Deneyin

Anlaşmalı Olduğumuz Özel e-Fatura Entegratörlerimiz

e-Fatura Nedir?

Elektronik ortamda hazırlanıp ilgili kişilere gönderilen e-Fatura; satılan malın miktarının, türünün, fiyatının ve toplam maliyetinin satıcı tarafından düzenlenip alıcıya bir belge şeklinde sunulmasıdır.

Hızlı Tahsilat

Dakikalar içinde e-fatura mükellefi olun. Faturalarınızı en kısa sürede gönderin tahsilatlarınızı bekletmeyin!

Kolay İşlem

E-Fatura programı ile bütün faturalama sürelerinizi tek ekrandan yönetin, birkaç tıkla bütün işlemlerinizi görüntüleyin.

Düşük Maliyet

e-Fatura ile kargolama işlemlerimden ve koçan masraflarından kurtulun. Faturalama işlemlerinizi dijitalleştirin, kar edin.

e-Fatura Doğa Dostudur

e-Fatura ve e-arşiv fatura kullanan işletmeler, doğa için iyi bir şey yapmış olurlar. Kağıt tüketimi e-arşiv fatura kullanımı ile birlikte azalmaktadır.

Tüm Cihazlarınızdan Erişin

KolayBi’ ile bilgisayar, tablet ya da cep telefonunuzdan e fatura kesmek için internet bağlantısı yeter de artar. iOs ve Android işletim sistemiyle çalışan tüm cihazlarınızdan e-fatura ve e-arşiv fatura oluştururken, kalan zamanda işinizi büyütmeye odaklanın!

İşletmenizi Dijitalleştirin Hız ve Zaman Kazanın

Faturalama süreçlerinizde zaman kaybetmekten kurtulun. KolayBi’ e-Fatura Programı ile işletmenizde tasarruf etmeye başlayın. KolayBi’ e-Fatura ile saniyeler içinde fatura kesin ve anında müşterilerinizle paylaşın.

Her Aşamada Kesintisiz Destek Alın

Finansal süreçler bazen karmaşıklaşabilmektedir. Böyle durumda KolayBi’nin çözüm odaklı uzman destek ekibinden dilediğiniz her an yararlanabilirsiniz. E-Faturaya geçişinizde uçtan uca destek için KolayBi’ye ulaşın.

e-Fatura ile Maliyetleri Düşürün

e-Fatura sisteminin en iyi özelliklerinden biri maliyetleri düşürmesidir. Elektronik ortamda kesilen bir e-Fatura; zarf, kağıt, mürekkep gibi kırtasiye faktörlerini ortadan kaldırır. İletim sırasında yaşanan kargo masrafı ise, e-fatura sayesinde ortadan kalkmaktadır.

e-Fatura ile İşletmenize Hız Kazandırın

Faturalama süreçlerinizde klasik faturalar ile zaman kaybetmek yerine KolayBi Fatura Programı ile işletmenizde tasarruf etmeye başlayın. KolayBi’ e-Fatura ile saniyeler içinde fatura kesin ve anında müşterilerinizle paylaşın.

e-Faturalarınızı Güvenle Saklayın

e-Faturalarınızı yasal prosedürlerin de desteklediği şekilde 1 yıl boyunca saklayabilir, dilediğiniz zaman fe-faturalarınıza erişebilirsiniz. E-Fatura kesmes çok kolay ancak kaybetmesi oldukça zordur.

Ücretsiz Kullan

e-Faturanın İşletmelere Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Faturalama İşlemlerini Hızlandırın

e-Fatura programı geleneksel fatura yöntemlerine son vererek fatura işlemlerinin çok daha pratik ve avantajlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

e-Fatura Çevreci Çözümler Sunar

e-Fatura kağıt fatura ile aynı hukuki geçerliliğe sahiptir. Ancak e-Fatura ile kağıt tüketimin azaltıldığı görüldüğünde e-Fatura tercihi daha çevreci bir seçenek olarak değerlendirilmektedir.

Kargo Masraflarından Kurtulun

Yer ve zaman farketmeden, dilediğiniz yerden e-fatura oluşturun ve iletin. İnternet bağlantısı olan herhangi bir yerden, tüm cihazlarınızla e-fatura gönderin. Kağıt fatura kargolama işleminden kurtulun.

