Cari Hesap Takip Programı

Müşterileriniz ve tedarikçilerinize ait tüm borç ve alacak bakiyeleri, KolayBi’de cari hesap takibi ile elinizin altında.

Cari hesap listeniz hep güncel kalsın

Cari hesap programına hemen ihtiyacınız varsa, KolayBi’ ile anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Mevcut cari borç ve alacak kayıtlarınızı toplu içe aktarın, şirketinizin yeni sisteme ne kadar kolay uyum sağladığını görün.

Ödeme takibini kolaylaştırın

KolayBi’ cari hesap programı ile tüm borç ve alacaklarınızı tek ekrandan takip edin ve düzenli kaytlarla hiçbir ödemeyi gözden kaçırmayın. Ödemelerinizin tarihlerini organize etme karmaşasından kurtulmak için, ödeme vadesi gelince KolayBi’ size hatırlatsın.

Anında cari hesap ekstresi gönderin

Dilediğiniz an cari hesaplarınızın dökümüne ulaşın ve paylaşın. Cari hesap ekstresini anında PDF veya Excel formatında indirerek bulunduğunuz her yerden e-posta ile paylaşabilirsiniz.

kolaybi-on-muhasebe-mockup
kolaybi-dashboard kolaybi-cari-hesaplar kolaybi-proje

Esnek kullanım ile her zaman güncel kalın

KolayBi’ ile istediğiniz ödeme türü ile işlem kaydı tutabilir, cari hesap borç alacak takibi yapabilirsiniz. Tüm cari bakiyelerinize istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

icon-kolaybi-1

Ulaşılabilir işlem geçmişi

İstediğiniz müşteriye ait geçmiş borç ve alacak dökümünü tek tuşla indirin, paylaşın.

icon-kolaybi-2

Çek ve nakit girişi

Tahsilat ve ödemelerinizi çek veya nakit olarak kaydedebilir, istediğiniz ödeme türüyle işlem yapabilirsiniz.

icon-kolaybi-3

Güncel cari bakiyesi

Online Banka entegrasyonu ile hesap hareketlerinizi anlık olarak görüntüleyin, cari hesaplar ile ilişkilendirin; bilgileriniz otomatik güncellensin.

KolayBi' cari hesap programı ile daha fazlası

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

stok-yonetimi

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

fatura-takibi

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

gelir-gider-takibi

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.

Cari Hesap Takibi Nedir?

KolayBi’, sizlere aynı sayfa üzerinden pratik bir şekilde bütün işlemlerinizi yapma olanağı sunan bir platform olarak, cari hesap takibi imkânını da sağlamaktadır. Bu program, beraber çalıştığınız tedarikçilere ve müşterilere ait bütün alacak ve borç bakiyelerini takip etme olanağı sunmaktadır. Bu sayede iş hayatınızda daha kontrollü ve hızlı hareket edebilme olanakları da elde edebilirsiniz. Cari hesap takip programı ile başlıca fatura takibi, stok takibi ve gelir gider takibi olmak üzere bu uygulamadan daha pek çok fayda sağlayacaksınız.

Cari Hesap Takibi Nedir ve Gelir Gider Takibi Faydaları Nelerdir?

Cari hesap takibi nedir diye merak ediyorsanız, bu işlemin, birbirleri ile hizmet ya da mal alışverişinde bulunan tarafların, bu akışı kayıt altına almaları suretiyle hizmet ile ödeme ilişkilerini görebilme işlemi olduğunu belirtmek gerekir. Bütün bu akışın takibi ise KolayBi’ farkıyla kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Platform aracılığıyla tek ekrandan gelir gider takibi rahatlıkla yapılabilmektedir. Şirketiniz bünyesinde dönen bütün aktif girdiler ve çıktılar ile beraber cari hesap vade takibi yapılabilmesi de mümkün olmaktadır. Özellikle alarm oluşturma opsiyonu ile ödenmesi gereken borçlarınızın yaklaştığı zamanlarda bildirim alabilir, bu sayede bütün işlerinizi sorunsuz ve karışıklık yaşamadan yürütebilirsiniz. Eğer bir cari hesap programına gereksinim duymaktaysanız, hemen bir kayıt oluşturabilirsiniz. Mevcut borç ve alacak kayıtlarınızı direkt olarak sisteme aktarabilirsiniz. Herhangi bir değişiklikle zaman kaybetmeden bu sistemi hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz. Gelir gider takip işlemi sayesinde hiçbir ödemenizi gözden kaçırmayacak, karmaşık planlamalarla yorulmanıza da gerek kalmayacaktır. Cari hesaplarınızın dökümlerine istediğiniz anda ulaşım sağlamanız da mümkün olmaktadır. İster PDF, isterseniz de Excel formatında indirerek, mail yolu ile anında paylaşma olanağı da tanınmaktadır. Dahası, cari hesap icra takibi ve müşteri hesabı takibi gibi farklı fonksiyonlar ile en kapsamlı hizmetler sizlere sunulmaktadır.

