Kolay Stok Takip Programı

Ürünlerinizin stok takibini online stok programı ile yapın, her an her yerden stok durumunuzu görüntüleyin.

Şirketinize stok takip sistemi oluşturun

Ayrı bir stok takip programına ya da elle kayıt tutmaya artık ihtiyacınız yok. KolayBi’ ile ürün stok kayıtlarınızı hem çok daha kolay tutun hem de elle kaydetmekten kaynaklanabilecek hataları geride bırakın. Üstelik bu yeni sisteme geçmek, şirketiniz için çok kolay. Sahip olduğunuz stok kayıtlarını içe aktararak, kullanmaya hemen başlayın!

Depo stok programı ile kontrol sizde

KolayBi’de stok yönetimi yapmanın işletmenize kazandıracağı sayısız avantajla tanışın. Siz satış yaptıkça, stoklarınız anında güncellensin ve her satışta stok bilginizi güncellemekle vakit kaybetmeyin. Belirlediğiniz kritik stok miktarına ulaştığınızda hemen bildirim alın, ürünleriniz tükendiği için satış kaçırmayın. Ürün stok takibi kolaylaşırken, iş akışınız hızlansın.

Ürünlerinizin maliyetini kolayca hesaplayın

Ürettiğiniz veya satın aldığınız ürünlerin, şirketinize maliyetini ve getirdiği kârı tek ekranda görün. Stok takibi özelliği ile ürünlerinizin satın alım fiyatından tüm vergilerine kadar hiçbir noktayı kaçırmayın. İndirim yapmak istediğinizde indirim tutarını girerek hemen güncelleyin. Üstelik, tüm bunları istediğiniz para birimi ile yapın!

kolaybi-on-muhasebe-mockup
kolaybi-dashboard kolaybi-cari-hesaplar kolaybi-proje

Web tabanlı stok takip programı ile satışlarınızı hızlandırın

Stok takibinizi KolayBi’de yaparak hem en yüksek performans gösteren ürünleri görün hem de stok miktarınıza göre müşterilerinizin ihtiyaçlarına kolayca yanıt verin.

icon-kolaybi-1

Aradığınız ürünü hemen bulun

Stok kayıtlarınıza ekleyebileceğiniz ürün barkodları ile bir ürünü bulmak için barkod numarasını yazmanız yeterli.

icon-kolaybi-2

En çok satanları görün

Ürünleriniz arasından en çok satanları, en kârlı olanları istediğiniz an görün.

icon-kolaybi-3

Stoklarınıza göre sipariş alın

Yeni bir sipariş aldığınızda, elinizdeki stok miktarını her yerden görerek siparişi ne zaman tedarik edebileceğinizi kolayca öngörün.

KolayBi' stok takip programı ile daha fazlası

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

cari-hesap-yonetimi

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

fatura-takibi

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

siparis-yonetimi

Sipariş Yönetimi

Aldığınız siparişlerin bilgisini kayıt altında tutun, teklif gönderdiğiniz ve satışa dönüştürdüğünüz tüm siparişleri anında yönetin.

Stok Takip Programı

Firmaların elinde bulundurduğu envanterleri takip etmesi oldukça önemlidir. Bunun için birçok farklı yöntem kullanılır. Stok takip programı da bu yöntemlerden biridir ve oldukça kolay şekilde yönetilebilir. Özel yazılım sistemi olan bu program, stokla ilgili işlemleri yapmayı ve takip etmeyi sağlar. En çok satışı yapılan ürünleri ve ne hızda satıldığını tespit etmek için kullanıldığından daha verimli bir stok alımı yapılabilir ve satışlarda artış sağlanabilir.da bu yöntemlerden biridir ve oldukça kolay şekilde yönetilebilir. Özel yazılım sistemi olan bu program, stokla ilgili işlemleri yapmayı ve takip etmeyi sağlar. En çok satışı yapılan ürünleri ve ne hızda satıldığını tespit etmek için kullanıldığından daha verimli bir stok alımı yapılabilir ve satışlarda artış sağlanabilir.

Stok Takip Programının Avantajları Nelerdir?

Envanter takip etmek için <strong>stok takip uygulaması</strong> kullanmak oldukça avantajlıdır. Bu programları kullanmanın avantajları kısaca şu şekilde listelenebilir:

 • ● Kolay şekilde maliyet muhasebesi yapılabilir.

 • ● Tedarik ve satış aşamaları düzenli olur; bu da maliyetleri etkili bir şekilde düşürür.

 • ● Malzeme ve ürünlerde kayıplar minimuma düşer.