Kaybolma Riskini Ortadan Kaldırın

e-Fatura işlemleriyle sayesinde faturaların kaybolması, fiziksel zarar görmesi gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır. E-Faturalarınıza dilediğiniz zaman erişebilirsiniz

En hızlı biçimde e-faturaya geçin

KolayBi’ ile dakikalar içerisinde e-fatura mükellefi olmak için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Sadece 12 dakikada e-faturaya geçiş rekorumuzla, yerinizden kalkmadan e-faturaya geçmenin KolayBi’ Yolu Var!

Bütün Cihazlarınızdan Erişim e-Fatura Kesin

KolayBi’ ile Android ve iOS destekleyen mobil cihazlarınızdan, bilgisayar, laptop ve tabletlerinizden iş faturalarınzı anında görüntüleyebilir, internet bağlantısı olan her yerden fatura kesebilirsiniz.

Kullanışlı Arayüz ve Etkin Kullanım

KolayBi’ kullanıcı deneyimini önemseyen bir ön muhasebe ve finans platformudur. KolayBi’nin gelişmiş arayüzü ile hızlıca e-fatura kesebilir ve bütün faturalama sürecinizi tek bir ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

Kolay ve Hızlı e-Fatura Kesin

Karmaşık portallardan kurtulun, KolayBi’ ile tek tıkla e-fatura kesin, gönderin ve kolayca raporlayın!

Neden KolayBi’ e-Fatura?

KolayBi’ ile En Hızlı Şekilde e-Fatura Mükellefi Olun! Dakikalar içinde e-Fatura oluşturun, gönderin ve işlerinizi hızlandırın

14 Gün Ücretsiz Dene

Fiyatlar

KolayBi’yi ilk 14 gün ücretsiz kullanın. Sonrasında size en uygun paketi seçerek, ön muhasebe işlemlerinizi hızlandırmaya ve ek kampanyalardan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN

1 AYLIK

99

+KDV/AYLIK

KolayBi’ ile tanışın! 1 ay boyunca işletmeniz için kolay ön muhasebe programını deneyimleyin!

Kullanmaya BaşlaDetaylar

GİZLE

1 Aylık Kullanım

İşletmenizin ön muhasebe süreçlerine hız getirecek KolayBi’yi 1 ay boyunca kullanın. Tüm özelliklerden yararlanın ve şirketiniz için yenilikçi bir adım atın.

KolayBi’ ile internetin olduğu her yerden kullanabileceğiniz özellikleri keşfedin;

Cari Hesap Takibi
Fatura Takibi
Stok Takibi
Sipariş Yönetimi
Gelir Gider Takibi
Proje Gelir Gider Takibi
Raporlama

*Ek özellikler; Sanal POS, e-Fatura/e-Arşiv, Online Banka Entegrasyonu ve Pazaryeri Entegrasyonundan, uygun ek ücretler ödeyerek yararlanabilirsiniz.

QNB E-FİNANS'A ÖZEL
+1000 E-KONTÖR
HEDİYE

12 AYLIK

89

+KDV/AYLIK

Şirketinizin ön muhasebe işlemlerini en çok tercih edilen paketimizle hızlandırın!

Kullanmaya BaşlaDetaylar

GİZLE

12 Aylık Kullanım

12 aylık paketle siz de şirketinizin en yenilikçi yılını başlatın! Finansal kayıtlarınızı kolayca düzenleyerek kontrolü elinizde tutun.

KolayBi’ ile internetin olduğu her yerden kullanabileceğiniz özellikleri keşfedin;

Cari Hesap Takibi
Fatura Takibi
Stok Takibi
Sipariş Yönetimi
Gelir Gider Takibi
Proje Gelir Gider Takibi
Raporlama

*12 aylık KolayBi' abonelik paketine 1000 e-Fatura kontörü hediye kampanyası yalnızca QNB e-Finans entegratörü kullanıcılarına özeldir.
*Kampanyadan yalnızca bir kez yararlanılabilir.
*Bu kampanya birden fazla kampanya ile birleştirilemez.
*Kampanya 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir.

