Stok Takibi

Kolay Stok Takip Programı

Ürünlerinizin stok takibini online stok programı ile yapın, her an her yerden stok durumunuzu görüntüleyin.

Kullanmaya Başla

Şirketinize stok takip sistemi oluşturun

Ayrı bir stok takip programına ya da elle kayıt tutmaya artık ihtiyacınız yok. KolayBi’ ile ürün stok kayıtlarınızı hem çok daha kolay tutun hem de elle kaydetmekten kaynaklanabilecek hataları geride bırakın. Üstelik bu yeni sisteme geçmek, şirketiniz için çok kolay. Sahip olduğunuz stok kayıtlarını içe aktararak, kullanmaya hemen başlayın!

Depo stok programı ile kontrol sizde

KolayBi’de stok yönetimi yapmanın işletmenize kazandıracağı sayısız avantajla tanışın. Siz satış yaptıkça, stoklarınız anında güncellensin ve her satışta stok bilginizi güncellemekle vakit kaybetmeyin. Belirlediğiniz kritik stok miktarına ulaştığınızda hemen bildirim alın, ürünleriniz tükendiği için satış kaçırmayın. Ürün stok takibi kolaylaşırken, iş akışınız hızlansın.

Ürünlerinizin maliyetini kolayca hesaplayın

Ürettiğiniz veya satın aldığınız ürünlerin, şirketinize maliyetini ve getirdiği kârı tek ekranda görün. Stok takibi özelliği ile ürünlerinizin satın alım fiyatından tüm vergilerine kadar hiçbir noktayı kaçırmayın. İndirim yapmak istediğinizde indirim tutarını girerek hemen güncelleyin. Üstelik, tüm bunları istediğiniz para birimi ile yapın!

Web tabanlı stok takip programı ile satışlarınızı hızlandırın

Stok takibinizi KolayBi’de yaparak hem en yüksek performans gösteren ürünleri görün hem de stok miktarınıza göre müşterilerinizin ihtiyaçlarına kolayca yanıt verin.

Aradığınız ürünü hemen bulun

İstediğiniz müşteriye ait geçmiş borç ve alacak dökümünü tek tuşla indirin, paylaşın.

En çok satanları görün

Ürünleriniz arasından en çok satanları, en kârlı olanları istediğiniz an görün.

Stoklarınıza göre sipariş alın

Yeni bir sipariş aldığınızda, elinizdeki stok miktarını her yerden görerek siparişi ne zaman tedarik edebileceğinizi kolayca öngörün.

KolayBi’ stok takip programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.

Tüm ÇözümlerÜcretsiz Kullan

Stok Takip Programı

Firmaların elinde bulundurduğu envanterleri takip etmesi oldukça önemlidir. Bunun için birçok farklı yöntem kullanılır. Stok takip programı da bu yöntemlerden biridir ve oldukça kolay şekilde yönetilebilir. Özel yazılım sistemi olan bu program, stokla ilgili işlemleri yapmayı ve takip etmeyi sağlar. En çok satışı yapılan ürünleri ve ne hızda satıldığını tespit etmek için kullanıldığından daha verimli bir stok alımı yapılabilir ve satışlarda artış sağlanabilir.da bu yöntemlerden biridir ve oldukça kolay şekilde yönetilebilir. Özel yazılım sistemi olan bu program, stokla ilgili işlemleri yapmayı ve takip etmeyi sağlar. En çok satışı yapılan ürünleri ve ne hızda satıldığını tespit etmek için kullanıldığından daha verimli bir stok alımı yapılabilir ve satışlarda artış sağlanabilir.

DEVAMINI GÖSTER...

Her Sektörün Farklı İhtiyaçlarına Özel

KolayBi’ ön muhasebe programı size özel çözümleriyle firmanızın Her sektörde iş akışını hızlandıracak özellikler sunar. İşletmeniz için ihtiyacınız olan ön muhasebe ihtiyaçlarını tek ekranda bulabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.