Proje Gelir Gider Takibi

Projelerinize Özel Gelir Gider Takibi

Proje özelinde ön muhasebe kaydı oluşturarak tüm projelerinizin finansal durumunu yakından inceleyin. Yaptığınız tüm işlerin şirketinize getirisini KolayBi’ ile takip edin.

Kullanmaya Başla

Projelerinizin gelir giderleri tek ekranda!

Tüm projeleriniz için ayrı ayrı gelir gider kaydı oluşturun. Toplam proje gelirlerini ve toplam proje giderlerini tek ekrandan görüntüleyerek, projenin finansal durumunu görün.

Projenizde çalışanların maliyetini görüntüleyin!

Projeniz için çalışan herkesin maaş, sigorta, vergi gibi giderlerini tutun. Hem projenizin personel maliyetini kapsamlı ve doğru tutun hem de hangi projede kimlerin çalıştığını bir bakışta takip edin.

En kârlı projelerinize ağırlık verin!

Tüm projelerin gelir gider ve çalışan maliyetlerinin ayrı ayrı görerek, hangi projenizin daha kârlı olduğunu görün. Gelecekteki projeleriniz için yolunuzu çizerken, en kârlı işlerinizi değerlendirin ve şirketiniz ile hep daha yükseğe ilerleyin!

Düzenli proje kayıtlarıyla hataları önleyin!

KolayBi’de projenize özel sipariş ve faturaları tanımlayarak işlerinizi kolaylaştırın.

Proje özelinde fatura takibi

Projeniz için satın alma ve satış faturalarınızı tanımlayın. Masraf takibinde karışıklık yaşamadan faturalarınızı takip edin.

Proje özelinde sipariş takibi

Aldığınız siparişlerin hangi projeye ait olduğunu tanımlayarak sipariş süreçlerinizi yönetin.

Proje kayıtlarını içe/dışa aktarın

Mevcut proje bilgilerini içe aktararak kullanmaya hemen başlayabilir veya KolayBi’de oluşturduğunuz proje kayıtlarını istediğiniz an dışa aktarabilirsiniz.

KolayBi’ proje gelir gider takip programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.

Tüm ÇözümlerÜcretsiz Kullan

Proje Gelir Gider Takibi

Gelir gider takibi tüm işlerde yapılması gereken bir uygulamadır. Doğru gelir gider takibinin yapılmaması uzun vadede işletmenizin zarar görmesine neden olabilir. Yapılan işin niteliği ne olursa olsun kategorisine göre farklı gider kalemleri bulunur. Bu gider kalemleri ve kazanç bir arada analiz edilerek finansal durum analiz edilebilir. Bu analiz klasik yöntemlerle yapılabildiği gibi bu iş için tasarlanan programlarla da yapılabilmektedir.

DEVAMINI GÖSTER...

Her Sektörün Farklı İhtiyaçlarına Özel

KolayBi’ ön muhasebe programı size özel çözümleriyle firmanızın Her sektörde iş akışını hızlandıracak özellikler sunar. İşletmeniz için ihtiyacınız olan ön muhasebe ihtiyaçlarını tek ekranda bulabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.