Gelir Gider Takibi

Online Gelir Gider Takip Programı

Gelir gider takibi ile işletmenize giren ve çıkan tüm parayı tek ekrandan takip edin, hesabınızı internet olan her yerden tutun.

Kullanmaya Başla

Tek ekrandan gelir gider takibi yapın

İşletmenizin tüm gelir ve giderlerini takip etmek KolayBi’ ile çok kolay. Şirketinize giren tüm parayı ve yaptığınız ödemeleri tek ekranda görün, ayrı bir gelir gider takip programına gerek kalmadan kontrolü sağlayın. İsterseniz, alarm oluşturarak yaklaşan ödemelerinizde bildirim alın.

Şirketinizin tüm gider kalemlerini bir arada tutun

Şirketiniz için yaptığınız tüm büyük ve küçük harcamaları bir arada tutarak, düzenli gider kayıtları oluşturun. Hem ofis harcamalarınızı hem de faturalar, taksi veya yemek gibi ek masraflarınızı KolayBi’ ile kayıt altına alın.

Personel giderleriyle tam kapsamlı takip

Müşteri ve tedarikçiler haricinde, personelinizin maaş ve giderlerini de gelir gider programı ile takip edebilirsiniz. Tüm maaş, avans, prim ve ek ödemeleri sisteminize tanımlayın, ay sonunda ödemeniz gereken miktarı bir arada görerek hesabınızı doğru tutun.

Tek ekrandan gelir gider takibi

Ön muhasebe işlemleriniz ile aynı ekranda farklı giderlerinizi de görebilir, yaptığınız yüksek harcamaları kolayca takip edebilirsiniz.

En çok neye harcama yaptığınızı görün

İşletmeniz için en çok hangi kalemlere para harcadığınızı düzenli olarak takip edin.

Vergi, prim ödemelerinizi kaçırmayın

Vergi ödeme takibini de KolayBi’ ile yapabilirsiniz. SGK prim ödemelerinizi gelir gider takibi özelliğimiz ile takip edin.

Banka hareketleri kontrolünüzde

Şirketinizin banka hesaplarına gelen ve giden tüm parayı istediğiniz her an görüntüleyin.

KolayBi’ gelir gider takip programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.

Tüm ÇözümlerÜcretsiz Kullan

Gelir Gider Takibi

Gelir gider takibi yapmak işletmeler için çok önemlidir. Bir hizmet sunan işletmede yapılan harcamalar ve kazanılan tutarın dengede olması gerekir. Sağlanan kazançtan fazla yapılan harcama çoğunlukla işletmeyi iflasa sürükleyebilmektedir. İşletmenin faal olduğu süre boyunca ödenmesi gereken kira, çalışan masrafları, vergi gibi kalemlerin kontrolünün doğru yapılması gerekir. Ödemelerin aksatılması sonrasında daha maliyetli olabilmektedir. Gelir gider takibi farklı yöntemlerle yapılabilmektedir. Klasik olarak defter kayıtlarıyla yapılabildiği gibi bilgisayar üzerinden de gerçekleştirilebilir. Defter kullanmak kağıt israfına neden olan ve veri kaybı yaşanabilecek bir yöntemdir. Bilgisayar üzerinden yapılan takip daha hızlı ve analizi daha kolaydır. Bilgisayarda yapılan takiplerde raporlama işlemi yapılabilmektedir.

DEVAMINI GÖSTER...

Her Sektörün Farklı İhtiyaçlarına Özel

KolayBi’ ön muhasebe programı size özel çözümleriyle firmanızın Her sektörde iş akışını hızlandıracak özellikler sunar. İşletmeniz için ihtiyacınız olan ön muhasebe ihtiyaçlarını tek ekranda bulabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.