Alım ve satımda düzenli ve hızlı hareket edin!

İthalat ve ihracat yapan işletmeler için en önemli ve detaylı süreçler, KolayBi’ ile hatasız ve hızlı ilerler. Stok yönetimi, fatura takibi ve daha birçok özelliği nasıl kullanabileceğinizi keşfedin.

Tüm alım satım süreçleri için kolay çözümler!

Farklı ülkeler ve para birimleriyle çalışmak, ön muhasebe işlerinizde karışıklık yaratmasın. KolayBi’de ödeme, tahsilat, faturalama gibi tüm ön muhasebe süreçlerinizde, dilediğiniz para birimini kullanabilirsiniz. Her sipariş için istediğiniz para birimi ile fatura düzenleyebilir, hangi para birimi ile çalışıyorsanız o şekilde ödeme alabilirsiniz. Banka hesaplarınızı sisteme entegre ederek ödemelerinizin kayıtlarını güncel tutarak dövizle yaptığınız tüm alış satış işlemlerini kolayca takip edin!

ihracat firmaları için ön muhasebe
ithalat firmaları için ön muhasebe

Çalıştığınız ülkelerle sınırlarınızı kaldırın!

Akıllı ön muhasebe yazılımı ile işlerini kolaylaştıran işletmeler, ürünlerin alım satımını yaparken hiçbir detayı atlamadan yoluna devam eder. KolayBi’ ile cari hesap takibinizi yaparak borç ve alacaklarınızı tek ekranda görebilir, geçmişe dönük tüm cari dökümünü dilediğiniz an öğrenebilirsiniz. Stok yönetiminde düzenli ve pratik kayıtlar tutarak kestiğiniz faturalara göre stokları günceller, satış kaçırmadan siparişlerinize yanıt verirsiniz. KolayBi’ ile tüm iş akışınızı detaylarda kaybolmadan görün, kontrol sizde olsun.

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

cari-hesap-yonetimi

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

stok-yonetimi

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

fatura-takibi

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.