Serbest Meslek

Serbest meslek mensupları için kolay ön muhasebe programı!

Serbest meslek mensupları KolayBi' kullanarak gelir gider ve cari takib yapabilirken, aynı zamandan e-SMM ile dijitalleşiyor.

Kullanmaya Başla

Ücretsiz e-SMM ile gelen rahatlık!

Serbest meslek mensupları için kullanımı zorunlu hale gelen elektronik serbest meslek makbuzuna kolayca geçiş yapın, finansal operasyonlarınız için daha fazla vakit kaybetmeyin! KolayBi’ ile internet bulunan her yerden makbuz kesin, anında müşterilerinize gönderin. Üstelik QNB Finansbank Dijital Köprü kampanyası ile 2022’ye kadar e-SMM için kontör dahil hiçbir ücret ödemeyin!

İşinizin kârlılığını ölçün, geleceğe odaklanın

Birlikte çalıştığınız carilerin ödeme ve alacak kayıtlarını, projelere göre sınıflandırarak cari takibinizi kolaylaştırın. Tahsilatı zamanında yapılsın, finansal hareketleriniz sorunsuzca aksın. İsterseniz Sanal POS entegrasyonu ile mail veya SMS yoluyla ödeme alabilirsiniz. Online banka entegrasyonu ile gelen ödemeleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

Serbest Meslek Mensupları için Ön Muhasebe Programı

Serbest meslek alanında faaliyet gösteren birden fazla iş kolu bulunmaktadır. Herhangi bir yere bağlı olmadan uzman olduğu sektörde çalışmak isteyen kişiler serbest meslek alanında faaliyet göstermeyi tercih etmektedir. Birden fazla iş koluyla uğraşılması mesleki faaliyetin özelliğini değiştirmemektedir. Serbest meslek faaliyeti büyük sermaye gerektirmeden yalnızca kendi yeteneğiyle gelir elde etmek isteyen kişiler için oldukça avantajlıdır. Vergi mükellefi olan bu kişilerin serbest meslek makbuzu muhasebe kaydı oluşturması zorunlu bir durumdur. Ön muhasebe programlarından yararlanıldığı zaman serbest meslek ile ilişkili bir çok alanda destek alınabilmesi mümkündür.

DEVAMINI GÖSTER...

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Tüm ÇözümlerÜcretsiz Kullan