*Ek özellikler; Sanal POS, e-Fatura/e-Arşiv, Online Banka Entegrasyonu ve Pazaryeri Entegrasyonundan, uygun ek ücretler ödeyerek yararlanabilirsiniz.

3 YIL

79

+KDV/AYLIK

Uzun dönemli paketimizle en avantajlı ücreti ödeyin, şirketinizde büyümeye odaklanın!

Kullanmaya BaşlaDetaylar

QNB E-FİNANS'A ÖZEL
+3000 E-KONTÖR
HEDİYE

GİZLE

3 Yıllık Kullanım

En uzun dönemli paketimizle en avantajlı aylık ücreti ödeyin, kâr edin. Gelir gider takibinden stok yönetimine tüm özelliklerden yararlanın.

Cari Hesap Takibi
Fatura Takibi
Stok Takibi
Sipariş Yönetimi
Gelir Gider Takibi
Proje Gelir Gider Takibi
Raporlama

*3 yıllık abonelikte 3000 e-Fatura kontörü hediye kampanyası yalnızca QNB e-Finans entegratörü kullanıcılarına özeldir.
*Kampanyadan yalnızca bir kez yararlanılabilir.
*Bu kampanya birden fazla kampanya ile birleştirilemez.
*Kampanya 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir.

*Ek özellikler; Sanal POS, e-Fatura/e-Arşiv, Online Banka Entegrasyonu ve Pazaryeri Entegrasyonundan, uygun ek ücretler ödeyerek yararlanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

e-Fatura Nedir?

2010 yılından itibaren hayata geçmiş bir sistem olan e-Fatura sistemi, satıcı ile alıcı arasındaki iletişimin merkezi bir platform üzerinden gerçekleştirildiği elektronik bir belgedir.

e-Fatura kimlere zorunlu?

2022 yılı itibariyle brüt satış hasılatı haddi 500 bin TL ve üzeri olan belirli işletmeler ( araç alım satım kiralama firmaları, internet üzerinden satış gerçekleştirenler, otel ve turizm işletmeleri vd.) e-Fatura kullanmak zorundadır. Genel kaide ise, 2022 yılı ve sonrası 3 milyon TL ve üzeri olan işletmelerin müteakip dönemlerde e-fatura sistemine geçmesi zorunlu olarak belirlenmiştir.

e-Fatura Başvurusu Nasıl Yapılır?

e-Fatura başvuru işlemini şu şekilde sıralayabiliriz; mali mührün temin edilmesi, başvuru formunun doldurulması, GİB üzerinden başvuru yapılması ve gerekli işlemlerin ardından gerçekleşen hesap aktivasyonu. Bu işlemleri KolayBi’ aracılılığıyla kolay bir şekilde gerçekleştirmek için hızlı e-fatura çözümlerimizden yararlanabilir ve bizden yardım alabilirsiniz.

e-Fatura nasıl kesilir?

Sistem üzerinden giriş yapıldıktan sonra fatura oluştur seçeneğinde fatura bilgileri girilerek işlem gerçekleştirilebilir. KolayBi’ üzerinden deneme aboneliği ya da hesap aktivasyonu sağladıktan sonra faturalarınızı elektronik fatura olarak gönderebilirsiniz.

Kimlere e-fatura kesebilirim?

e-Fatura uygulamasına geçtikten sonra, herkese e-fatura kesebilirsiniz. Buradaki tek fark, e-fatura mükelleflerine e-fatura kesebilirken; e-fatura mükellefi olmayan kişi ve işletmelere e-arşiv fatura düzenlemeniz gerekmektedir.

Ücretsiz e-fatura kesebilir miyim?

Kolayi ön muhasebe yazılımının 12 aylık paketini aldığınız takdirde kazandığınız 1.000 KONTÖR hediye ile ücretsiz olarak faturalarınızı kesebilirsiniz. KolayBi’nin bütün kullanıcılara 14 gün ücretsiz olarak sunduğu e-fatura çözümlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bu süreci kolayca gerçekleştirebilmek için uzmanlarımızdan dilediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.