Şirketinizin Ön Muhasebe işlerini artık
kendiniz yapabilirsiniz!

İşletmenizin fatura kesmek, gelir vergisi hesaplamak gibi tüm ön muhasebe işlemleri için KolayBi’ ve siz, iyi bir ekipsiniz!

Kullanmaya Başla

Şirketinizin ön muhasebesi tamamen kontrolünüzde!

KolayBi’ ön muhasebe programı ile ek personel gerekmeden tüm ön muhasebe süreçlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız işin hacmi ne olursa olsun, kendi işlemlerinizi her yerden yapabilmenin kolaylığıyla tanışın.

Ön muhasebeye tek başınıza yetersiniz!

KolayBi’ ile cari hesap takibinden vergi hesaplamaya kadar tüm işlemleri kendiniz yapabilirsiniz. Üstelik, e-Fatura kesip müşterilerinize anında iletmek veya Sanal POS entegrasyonlarıyla tahsilatlarınızı hızlandırmak gibi birçok alternatifle birlikte!

Nasıl yapabileceğinizi hızla öğrenin!

Kullanıcı dostu arayüzümüz tüm cihazlarınızda sizinle. Ön muhasebe işlemlerine KolayBi’ çözüm bulan tüm şirketler gibi siz de hangi işlemi nasıl yapabileceğinizi hemen öğrenin.

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Sipariş Yönetimi

Aldığınız siparişlerin bilgisini kayıt altında tutun, teklif gönderdiğiniz ve satışa dönüştürdüğünüz tüm siparişleri anında yönetin.

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.

Proje Gelir Gider Takibi

Projelerinizin gelir ve masraflarını kayıt altına alın. İstediğiniz projenin maliyet hesaplamasını hızlıca yapmanın kolaylığını yaşayın.

Raporlama

Kontrol daima sizde olsun! Kolay raporlama özelliğiyle anlık durumunuzu görüntüleyin, isterseniz ortaklarınız ve çalışanlarınızla paylaşın.

KolayBi' Banka Entegrasyonu

Kontrol daima sizde olsun! Kolay raporlama özelliğiyle anlık durumunuzu görüntüleyin, isterseniz ortaklarınız ve çalışanlarınızla paylaşın.

Bi'Link Entegrasyonu

Kontrol daima sizde olsun! Kolay raporlama özelliğiyle anlık durumunuzu görüntüleyin, isterseniz ortaklarınız ve çalışanlarınızla paylaşın.

Fatura Resmileştirme

KolayBi’ ile e-İhracat faturasını kolayca Gümrük ve Ticaret Bakanlığına göndererek e-ihracat faturası olarak resmileştirebilirsiniz.

Toplu e-İhracat Faturası Oluşturma

KolayBi’ ile kestiğiniz ihracat faturalarınızı rahatlıkla Gümrük ve Ticaret Bakanlığına göndererek e-ihracat faturası olarak resmileştirebilirsiniz.

Faturaları Tiplerine Göre Raporlama

KolayBi’nin detaylı raporlama programı sayesinde tüm e-faturalarınızı, ihracat faturalarınızı, mikro ihracat faturalarınızı ve e-İhracat faturalarınızı kolayca raporlayabilirsiniz.

Faturayı Dijital Olarak Paylaşma

KolayBi’ oluşturduğunuz e-İhracat faturalarınızı kolayca müşterilerinize gönderebilir, resmileştirmeden önce teyit alabilirsiniz.

Şahıs Şirketi

Herhangi bir faaliyet alanında iş kurmak isteyen kişilerin ilk aklına takılan soru şirket kurma sürecidir. Birden fazla şirket türü bulunmaktadır. İş kurma aşamasına geçmeden önce marka oluşturularak bir şirket kurulmalıdır. Fakat birden fazla şirket türünden hangisinin seçileceğine karar vermek zor olabilir. Şahıs şirketi türleri birçok faaliyet alanı için kurulabilir. Faaliyet alanının nasıl bir ölçekte kurulacağı şahıs şirketi seçenekleri arasından seçim yapmak için önemlidir. Şahıs işletmesi genellikle orta ve küçük ölçekteki faaliyet kollarına önerilmektedir. Şahıs şirketleri karar sürecinin daha hızlı ve kolay ilerlemesi ve nispeten düşük vergi oranları ile çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir.

DEVAMINI GÖSTER...

Ücretsiz Kullanmaya başlayın

En iyi ön muhasebe programını ilk 14 gün ücretsiz kullanın! Şimdi KolayBi’ yi Kullanmaya Başlayın ve Ücretsiz 1000 veya 3000 e-Fatura Kontörü Fırsatından Yararlanın!

Ücretsiz Kullan