e-smm e-SMM

Kullanımı en kolay e-SMM programı!

Elektronik serbest meslek makbuzuna hemen geçiş yapın! Daha kolay ve hızlı makbuz kesme deneyimi karşılığında hiçbir ücret ödemeyin!

e Fatura e Arşiv Programı KolayBi'

Kolay ve hızlı makbuz kesin, gönderin!

Excel’de elle makbuz kesmekle artık vakit kaybetmeyin. KolayBi’ ile sadece birkaç saniyede makbuzunuzu oluşturun, hemen kesin. Elektronik serbest meslek makbuzunuz anında müşterinize ulaşsın, tahsilat süreciniz en kısa sürede başlasın!

Net ücret ve vergilerin tutarlarını görün!

Hizmetiniz karşılığında kestiğiniz makbuzdan elde edeceğiniz net ücret, kesilecek stopaj vergisi, KDV miktarı ve tahsil edeceğiniz tutarlar otomatik olarak hesaplansın, anında görün. Uğraştırıcı hesaplamalarla vakit kaybetmeyin!

Daha sağlıklı iş kararları alın, başarınızı arttırın!

Yaptığınız farklı işleri ayrı projeler olarak kaydedin, kestiğiniz makbuzların her birini ilgili projeler ile ilişkilendirin! Böylece proje bazında gelir gider takibi yapın, kârlılık analizini yaptığınız projelere göre daha sağlıklı iş kararları alın!

kolaybi-on-muhasebe-mockup
kolaybi-dashboard kolaybi-cari-hesaplar kolaybi-proje

Serbest Meslek Mensuplarının Yanındayız

Serbest meslek mensupları için kullanımı zorunlu hale gelen e-SMM’yi KolayBi’ye entegre kullanarak maksimum fayda sağlayın!

tasarruf-etmek

Tasarruf Edin

e-Serbest Meslek Makbuzu ile sadece kargo ve matbaa masraflarından değil, kontör ücretlerinden de tasarruf edin.

hizli-e-smm

Karmaşadan Kurtulun

Fiziksel belgelerin yarattığı kaybolma, zarar görme risklerini ortadan kaldırın, tüm makbuzlarınız KolayBi’de arşivlensin.

doga-dostu

Dijitale Taşının

İnternet bağlantısı olan her yerden dilediğiniz cihazla makbuz kesin, tek tıkla müşterilerinize gönderin; anında ulaşsın!

Ücretsiz e-SMM’ye geçişinizde KolayBi’ yanınızda!

QNB Finansbank Dijital Köprü kampanyası kapsamında KOBİ’lerin dijital dönüşümlerini desteklemek amacıyla KolayBi’ gibi e-Serbest Meslek Makbuzunu da tamamen ücretsiz olacak şekilde kullanabilirsiniz! Hiçbir kontör veya geçiş ücreti ödemeden elektronik makbuz kesmenin kolaylığını yaşayın!

campaign-image
Ücretsiz kullanmaya başlayın!

En iyi ön muhasebe programını ilk 14 gün ücretsiz kullanın! Sonrasında avantajlı KolayBi’ üyelikleriyle işletmenizi büyütmeye devam edin.