Serbest meslek mensuplarına için kolay ön muhasebe programı!

Serbest meslek mensupları KolayBi' kullanarak gelir gider ve cari takib yapabilirken, aynı zamandan e-SMM ile dijitalleşiyor.

Ücretsiz e-SMM ile gelen rahatlık!

Serbest meslek mensupları için kullanımı zorunlu hale gelen elektronik serbest meslek makbuzuna kolayca geçiş yapın, finansal operasyonlarınız için daha fazla vakit kaybetmeyin! KolayBi’ ile internet bulunan her yerden makbuz kesin, anında müşterilerinize gönderin. Üstelik QNB Finansbank Dijital Köprü kampanyası ile 2022’ye kadar e-SMM için kontör dahil hiçbir ücret ödemeyin!

serbest meslek sektörü
serbest meslek için ön muhasebe

İşinizin kârlılığını ölçün, geleceğe odaklanın

Birlikte çalıştığınız carilerin ödeme ve alacak kayıtlarını, projelere göre sınıflandırarak cari takibinizi kolaylaştırın. Tahsilatı zamanında yapılsın, finansal hareketleriniz sorunsuzca aksın. İsterseniz Sanal POS entegrasyonu ile mail veya SMS yoluyla ödeme alabilirsiniz. Online banka entegrasyonu ile gelen ödemeleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

cari-hesap-yonetimi

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

gelir-gider-takibi

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.

raporlama

Raporlama

Kontrol daima sizde olsun! Kolay raporlama özelliğiyle anlık durumunuzu görüntüleyin, isterseniz ortaklarınız ve çalışanlarınızla paylaşın.