E-fatura kontörü satın alımlarınızda en iyi fiyat garantisi KolayBi’de

Detaylı Bilgi

Sık Sorulan Sorular

KolayBi' kakkkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik

KolayBi' kullanmak için eğitim almam gerekir mi?

Hayır. KolayBi' Ön Muhasebe Programı, herkesin kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır. Olası karmaşıklıkları önlemek için kullanım rehberimiz yoluyla, tüm işlemler hakında detaylı bilgilere erişebilir ve destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

KolayBi'yi kullanmaya nasıl başlayabilirim?

Hemen Dene butonuna tıkladıktan sonra gerekli alanları doldurarak KolayBi' Ön Muhasebe Programını 7 gün boyunca ücretsiz kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Ücretsiz kullanım sonrası memnun kalırsanız, işletmenize en uygun paketi seçerek KolayBi' abonesi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye Fiyatlar menümüzden ulaşabilirsiniz.

KolayBi' Nedir? İşletmelere Katkısı Nelerdir?

Muhasebe bilgisi gerektirmeyen kullanımı kolay, anlaşılır ara yüzü sahip KOBI’leri dijitalleştiren ve buna ek olarak e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Smm düzenleyebilmenizi sağlayan, e-ticaret sipariş entegrasyonu, anlık online banka takibi, 4.4-5 bin e-Arşiv entegrasyonu, API kullanımı ve çok daha fazlasını tek bir platformda yönetmenizi sağlayan bulut tabanlı ön muhasebe ve finans uygulamasıdır.

e-Fatura mükellefi değilim. GİB e-Arşiv portal kullanıyorum KolayBi'den yararlanabilir miyim?

e-Fatura mükellefi olmadan da KolayBi’ ön muhasebe hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hatta ek özelliklerde bulunan GİB'in zorunlu kıldığı 4.4-5 Bin entegrasyonu aktif edebilir e-Arşiv faturalarınızı KolayBi’ den düzenleyebilir adınıza gelen e-Arşiv faturaları görebilirsiniz. E-Arşiv Portal Entegrasyonu ile ilgili daha fazla bilgiye KolayBi' GİB e-Arşiv Portal Entegrasyonu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

KolayBi’de Verilerimi Nasıl Yedeklerim?

KolayBi’ verilerinizi kendi bilgisayarınıza yedeklemenize olanak tanımaz. Fakat verilerinizi Excel formatında dışarıya aktarabilirsiniz.

KolayBi’yi aynı anda kaç kişi kullanabilir?

KolayBi’ Uygulamamıza sınırsız kullanıcı ekleme hakkınız vardır. Bunun için kullanıcıları davet etmeniz yeterlidir. Kullanıcı davet ederken kişileri farklı seviyelerde yetkilendirebilirsiniz ve verdiğiniz yetkilere göre görev tanımları değişir. Bu sebeple uygulamayı kullanma yetkisi olan herkes her bilgiyi göremez. Bu görünürlüğü hesabınızın yöneticisi belirler.

Veri güvenliğini nasıl sağlamaktasınız?

KolayBi’, verilerinizi Amazon sunucularında 256 bit SSL koruma ile korumaktadır. Türkiye’nin önde gelen 20+ bankası ile entegre olan KolayBi’ tüm banka bilgilerini şifreli olarak saklar ve operasyon ekibi dahil hiçbir kullanıcı tarafından görüntülenemez.

Veri depolama ve yedekleme ile sunucuların güvenlik ve konfigürasyon hizmetleri için dünyanın en güvenli, en çok tercih edilen bulut sağlayıcısı Amazon Web Servis(AWS) ile çalışıyoruz. Olası teknik problemlere karşı verilerinizin günlük yedeklemesi yapılıyor. Verileriniz bulut tabanlı bir ortamda tutulduğu için bilgisayarınızın çalınması, bozulması, çökmesi gibi durumlarda uygulama üzerine kayıtlı bilgilerinize farklı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla erişebilirsiniz. 

KolayBi’yi internet olmayan yerde kullanabilir miyim?

KolayBi hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. KolayBi’ye girdiğiniz veriler bulutta(web) tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden erişebilirsiniz

KolayBi’nin mobil uygulaması var mı?

KolayBi’ mobil uygulaması iOS ve Android destekli cihazlar aracılığıyla kullanabilirsiniz. Web uygulamasının tamamlayıcısı niteliğinde mevcuttur.

API nedir ne işe yarar?

API dokümanından faydalanarak platform bağımsız servislerimizle KolayBi’ sistemine entegre olabilir. KolayBi' ara yüzü ile yapmış olduğunuz işlemleri, KolayBi' teknik servislerimizle gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Uygulama  hangi cihaz ve sürümlerle uyumludur?

KolayBi' Ön Muhasebe Programı, tüm IOS hem Android detekli cihazlarınızla uyumludur..