İşletmeniz büyümeye odaklanırken ön muhasebe işlemlerinizi
KolayBi’ hızlandırır!

Sipariş akışınızı ve şirket içi finansman takibini yapmanın en kolay yolunu, şirketinize kazandırın!

Kullanmaya Başla

İşlem trafiğiniz her zaman akıcı!

İşletmeniz büyüdükçe, çok daha büyük bir iş akışını takip etmeniz gerekir. KolayBi’ ile tüm bu zaman alan süreçler kolaylıkla ilerler. Siz işletmenizi nasıl daha iyi noktalara taşıyabileceğinizi her an düşünürken, KolayBi’ aklınızdakileri hayata geçirmek için zaman yaratır

Siparişlerinizden personel giderlerinize her şey tek ekranda!

İşletmenizin iş alanı ne olursa olsun, tüm işlemlerinizi tek ekranda takip edebilirsiniz. Cari hesaplardan personel giderlerine hiçbir detayı kaçırmadan gelir giderinizi kontrol altında tutun. İsterseniz sipariş süreçlerinizi de ilk andan faturalamaya kadar KolayBi’de yürütün. Düzeninizi oluşturun, işiniz kolaylaşsın!

Entegrasyonlar hayatınızı kolaylaştırsın!

KolayBi’ye entegre edebileceğiniz e-Fatura, KolayBi’Banka ve Sanal POS uygulamaları ile tahsilatlarınıza alternatif yollar kazandırın. Faturalarınız müşterilerinize anında ulaşsın, isterseniz online kredi kartı ile hemen tahsil edilsin. İsterseniz online banka entegrasyonu ile hesaplarınızın anlık bakiyesini istediğiniz an görüntüleyin.

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Sipariş Yönetimi

Aldığınız siparişlerin bilgisini kayıt altında tutun, teklif gönderdiğiniz ve satışa dönüştürdüğünüz tüm siparişleri anında yönetin.

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.

Proje Gelir Gider Takibi

Projelerinizin gelir ve masraflarını kayıt altına alın. İstediğiniz projenin maliyet hesaplamasını hızlıca yapmanın kolaylığını yaşayın.

Raporlama

Kontrol daima sizde olsun! Kolay raporlama özelliğiyle anlık durumunuzu görüntüleyin, isterseniz ortaklarınız ve çalışanlarınızla paylaşın.

KolayBi' Banka Entegrasyonu

Kontrol daima sizde olsun! Kolay raporlama özelliğiyle anlık durumunuzu görüntüleyin, isterseniz ortaklarınız ve çalışanlarınızla paylaşın.

Bi'Link Entegrasyonu

Kontrol daima sizde olsun! Kolay raporlama özelliğiyle anlık durumunuzu görüntüleyin, isterseniz ortaklarınız ve çalışanlarınızla paylaşın.

Fatura Resmileştirme

KolayBi’ ile e-İhracat faturasını kolayca Gümrük ve Ticaret Bakanlığına göndererek e-ihracat faturası olarak resmileştirebilirsiniz.

Toplu e-İhracat Faturası Oluşturma

KolayBi’ ile kestiğiniz ihracat faturalarınızı rahatlıkla Gümrük ve Ticaret Bakanlığına göndererek e-ihracat faturası olarak resmileştirebilirsiniz.

Faturaları Tiplerine Göre Raporlama

KolayBi’nin detaylı raporlama programı sayesinde tüm e-faturalarınızı, ihracat faturalarınızı, mikro ihracat faturalarınızı ve e-İhracat faturalarınızı kolayca raporlayabilirsiniz.

Faturayı Dijital Olarak Paylaşma

KolayBi’ oluşturduğunuz e-İhracat faturalarınızı kolayca müşterilerinize gönderebilir, resmileştirmeden önce teyit alabilirsiniz.

KOBİ'ler İçin KolayBi'

Teknolojinin giderek gelişmesi ve hayatın bir parçası haline gelmesi, firmaların daha verimli çalışmasında etkili olmuştur. Şirketler yeniliklere ayak uydurmak ve daha sürdürülebilir bir şekilde çalışmak için birçok program ve yazılım kullanabilir. Ön muhasebe programları da bunlar arasında yer alır. Farklı sektörlerdeki KOBİ'lerin ihtiyaçları için bu uygulamalar oldukça avantajlıdır. Satış, kâr, KDV gibi konularda bilgi sahibi olmak için ön muhasebe programları sayesinde kolayca rapor oluşturmak mümkündür.

DEVAMINI GÖSTER...

Ücretsiz Kullanmaya başlayın

En iyi ön muhasebe programını ilk 14 gün ücretsiz kullanın! Şimdi KolayBi’ yi Kullanmaya Başlayın ve Ücretsiz 1000 veya 3000 e-Fatura Kontörü Fırsatından Yararlanın!

Ücretsiz Kullan