Şahıs Şirketleri için
Ön Muhasebe Programı

Hemen Deneyin
Masada işlem yapan erkek görseli

Şirketiniz için Yenilikçi Ön Muhasebe ve Finans Çözümleri

KolayBi’ ile şirketinizin ön muhasebe işlerini artık kendiniz yapabilirsiniz.
İşletmenizin fatura kesmek, gelir vergisi hesaplamak gibi tüm ön muhasebe işlemleri için KolayBi’ ve siz, iyi bir ekipsiniz!

Tahsilatlarınızı otomatikleştirin

Şirketinizin tahsilat süreçlerini kolayca yönetin. Gelir gider ve ödemelerinizi otomatikleştirerek tahsilat süreçlerinizi kısaltın.

Hızlıca öğrenin

KolayBi'nin kullanışlı ve pratik arayüzü ile etkin işlem yapabilme becerisini hızlıca kazanabilir, şirketinizin ön muhasebe süreçlerini tek ekrandan yönetebilirsiniz.

İstediğiniz yerden, kolayca yönetin

Şahıs şirketinizin ön muhasebe süreçlerini KolayBi' ile yönetebilirsiniz. Kullanıcı dostu paneliyle ister mobil ister masaüstü cihazlarınızdan ön muhasebe ve finans takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

14 Gün Boyunca Ücretsiz Kullanın!

Şimdi KolayBi’ Ön Muhasebe Programını kullanmaya başlayın ve ücretsiz e-fatura kontörü fırsatından yararlanın!

Hemen Dene
Credit card mockups

Şirketinizin ön muhasebesi tamamen kontrolünüzde!

KolayBi’ ön muhasebe programı ile ek personel gerekmeden tüm ön muhasebe süreçlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız işin hacmi ne olursa olsun, kendi işlemlerinizi her yerden yapabilmenin kolaylığıyla tanışın.

Ön muhasebeye tek başınıza yetersiniz!

KolayBi’ ile cari hesap takibinden vergi hesaplamaya kadar tüm işlemleri kendiniz yapabilirsiniz. Üstelik, e-Fatura kesip müşterilerinize anında iletmek veya Sanal POS entegrasyonlarıyla tahsilatlarınızı hızlandırmak gibi birçok alternatifle birlikte!

Nasıl yapabileceğinizi hızla öğrenin!

Kullanıcı dostu arayüzümüz tüm cihazlarınızda sizinle. Ön muhasebe işlemlerine KolayBi’ çözüm bulan tüm şirketler gibi siz de hangi işlemi nasıl yapabileceğinizi hemen öğrenin.

İşletmenize Özel Çözümler

Finansal Operasyonlara Ön Muhasebe Programı Çözümleri

Zamanınızı alan tüm finansal operasyonlarınızı hızlandırın. KolayBi’ ile cari, fatura, nakit akışı takibi, stok yönetimi süreçlerinizi tek ekrandan yönetin!

Merak Edilenler

Konu ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Şahıs şirketi konusunda merak ettiğiniz tüm cevapları sizler için derledik.
Şahıs şirketi nedir?

Şahıs şirketi, tek kişi veya az ortaklı kurulabilen bir şirket türüdür. Limited veya anonim şirketlere nazaran şahıs şirketleri, daha küçük ölçeklidir ve yapılanma aşaması daha kolaydır. Ortaklardan teşekkül bir şahıs şirketinde, ortakların hepsinin rızası olmadan ortaklık payının başkalarına satılamaz veya devredilemez. Tüzel kişilik ile kurulan şahıs şirketinde tüm sorumluluklar, şirketi kuran şahsa aittir.

e-Ticaret için şahıs şirketi nasıl kurulur?

Şahıs şirketi, tek kişi veya az ortaklı kurulabilen bir şirket türüdür. Limited veya anonim şirketlere nazaran şahıs şirketleri, daha küçük ölçeklidir ve yapılanma aşaması daha kolaydır. Ortaklardan teşekkül bir şahıs şirketinde, ortakların hepsinin rızası olmadan ortaklık payının başkalarına satılamaz veya devredilemez. Tüzel kişilik ile kurulan şahıs şirketinde tüm sorumluluklar, şirketi kuran şahsa aittir.

KolayBi' ön muhasebe programını kullanarak şahıs şirketim için e-fatura kesebilir miyim?

Evet, şahıs şirketinizin gelirine bağlı olarak ister e-fatura, isterseniz e-arşiv faturalarınızı KolayBi' ön muhasebe programı üzerinden rahatlıkla kesebilirsiniz. Ayrıca kestiğiniz faturaları güvennli dijital ağlarda uzun süre saklayabilir, dilediğinizde raporlayabilirsiniz.

Şahıs şirketi nasıl kurulur?

Şahıs şirketi kurmak için gerekli belgelerin hazırlanması gerekir. Gerekli belgeler hazırlandıktan sonra ilgili kurumlara iletilmelidir. Bu belgeleri, ister şirket sahipleri ister muhasebeci veya mali müşavirler vekâlet ederek ilgili vergi dairesine teslim edebilir. Belgeler eksiksiz veya sorunsuz bir şekilde teslim edildikten birkaç gün sonra gün içerisinde şirket açılma talebi sonuçlanacaktır. Sonrasında vergi dairesinin gerçekleştirdiği yoklama sürecinden geçmek gerekir. Takiben yazar kasa levhası ve vergi levhası alınabilir.

Şahıs şirketleri için ön muhasebe programının önemi nedir?

Bir şahıs şirketi için gelir gider takibi, finansman takibi ve muhasebe süreçlerinin yönetimi, her şirket türünde olduğu gibi gibi şahıs şirketleri için de için de önemlidir. Bu sebeple, ön muhasebesini ve finansını iyi takip edemeyen şahıs şirketleri başarısızlıkla faaliyetlerini sonlandırabilmektedir. Bu sebeple, çeşitli işlerini yönetebilecekleri ön muhasebe programı ile çalışmaları, şirketlerin sürdürülebilirliği açısından önem teşkil etmektedir. KolayBi'nin kullanıcı dostu paneliyle ister mobil ister masaüstü cihazlarınızdan ön muhasebe ve finans takibinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ön muhasebe işlemlerine KolayBi’ çözüm bulan tüm şirketler gibi siz de hangi işlemi nasıl yapabileceğinizi hemen öğrenin.

Şahıs şirketim için hangi entegrasyonlardan yararlanabilirim?

KolayBi' ile şahıs şirketinizin banka entegrasyonlarını gerçekleştirebilir, 20+ banka ile işlem yaparak bütün bankacılık işlemlerinizi tek ekrandan görüntüleyebilirsiniz. Ayrınca Sanal POS Entegrasyonu ile uzaktan ödeme ve tahsilat süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Pazaryeri entegrasyonu ile e-ticaret süreçlerinizi rahatça yönetebilir, StockMount'a kayıtlo pazaryerleri üzerinden veya WooCommerce altyapısını kullanan tüm pazaryerlerindeki süreçlerinizi tek ekrandan yönetebilirsiniz.

Yanıt almak istediğiniz diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.