Cari Hesap Takibi

Cari Hesap Takip Programı

Müşterileriniz ve tedarikçilerinize ait tüm borç ve alacak bakiyeleri, KolayBi’de cari hesap takibi ile elinizin altında.

Kullanmaya Başla

Cari hesap listeniz hep güncel kalsın

Cari hesap programına hemen ihtiyacınız varsa, KolayBi’ ile anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Mevcut cari borç ve alacak kayıtlarınızı toplu içe aktarın, şirketinizin yeni sisteme ne kadar kolay uyum sağladığını görün.

Ödeme takibini kolaylaştırın

KolayBi’ cari hesap programı ile tüm borç ve alacaklarınızı tek ekrandan takip edin ve düzenli kayıtlarla hiçbir ödemeyi gözden kaçırmayın. Ödemelerinizin tarihlerini organize etme karmaşasından kurtulmak için, ödeme vadesi gelince KolayBi’ size hatırlatsın.

Anında cari hesap ekstresi gönderin

Dilediğiniz an cari hesaplarınızın dökümüne ulaşın ve paylaşın. Cari hesap ekstresini anında PDF veya Excel formatında indirerek bulunduğunuz her yerden e-posta ile paylaşabilirsiniz.

Esnek kullanım ile her zaman güncel kalın

KolayBi’ ile istediğiniz ödeme türü ile işlem kaydı tutabilir, cari hesap borç alacak takibi yapabilirsiniz. Tüm cari bakiyelerinize istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Ulaşılabilir işlem geçmişi

İstediğiniz müşteriye ait geçmiş borç ve alacak dökümünü tek tuşla indirin, paylaşın.

Çek ve nakit girişi

Tahsilat ve ödemelerinizi çek veya nakit olarak kaydedebilir, istediğiniz ödeme türüyle işlem yapabilirsiniz.

Güncel cari bakiyesi

Online Banka entegrasyonu ile hesap hareketlerinizi anlık olarak görüntüleyin, cari hesaplar ile ilişkilendirin; bilgileriniz otomatik güncellensin.

KolayBi’ cari hesap programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.

Tüm ÇözümlerÜcretsiz Kullan

Cari Hesap Takibi Nedir?

KolayBi’, sizlere aynı sayfa üzerinden pratik bir şekilde bütün işlemlerinizi yapma olanağı sunan bir platform olarak, cari hesap takibi imkânını da sağlamaktadır. Bu program, beraber çalıştığınız tedarikçilere ve müşterilere ait bütün alacak ve borç bakiyelerini takip etme olanağı sunmaktadır. Bu sayede iş hayatınızda daha kontrollü ve hızlı hareket edebilme olanakları da elde edebilirsiniz. Cari hesap takip programı ile başlıca fatura takibi, stok takibi ve gelir gider takibi olmak üzere bu uygulamadan daha pek çok fayda sağlayacaksınız.

DEVAMINI GÖSTER...

Her Sektörün Farklı İhtiyaçlarına Özel

KolayBi’ ön muhasebe programı size özel çözümleriyle firmanızın Her sektörde iş akışını hızlandıracak özellikler sunar. İşletmeniz için ihtiyacınız olan ön muhasebe ihtiyaçlarını tek ekranda bulabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.