Hizmet Sektörü

Hemen Dene

Zaman yönetiminiz için yenilikçi çözümler!

Sektörün tüm ihtiyaçlarına özel geliştirilmiş, kullanımı kolay ön muhasebe programı KolayBi'yi işletmenizle tanıştırın, büyüme sürecinize ortak olalım!

Müşterilerinize istediğiniz her yerden dönüş yapın!

Yoğun toplantılar ve görüşmeler arasında müşterilerinizin taleplerine dönmek için ofiste olmanıza gerek yok. İstediğiniz an ödemeleri, faturaları ve çok daha fazlasını KolayBi’ ile düzenleyerek müşterilerinizle paylaşın. Zaman yönetiminizi doğru yaparak yeni iş ve satışlara daha fazla odaklanın.

İşlerinizi düzenli ve hızlı yönetin!

İşlerinizin ve bakiyelerinizin takibini KolayBi’ ile basit ve düzenli bir şekilde yapın. Carilerinizle bakiyelerinizi görüntüleyin, projelerinizin gelir giderlerini ayrıntılı şekilde tutarak en kârlı projelerinize odaklanın. İsterseniz Sanal POS entegrasyonu da yaparak sms ve mail yolu ile istediğiniz her yerden tahsilat yaparak nakit akışınızı hızlandırın.

Hizmet Sektörü için Ön Muhasebe Programı

Dünya genelinde birden çok çeşitli endüstriyel sektör bulunmaktadır. Giderek artan tüketim hacmi şirketlerin büyümesi ve gelişimi için hizmet ağırlıklı ekonomi modellerini benimsemelerini sağlamıştır. Perakende, dağıtım, ulaşım, gıda hizmetleri, muhasebe ve bankacılık hizmetleri gibi sayıca fazla üçüncül endüstriyel sektörler çağın gereksinimlerine ayak uydurmak için sürekli olarak kendi pazarlarında yeniliğe ve değişime kucak açmaktadır. Bu sektörlerin içerisinde olmazsa olmaz denilen Muhasebe hizmetleri günümüzün değişen dünyasında şirketlerin hizmetlerini daha iyi bir noktaya taşımak için sürekli olarak dijital tabanlı online ön muhasebe sistemlerini geliştirmektedirler. Kurduğunuz şirketin en önemli organlarından biri olan ön muhasebe işlemini KolayBi’ bulut web arayüzü üzerinden kolaylıkla halledebilir ve kusursuz işleyişte olan bu sisteme tüm projelerinizde yer verebilirsiniz.

KolayBi’ ile Hizmet Sektörüne Yeni Bir Bakış

Firmanızın stratejik olarak potansiyele sahip farklı hizmet sektörleri alanındaki gelişmeleri takip ederek ölçeğini arttırması ve gelişimini sürdürmesi büyük önem arz etmektedir. Sunulan hizmetin müşteriye doyumunu sağlamak şirketlerin yegane amacıdır. Bu nedenle KolayBi’ hizmet sektörüne yeni bir bakış getirerek kullanıcıların üretim, dağıtım, pazarlama ve müşteri memnuniyet dönüşlerinden maksimum fayda sağlamayı gözetir. Bunu birbirinden farklı şirketlerin tercih ettiği online ön muhasebe programı ile sağlar. Eski usul yöntemlerden olan işlem sonrası doldurulan defter tutma yöntemi herhangi bir fiziksel zararda verilerin kaybolmasına ve işin aksamasına neden olmaktadır. Bu sebepten dolayı KolayBi’ bütün bu süreci dijitalleştirerek sahip olduğunuz verileri bulut sistemine aktarır. İnternet kullanarak bağlandığınız cihazın çalınması veya bozulması durumunda verilerinize istediğiniz her cihazdan ulaşabilir ve güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Hizmet Sektörü için Ön Muhasebe ile Nelerden Tasarruf Edilebilir?

Bir işletmenin dikkat etmesi gereken finansal yönetimi, işletmeyi en üst düzeye taşıyacak mali kayıtlardan, stok yönetiminden, para akışının takibine kadar birçok işlemi titizlikle bünyesinde barındırmasına bağlıdır. Bu süreçler doğru ve etkin bir şekilde yönetilmediğinde iktisadi, finansal veya mali yükler oluşturabilir. KolayBi’ ile iş hacminizi arttırırken istediğiniz her yerden ulaşabileceğiniz şirketlere özgü internet tabanlı web tasarımıyla e-faturalar oluşturabilir, kâğıt ve dosya masrafından kurtulabilirsiniz. Yoğun iş görüşmeleriniz arasında müşterilerinizin taleplerine dönüş yapmak için mekân değişikliğine gerek kalmadan istediğiniz an fatura ödemeleri, raporlar ve daha fazlasını gerçekleştirebilir, size kalan zamanı verimi arttırmaya, yeni projeler ve iş olanaklarına harcayabilirsiniz. KolayBi’nin sunduğu hizmet sektörü için ön muhasebe ile firmanızda ek personele gerek kalmadan bütün güncel çalışmalarınızı takip edebilirsiniz.

Online Ön Muhasebe Programı ile Neler Yapılabilir?

Cari hesap takip programı, stok takibi, fatura takibi, gelir gider takibi, sipariş yönetimi, raporlama, bakiye takibi vb. birden fazla seçeneği e-hizmet yoluyla kullanıcı deneyimine göre özelleştirilmiş ekranınızdan kolayca halledebilirsiniz. Mevcut borç ve alacak kayıtlarınızı içeri aktarabilir, vadesi gelmiş ödemelerinizi KolayBi’ hatırlatıcıyı kullanarak zamanında ödeyebilirsiniz. Aradığınız ürünü bulmak için barkod numarasını yazmanız yeterli olup istediğiniz zaman en çok satan ürünlerinizi filtreleme yöntemiyle kolayca görebilirsiniz. Online ön muhasebe programı yalnızca şirketlere fayda sağlamakla kalmayıp aynı zamanda personeller ve müşteriler arasında entegre edilmiş sistemleri aktif ve hızlı bir şekilde kullanarak işlemlerin çevre dostu bir şekilde yürütülmesini sağlar.

Ön Muhasebe Programı Nedir?

Farklı ölçekteki firmaların temel muhasebe işlemlerini takip etmesini sağlayan programlar bütünüdür. Finansal yönden şirketlerin kasa takibi, cari hesap takibi, banka hesap takibi, stok giriş /çıkış takibi gibi uygulamaların kayıtlarını tuttukları asıl muhasebeye hazırlık aşamasıdır.

Ön Muhasebe Programı Ne İşe Yarar?

Bu program başlangıç seviyesinde temel bilgilerle verilerinizi etkili bir şekilde yönetme imkanı sunar. Böylelikle zamandan tasarruf etme imkanınız olur.

Ön Muhasebe Programı Nasıl Kullanılır?

İşletmenizin büyüklüğüne bağlı olarak güvenilirliğinden emin olduğunuz, ihtiyaçlarınıza yanıt veren birçok ön muhasebe programı bulunmaktadır. Her programın kullanım modülleri farklıdır ve istediğiniz modülü o programa özgü verilen detaylı eğitimlerle öğrenebilirsiniz.