Ek Özellikler

Ürün Özellikleri ve İşlevleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin Kullanım Kılavuzu

Ek özelliklerimiz

Ek Özellikler menüsüne tıkladığınızda üst menüde çeşitli kategorilere ayrılmış birçokek özelliği görüntüleyebilir ve dilerseniz kartlar üzerinde bulunan Detaylı Bilgi butonuna tıklayarak ön bilgi, fiyatlandırma başvuru gibi birçok farklı işlemi görüntüleyebilir ve gerçekleştirebilirsiniz.

ek özellikler

E-İmza Başvurusu

e-İmza ya da elektronik imza, resmi süreçlerde ıslak imza yerine kullanılan dijital bir uygulamadır. Hukuksal olarak ıslak imza ile aynı özelliklere sahip olan e-imza, farklı karakterler ve sembollerden oluşan resmi doğrulama sistemidir. Dilerseniz e-İmza başvurunuzu buradan gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formuna doldurulan bilgilerin mutlaka e-İmzayı alacak kişiye ait olması gerekmektedir. Başvuru sürecinin ardından KolayBi' müşteri temsilciniz kurulum ve kullanım süreçlerinin tamamında telefon desteği sağlamaktadır.

E-Fatura Entegrasyonları

e-Fatura entegrasyonları menüsüne tıklayarak anlaşmalı olduğumuz özel entegratör firmalarını görüntüleyebilir dilerseniz başvuru yapabilirsiniz. Elektronik fatura, kağıt fatura ile hukuki açıdan hiçbir farklılık bulundurmayan, elektronik ortamda işlem gören, kullanıcılarının zamandan ve maliyetten tasarruf etmesini sağlayan bir fatura türüdür. e-Fatura entegratörünün sağladığı özel ayrıcalıkları incelemek isterseniz "Detaylı Bilgi" butonuna tıklayarak açılan sayfadan ön bilgi alabilir ve başvuru oluşturabilirsiniz.

Banka Entegrasyonları

KolayBi' Banka ile anlaşmalı olduğumuz bankalara başvuru yaparak banka hesaplarınızı ön muhasebe programınıza entegre edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve başvuru için Detaylı Bilgi butonuna tıklayabilir ve Yeni Başvuru diyerek uygulamaya entegre etmek istediğiniz banka hesaplarınız için ayrı ayrı başvuru kaydı oluşturabilirsiniz.

Başvurunuz 3 iş günü içerisinde incelenip, başvurusunu yaptığınız bankalara ait Elektronik Hesap Özeti formları doldurulmuş şekilde destek ekibimiz tarafından kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.

Başvurunuz 3 iş günü içerisinde incelenip, başvurusunu yaptığınız bankalara ait Elektronik Hesap Özeti formlarını indirip doldurabilirsiniz.

Sanal Pos

KolayBi’ Sanal Pos özelliği sayesinde son derece rahat bir şekilde kullanılabilen sanal POS, talebiniz üzerine ücretsiz bir şekilde entegre edilebilir.

Sanal POS pek çok bankadan alınabilir. Bunun için gerekli belgeler zaman zaman değişiklik gösterirken vergi levhası, nüfus cüzdanı kopyası ve imza sirküleri her durumda gereklidir. Sanal POS almak için bu belgelerle birlikte çalışmak istediğiniz bankaya başvurabilirsiniz.

KolayBi' anlaşmalı olduğumuz Sanal Pos Entegrasyonları paynet ve PAYTR 'dir. Entegrasyon ve imkanlarıyla ilgili bilgi almak için Detaylı Bilgi butonuna tıklayınız.

Pazaryeri Entegrasyonu

e-Ticaretin hızlı akışına ayak uydurabilecek ön muhasebe programı KolayBi’ ile işleri kolaylaştırın. StockMount’a kayıtlı; N11, Gittigidiyor, Trendyol, Amazon, Hepsiburada gibi birçok farklı e-Ticaret sitesindeki mağazanızdaki satışları, ön muhasebe programınızla tek ekrandan takip edin. Entegrasyon ve imkanlarıyla ilgili bilgi almak için Detaylı Bilgi butonuna tıklayınız.

Serbest Meslek Makbuzu

e-SMM düzenlemek isteyen kişilerin serbest meslek erbabı olması gerekir. Kendi nam ve hesabına çalışan birçok meslek insanı, bu kategoride yer alır. e-SMM düzenleme yetkisi bulunan kişiler, bu mesleklere mensup olan serbest çalışan kişilerdir. Örneğin serbest meslek faaliyeti gösteren tüm hekimler, işyerlerinde POS cihazı bulundurmak ve kredi kartı ödemelerinde bunları kullanmak zorundadır. Bu cihazlarla düzenlenen fişler, Vergi Usul Kanunu’na göre serbest meslek makbuzu olarak kabul edilir. Detaylı Bilgi butonuna tıklayarak işlem adımlarına ulaşabilirsiniz.

Serbest meslek erbapları tarafından kesilen e-smm, elektronik ortamda güvenli bir şekilde muhafaza edilebilir. Çeşitli manuel araçlarla saatler geçirmeden, KolayBi’ e-SMM programı ile dakikalar içinde makbuz kesilebilir ve anında müşteriye iletilebilirsiniz. Bu sayede tahsilat süreçleriniz oldukça kısalır. İşletmeniz dijitalleşir ve keseceğiniz elektronik belgelerle doğayı korumuş olursunuz.

KolayBi' anlaşmalı olduğumuz e-SMM Entegrasyonları QNB E-Finans ve SOVOS Foriba'dır. Entegrasyon ve imkanlarıyla ilgili bilgi almak için Detaylı Bilgi butonuna tıklayınız.

Diğer Ek Özellikler

KolayBi' müşterilerine özel ayrıcalıkları takip etmek için Diğer sekmesinden bilgi alabilirsiniz.