KolayBi' Banka

Detaylı Bilgi

Banka hesaplarınızı entegre edin, verimliliğinizi artırın!

KolayBi’nin yenilikçi özelliği KolayBi’ Banka ile ön muhasebe programınız ve banka hesaplarınızı ücretsiz şekilde entegre edin, tüm banka hesaplarınızı tek ekrandan kontrol edin!

Fatura İşlemlerinde

Sevkiyatını yapacağınız ürünlere ait e-irsaliyenizi anında oluşturun. Tek bir ekrandan ilgili yere ulaştırın.

Gelir Gider Yönetiminde

Düzenlediğiniz e-irsaliyeniz 10 yıl boyunca dijital ortamda saklanır. Dilediğinizde hemen ulaşabilirsiniz.

Proje Maliyeti Takibinde

Proje harcamalarınız ve gelen ödemeler banka etengrasyonu ile hesaplarınızla eşleşsin, proje maliyetlerinizi kolayca gözlemleyin

Cari Takibinizde

Banka hareketlerinizi KolayBi' Banka Entegrasyonu ile eşleştirin, vakit alan ve dikkatle tutulması gereken işlem süreçlerinizde hatasız sonuçlar alın.

Entegre Olduğumuz Bankalar

KolayBi' Banka, entegre olduğu 22 Banka ile müşterilerine entegre hizmetler sunmaktadır.

Credit card mockups

22 Banka ile entegrasyon imkanı!

KolayBi’ Banka ücretsiz Banka Entegrasyonu, birden fazla banka hesabı olan şirketler için 22 banka ile uyumlu çalışır. Ayrı ayrı şifreler girmek ve hesap değiştirmekle uğraşmadan işlem yapma kolaylığı ile zaman kaybetmez, tek ekrandan tüm banka hesaplarınıza ulaşabilirsiniz.

Banka Entegrasyonu ile finansal durumunuz, tüm cihazlarınızda!

Banka hesaplarınıza her an elinizin altında olmalı. KolayBi’Banka ile tüm cihazlarınızdan banka hesaplarınızı görüntüleyebilir, anlık finansal durumunuzun takibini ücretsiz banka entegrasyonu KolayBi' Banka ile güvenli şekilde yapabilirsiniz.

Cari bakiyenizi eşleştirin, işiniz kısalsın!

Artık banka hesabınızdaki hareketleri, KolayBi’ ön muhasebe programınızdaki işlem kayıtlarınızla eşleştirebilirsiniz. Bu özellik ile banka hesabınızdaki gelen ve giden ödemelerin hangi carinizle ilgili olduğunu ayırt edebilirsiniz. Bu sayede el ile veri girişi yapmanıza gerek kalmaz, KolayBi’ Banka verilerinizi işlemlerinizle otomatik eşleştirir.

7Gün Boyunca Ücretsiz Kullanın!

Şimdi KolayBi’ yi Kullanmaya Başlayın ve Ücretsiz 1000 veya 3000 e-Fatura Kontörü Fırsatından Yararlanın!

Hemen Dene
Merak Edilenler

Banka Entegrasyonu ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Faydalı olacağını düşündüğümüz bazı soruları sizler için derledik
Banka Entegrasyonu Nedir?
Banka hesap hareketlerinin, nakit akışının, işletme hesabınız ile KolayBi' Banka üzerinden ücretsiz şekilde gerçekleştirebileceğiniz entegrasyona Banka Entegrasyonu denir.
İnternet Bankacılığı Nedir?
Bankaların, kullanıcılarına elektronik ortamdan sağladığı hizmetlerin tümüne internet bankacılığı denir. Dijital teknolojilerin yaygınlaşmasıyla birlikte yaygınlık kazanmıştır.
Servis Modeli Bankacılığı (BaaS) Nedir?
Bankacılık hizmetlerinin çeşitli API'ler aracılığıyla, ürün ve hizmetlere entegre ettiği bankacılık hizmetine Servis Modeli Bankacılığı denir.
Banka Entegrasyonu Nasıl Yapılır?
KolayBi' Banka üzerinden banka hesaplarınızı tek bir çatı altında toparlamanız için istenen adımları takip ederek hızlı bir şekilde bankalarınızı entegre edebilirsiniz. Böylece tek bir şifre ile panel üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz.
İnernet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?
İnternete erişiminizin olduğu her yerde internet bankacılık şifreniz ile hizmetten faydalanabilirsiniz.
Kimler Ücretsiz Banka Entegrasyonundan Yararlanabilir?
Ücretsiz Banka Entegrasyonu özelliğinden KolayBi'nin entegrasyon sunduğu bankaların hesap sahipleri faydalanabilmektedir.
Yanıt almak istediğiniz diğer sorularınız için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.