Kolay Stok Takip Programı

Ürünlerinizin stok takibini online stok programı ile yapın, her an her yerden stok durumunuzu görüntüleyin.

Şirketinize stok takip sistemi oluşturun

Ayrı bir stok takip programına ya da elle kayıt tutmaya artık ihtiyacınız yok. KolayBi’ ile ürün stok kayıtlarınızı hem çok daha kolay tutun hem de elle kaydetmekten kaynaklanabilecek hataları geride bırakın. Üstelik bu yeni sisteme geçmek, şirketiniz için çok kolay. Sahip olduğunuz stok kayıtlarını içe aktararak, kullanmaya hemen başlayın!

Depo stok programı ile kontrol sizde

KolayBi’de stok yönetimi yapmanın işletmenize kazandıracağı sayısız avantajla tanışın. Siz satış yaptıkça, stoklarınız anında güncellensin ve her satışta stok bilginizi güncellemekle vakit kaybetmeyin. Belirlediğiniz kritik stok miktarına ulaştığınızda hemen bildirim alın, ürünleriniz tükendiği için satış kaçırmayın. Ürün stok takibi kolaylaşırken, iş akışınız hızlansın.

Ürünlerinizin maliyetini kolayca hesaplayın

Ürettiğiniz veya satın aldığınız ürünlerin, şirketinize maliyetini ve getirdiği kârı tek ekranda görün. Stok takibi özelliği ile ürünlerinizin satın alım fiyatından tüm vergilerine kadar hiçbir noktayı kaçırmayın. İndirim yapmak istediğinizde indirim tutarını girerek hemen güncelleyin. Üstelik, tüm bunları istediğiniz para birimi ile yapın!

kolaybi-on-muhasebe-mockup
kolaybi-dashboard kolaybi-cari-hesaplar kolaybi-proje

Web tabanlı stok takip programı ile satışlarınızı hızlandırın

Stok takibinizi KolayBi’de yaparak hem en yüksek performans gösteren ürünleri görün hem de stok miktarınıza göre müşterilerinizin ihtiyaçlarına kolayca yanıt verin.

icon-kolaybi-1

Aradığınız ürünü hemen bulun

Stok kayıtlarınıza ekleyebileceğiniz ürün barkodları ile bir ürünü bulmak için barkod numarasını yazmanız yeterli.

icon-kolaybi-2

En çok satanları görün

Ürünleriniz arasından en çok satanları, en kârlı olanları istediğiniz an görün.

icon-kolaybi-3

Stoklarınıza göre sipariş alın

Yeni bir sipariş aldığınızda, elinizdeki stok miktarını her yerden görerek siparişi ne zaman tedarik edebileceğinizi kolayca öngörün.

KolayBi' stok takip programı ile daha fazlası

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

cari-hesap-yonetimi

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

fatura-takibi

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

siparis-yonetimi

Sipariş Yönetimi

Aldığınız siparişlerin bilgisini kayıt altında tutun, teklif gönderdiğiniz ve satışa dönüştürdüğünüz tüm siparişleri anında yönetin.

Her Sektörün Farklı İhtiyaçlarına Özel

KolayBi’ ön muhasebe programı size özel çözümleriyle firmanızın Her sektörde iş akışını hızlandıracak özellikler sunar. İşletmeniz için ihtiyacınız olan ön muhasebe ihtiyaçlarını tek ekranda bulabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.