KOBİ’ler İçin Ön Muhasebe &
Finans Programı

Hemen Dene
gülümseyen gömlekli erkek görseli

KOBİ’nizin Ön Muhasebe İşlemlerini KolayBi' Hızlandırır.

KOBİ’lerin verimliliklerini ve sürdürülebilirliklerini arttıran ön muhasebe ve finans platformu KolayBi’ ile sipariş akışınızı ve şirket içi finansman takibini yapmanın en kolay yolunu, şirketinize kazandırın. Siz işletmenizi büyütmeye odaklanırken, ön muhasebe ve finans işlemlerinizi KolayBi’ ile takip edin.

İşletmenizi Dijitalleştirin

KOBİ'lerin ihtiyaç duyduğu tüm özellikler KolayBi'de. Siz de KolayBi'nin sunduğu yenilikçi özelliklerle tanışın, işletmenizi bir adım öteye taşıyın!

KOBİ'lerin Tercihi KolayBi'

KOBİ'ler için online ön muhasebe programı KolayBi' ile işletmeniz büyümeye odaklanırken ön muhasebe işlemlerinizi KolayBi’ hızlandırır!

KOBİ'ler için Ön Muhasebe

İşlem hacmi yüksek olan ve mali durumunu kontrol altında tutmak isteyen KOBİ'ler KolayBi' desteği ile beraber finansal işlemlerini ileri düzeye taşıyabilirler.

14 Gün Boyunca Ücretsiz Kullanın!

Şimdi KolayBi’ Ön Muhasebe Programını kullanmaya başlayın ve ücretsiz e-fatura kontörü fırsatından yararlanın!

Hemen Dene
Credit card mockups

Entegrasyonlar ile KOBİ’lerin İşleri Kolaylaşır!

KolayBi’ ile entegre edebileceğiniz e-Belge türleri, KolayBi’ Banka ve Sanal POS uygulamaları ile tahsilatlarınıza alternatif yollar kazandırın. Faturalarınız müşterilerinize anında ulaşsın, isterseniz online kredi kartı ile hemen tahsil edilsin. İsterseniz online banka entegrasyonu ile hesaplarınızın anlık bakiyesini istediğiniz an görüntüleyin.

KOBİ’nizin İşlem Trafiğine Hız Kazandırın!

KOBİ’ler büyüdükçe, çok daha büyük bir iş akışını takip etmeniz gerekir. KolayBi’ ile tüm bu zaman alan süreçler kolaylıkla ilerler. Siz işletmenizi nasıl daha iyi noktalara taşıyabileceğinizi her an düşünürken, KolayBi’ aklınızdakileri hayata geçirmek için zaman yaratır.

Bütün İşlemler Tek Ekranda!

İşletmenizin alanı ne olursa olsun, tüm işlemlerinizi tek ekrandan takip edebilirsiniz. Cari hesaplardan personel giderlerine hiçbir detayı kaçırmadan gelir giderinizi kontrol altında tutun. İsterseniz sipariş süreçlerinizi de ilk andan faturalamaya kadar KolayBi’de yürütün. Düzeninizi oluşturun, işiniz kolaylaşsın!
İşletmenize Özel Çözümler

Finansal Operasyonlara Ön Muhasebe Programı Çözümleri

Zamanınızı alan tüm finansal operasyonlarınızı hızlandırın. KolayBi’ ile cari, fatura, nakit akışı takibi, stok yönetimi süreçlerinizi tek ekrandan yönetin!

Merak Edilenler

Konu ile İlgili Sık Sorulan Sorular

KOBİ ile ilgili sıkça sorulan soruları sizin için derledik.
Ön Muhasebe KOBİ’ler için Neden Önemli?
Ekonomimizin önemli değerleri KOBİ’lerdir. KOBİ’lerin finansal olarak sürdürülebilir ve verimli sonuçlar elde edebilmesi için finans ve maliyet takibinizi titizlikle sürdürmesi gerekmektedir. Takip edilmesi gereken; alacaklar, tahsilatlar, ödemeler, borçlar, banka hesapları ve onlarca kalem, ön muhasebe kapsamındadır. Bu gibi etmenleri iyi yönetmek ve takibini sağlamak KOBİ’lerin başarılı olmasını sağlar. Ön muhasebe tutarak, KOBİ’ler bütün bu süreçleri en iyi şekilde yönetebilirler.
KOBİ'ler için Ön Muhasebe Gerekli mi?
Özellikle gelişmekte olan KOBİ’ler için ön muhasebe oldukça önemli bir yere sahiptir. İşletmenin gidişatı hakkında bilgi sahibi olabilmeyi sağladığı gibi plan ve program yapma konusunda kolaylık sunar. Bu yüzden KOBİ’ler mutlaka ön muhasebe tutmalıdırlar. KolayBi’ KOBİ’lere ön muhasebe süreçlerinde KOBİ’lerin sürdürülebilirliklerini artırmayı amaçlayan bir ön muhasebe programıdır.
İşletmem (KOBİ) için KolayBi’den Nasıl Yararlanabilirim?
Büyüyen KOBİ’lerin dostu KolayBi’ ile işletmenizin cari hesap takibini ve fatura takibini kolaylıkla yönetebilir, bir e-ticaret işletmesi sahibiyseniz siparişlerinizi ve stok takibinizi uçtan uca görüntüleyebilirsiniz. Gelir gider takibinizi anbean kontrol altında tutabileceğiniz kullanışlı ara yüzü ile KolayBi, KOBİ’ler için birden fazla entegrasyonu içerisinde barındırarak, 20+ Banka entegrasyonundan birçok pazaryeri entegrasyonuyla KOBİ’lere kolaylıklar sağlıyor. Sunduğu raporlama modülleriyle bütün işlemlerinizi anlık olarak anlık durumunuzu görüntülerken, bu raporları istediğiniz kişilerle paylaşın. İhracat sektörü için, e-ihracat faturanızı ister tek tek ister toplu olarak oluşturun ve otomatik olarak resmileştirin. Siz de işletmenizi büyütürken, ön muhasebe süreçlerini KolayBi’ye bırakın!
Ön Muhasebe takibi Neleri Kapsar?
Pek çok işleve sahip olan ön muhasebe işletmelerin daha verimli çalışmasını sağlar. Borç ve alacak takibi, kasa hareketleri takibi, sipariş takibi, satış ve alış faturaları, banka hesapları takibi, kredi takipleri, çek ve senet takibi, sevk irsaliyesi takibi gibi pek çok takip ön muhasebe sayesinde gerçekleştirilebilir.

Yanıt almak istediğiniz diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.