Cari Hesap Stok Takip Programı

Eğer şirketiniz için bir stok takip sistemine ihtiyacınız varsa, KolayBi’ sayesinde harici bir stok takip programı edinmenize gerek kalmadan işlemlerinizi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Basit kullanımı sayesinde hiç zahmete girmeden işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Dahası, sıfır hata ihtimali ile çalışmalarınızı en faydalı şekilde devam ettirebileceksiniz. Bütün stok kayıtlarınızı hızlıca bu sisteme aktarabilir ve sorunsuz bir şekilde kullanıma başlayabilirsiniz. Stoklarınızın ne durumda olduğuna dair her zaman için en net bilgiyi en pratik şekilde sunan bu sistem, kullanıcı dostu bir arayüz de sunar. Cari hesap stok takip programı hizmeti sağlayan platform, kullanıcısı için her daim daha başarılı çalışmalar yürütme olanakları tanımaktadır. Stok yönetimi yapmak her zaman için işletmenize sayısız avantajlar kazandırır. Siz ne zaman satış yaparsanız, stoklarınız da o an tekrardan güncellenecektir. Bu sayede her satış ardından stok durumunu revize etmek zorunda da kalmazsınız. Ayrıca sistem üzerinden bir stok limiti belirleyebilir, bu miktara ulaştığınızda bildirim alabilirsiniz. Böylelikle ihtiyaca yönelik optimum oranda stok bulundurabilmeniz de mümkün kılınmaktadır. Platformun cari hesap ve stok takip programı özellikleri sayesinde hesaplamalar ve takip işlemleri ile enerji harcamayacak, bir o kadar önemli olan diğer işlerinize odaklanabileceksiniz.

Cari Hesap Takip Programı ile Fatura Takibi

Müşteri cari hesap takibi gibi fonksiyonların sayesinde müşterilerle olan ilişkilerinizi önemli ölçüde kolaylaştıracak olan bu sistem ile fatura takibi yapabilmeniz de mümkündür. Bu platform sayesinde uzun süre fatura düzenleme zahmetinden kurtula ınız. Programı kullanmaya başlarken öncelikle kullandığınız fatura şablonunu oluşturmanız gerekecektir. Ardından sadece birkaç dakikada faturalarınızı hazırlayabilecek bir pratikliğe kavuşacaksınız. İş yerinizde değilseniz dahi fatura işlemlerinizi bekletmeden kolaylıkla devam ettirmeniz mümkün olmaktadır. KolayBi’ sayesinde platformun en önemli özelliklerinden biri konumundaki 2 bin ile 5 bin TL aralığında olan e-arşiv faturalarının GİB portalına gitmeye gerek kalmadan kesilebilmesi mümkün kılınmaktadır. Vadesi gelmek üzere olan, gecikmiş ya da planlanmamış faturalarınız ile ilgili tahsilat ve ödeme işlemlerini, cari hesap vade takibi özelliği ile istediğiniz yerden takip edebilecek ve duruma göre nakit akışınızı kontrol edebileceksiniz. Bu sayede işlerinizin aksamasının da önüne geçebilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca mevcut faturalar arasından filtreleme işlemi de yapabilir, böylelikle aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Başta fatura olmak üzere her türlü dokümanı indirip postalayabileceğinizi bilmeniz gerekir. KolayBi’ ile iş hayatınıza hız kazandırabileceğinizi unutmamalısınız.

Cari Hesap Takibi Nedir?

Birbiri ile mal veya herhangi bir hizmet ilişkisi kuran tarafların, süreci kayıt altına alarak alınan mal, hizmet ve para ilişkisini görebilmesidir.

Cari Hesap Takibi Nasıl Yapılır?

Cari hesap takibi, alacakların kayıt altında eksiksiz bir şekilde tutulması ile gerçekleştirilmektedir. Alacak kısmının da kendi içinde bölünmesinden dolayı karışıklık yaşanmaması adına cari hesap takibi, uzman kişilerin danışmanlığı eşliğinde yapılmalıdır.

Müşteri Cari Hesap Takibi Nasıl Yapılır?

Müşteri cari hesap takibi de yine cari hesap takibi süreçlerinin aynısını izlemektedir. İki tarafın da bu hesabı titiz bir şekilde takip etmesi olası karışıklıkların önüne geçmektedir.

DEVAMINI GÖSTER...

Her Sektörün Farklı İhtiyaçlarına Özel

KolayBi’ ön muhasebe programı size özel çözümleriyle firmanızın Her sektörde iş akışını hızlandıracak özellikler sunar. İşletmeniz için ihtiyacınız olan ön muhasebe ihtiyaçlarını tek ekranda bulabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.