Hizmet

Zaman yönetiminiz için yenilikçi çözümler!

Zamanınızı ön muhasebe kayıtları yerine işinizi büyütmeye ayırmak için en kolay ön muhasebe programını işletmenizle tanıştıralım!

Kullanmaya Başla

Müşterilerinize istediğiniz her yerden dönüş yapın!

Yoğun toplantılar ve görüşmeler arasında müşterilerinizin taleplerine dönmek için ofiste olmanıza gerek yok. İstediğiniz an ödemeleri, faturaları ve çok daha fazlasını KolayBi’ ile düzenleyerek müşterilerinizle paylaşın. Zaman yönetiminizi doğru yaparak yeni iş ve satışlara daha fazla odaklanın.

İşlerinizi düzenli ve hızlı yönetin!

İşlerinizin ve bakiyelerinizin takibini KolayBi’ ile basit ve düzenli bir şekilde yapın. Carilerinizle bakiyelerinizi görüntüleyin, projelerinizin gelir giderlerini ayrıntılı şekilde tutarak en kârlı projelerinize odaklanın. İsterseniz Sanal POS entegrasyonu da yaparak sms ve mail yolu ile istediğiniz her yerden tahsilat yaparak nakit akışınızı hızlandırın.

Hizmet Sektörü

Dünya genelinde birden çok çeşitli endüstriyel sektör bulunmaktadır. Giderek artan tüketim hacmi şirketlerin büyümesi ve gelişimi için hizmet ağırlıklı ekonomi modellerini benimsemelerini sağlamıştır. Perakende, dağıtım, ulaşım, gıda hizmetleri, muhasebe ve bankacılık hizmetleri gibi sayıca fazla üçüncül endüstriyel sektörler çağın gereksinimlerine ayak uydurmak için sürekli olarak kendi pazarlarında yeniliğe ve değişime kucak açmaktadır. Bu sektörlerin içerisinde olmazsa olmaz denilen Muhasebe hizmetleri günümüzün değişen dünyasında şirketlerin hizmetlerini daha iyi bir noktaya taşımak için sürekli olarak dijital tabanlı online ön muhasebe sistemlerini geliştirmektedirler. Kurduğunuz şirketin en önemli organlarından biri olan ön muhasebe işlemini KolayBi’ bulut web arayüzü üzerinden kolaylıkla halledebilir ve kusursuz işleyişte olan bu sisteme tüm projelerinizde yer verebilirsiniz.

DEVAMINI GÖSTER...

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Tüm ÇözümlerÜcretsiz Kullan