 • ● Üretim süreçleri daha gerçekçi olur ve yönetmek kolay hale gelir.

 • ● Üretim süreci, düzenli ve sürekli olur. Bu sayede ürün veya hammadde eksikliğinden dolayı üretim sürecinde aksamalar olmaz.

 • ● Düzenli olarak ihtiyaçlar tespit edilebilir ve finansal yönetime katkı sağlanabilir.

Ürün stok takip programı kullanan firmalar, daha profesyonel süreçler yaşayabilir. Olası aksaklıkları minimuma indirebilir ve müşteri memnuniyeti elde edebilirler. Bu da firmaların kâr marjını yükseltmelerini sağlayan önemli bir avantajdır. Ayrıca satışlarda ve üretimde süreklilik, stok takip programının getirdiği avantajlardan biridir.

Stok Takip Programı Hangi Hizmetleri Sunar?

Satış ve stok takip programı, oldukça geniş kapsama sahip hizmetler sunar. Stoklanan ürünlere dair her türlü bilgiye kolayca ulaşabilmeyi sağlar. Bu hizmetlerle ilgili şunlar söylenebilir:

 • ● Stoklanan ürünlerin tarihi

 • ● Ürünlerin kaç gündür stokta olduğu

 • ● Ürünlerin maliyeti

 • ● Ürünlerin ne zaman çıkış yapması gerektiği

 • ● Stokların miktarı

 • ● Detaylı rapor yazma

 • ● Etiket yazdırma

Stok takip programı kullanarak anlık olarak stoklar takip edilebildiği gibi, depo ve satış takibi yapılabilir. Ayrıca sadece son ürünler değil, aynı zamanda hammadde stokları da takip edilebilir. Genel olarak profesyonel stok takip programı uygulamalarının çoğu barkod desteğine sahiptir. Dokunmatik bir şekilde kullanılabilir. Her türlü etiket ve yazıcıyla uyumlu çalışabilir. Böylece tamamen ürünlere odaklanmak ve stoklara daha az vakit ayırmak mümkün hale gelir.

Bulut Tabanlı Stok Takip Programının Özellikleri Nelerdir?

<strong>Web tabanlı stok takip programı</strong>, herhangi bir kuruluma gerek kalmadan online olarak verileri depolayan ve bunları takip etmeyi sağlayan bir sisteme sahiptir. Envantere ait tüm bilgiler, sanal ortamda muhafaza edilir ve internete bağlı olunan her yerde kolayca verilere ulaşılabilir. Bulut tabanlı stok takip programlarının sahip olduğu bazı özellikler şunlardır:

 • ● Masaüstü uygulamalara göre daha güvenlidir. Çünkü herhangi bir kurulum gerektirmeden yalnızca online olarak takip imkanı verir.

 • ● Sipariş, fatura, teklif gibi süreçleri daha hızlı ve kolay hale getirir. Böylece zaman tasarrufu yapabilirsiniz.

 • ● Verilere ulaşmak için ofise gitmeye gerek yoktur. İnternetin olduğu her yerde stok yönetimi yapılabilir.

 • ● Web tabanlı stok takip programlarına başka kişiler de eklenerek senkronize bir şekilde çalışabilir.

 • ● Bilgisayar veya depolama alanı çalınsa bile veriler kaybolmaz. Başka bir akıllı cihazlarla bu verilere ulaşılabilir.

E ticaret stok takip programı olarak bulut tabanlı olanları tercih ederek bu özelliklere ve avantajlara sahip olabilirsiniz.

Stok Takip Programı Nasıl Kullanılır?

Stok takip programı kullanabilmek için öncelikle akıllı cihaza uygulama indirmek gerekir. Ardından tüm stok bilgileri girilmeli ve anlık olarak yapılan işlemler uygulamaya işlenmelidir. Eğer bulut tabanlı program kullanılacaksa, herhangi bir kuruluma gerek yoktur.

Kimler Stok Takip Programı Kullanmalıdır?

Stok takip programı kullanması gereken kişiler, fiziksel ve sanal mağazaya sahip olan herkestir. Satış ve üretim yapan firma sahipleri, daha profesyonel çalışmak için bu programları tercih etmelidir.

DEVAMINI GÖSTER...

Her Sektörün Farklı İhtiyaçlarına Özel

KolayBi’ ön muhasebe programı size özel çözümleriyle firmanızın Her sektörde iş akışını hızlandıracak özellikler sunar. İşletmeniz için ihtiyacınız olan ön muhasebe ihtiyaçlarını tek ekranda bulabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.