e-İMZA

e-İmza'ya geçişin en kolay yolu!

El imzanızla aynı hukuki geçerliliğe sahip olan e-imza ile şahıs şirketinizin e-fatura işlemlerini gerçekleştirin. Bankalar, sigorta şirketleri ve kamu kuruluşlarıyla olan işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirin!

e-İmza Paketi

(Nitelikli Elektronik Sertifika, Akıllı Kart ve Okuyucu)
Hemen kendinize uygun e-İmza paketi satın alın!

KDV oranı %18'dir.

E-imza paketlerine nitelikli elektronik sertifika (e-imza sertifikası), akıllı kart, akıllı kart okuyucusu ve PALMA (Akıllı Kart Yönetim Yazılımı) dahildir.

1 ay içinde teslim alınmayan e-imza sertifikaları iptal edilir ve ödeme iadesi yapılmaz.

1 Yıllık Paket

309₺

KDV Dahil

Satın Al

2 Yıllık Paket

419₺

KDV Dahil

Satın Al

3 Yıllık Paket

529₺

KDV Dahil

Satın Al

E-İmzanın zamandan ve maliyetten tasarruf ettiren özellikleri!

5070 sayılı Elektronik İmza Kanunuyla ıslak imzayla aynı geçerliliğe sahip olduğu belirtilen e-imza ile belgelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde paylaşın! Üstelik imza yetkisine sahipseniz, kurumsal işlemlerinizi e-imza ile gerçekleştirebilirsiniz.

Verilerinizi Koruyun!

E-İmza ile elektronik ortamda gönderdiğiniz belgelerin ve kimliğinizin güvenliğini sağlayın!

Zaman Kazanın!

Kağıt ve kargo gibi masraflardan kurtulun, dilediğiniz anda imzalama işlemlerinizi gerçekleştirin!

Tasarruf sağlayın!

İnternet bağlantısı olan her yerden dilediğiniz cihazla makbuz kesin, tek tıkla müşterilerinize gönderin; anında ulaşsın!

E-İmza

Teknolojinin gelişmesi ile beraber ıslak imzanın yerini birçok alanda e-imza kullanımı aldı. Elektronik imza kullanımının yaygınlaşması akıllara e-imza nedir sorularını getirmeye başladı. Islak imzanın kullanıldığı birçok alanda kullanılabilen elektronik imza sanal ortamda gerçekleştirilen işlemlerde ıslak imza yerine kullanılabilen harf ve karakterlerden oluşan bir veridir. Dijital ortamda kullanıcılara büyük kolaylık sağlaması nedeniyle sıklıkla tercih edilir.

DEVAMINI GÖSTER...

Ücretsiz Kullanmaya başlayın

En iyi ön muhasebe programını ilk 14 gün ücretsiz kullanın! Şimdi KolayBi’ yi Kullanmaya Başlayın ve Ücretsiz 1000 veya 3000 e-Fatura Kontörü Fırsatından Yararlanın!

Ücretsiz Kullan