#EVDEKALTÜRKİYE

Ödeme ve proje yönetiminiz için yenilikçi çözümler!

KolayBi’de ödeme süreçleri ve projelerinizin getirileri her zaman kontrol altında olur. Carileriniz ile tüm süreçleriniz hızla ilerler.

Projelerinizin kârlılığını görün, geleceğe odaklanın.

Hazırladığınız projelerin tüm gelirlerini ve çalışan giderleri dahil tüm masraflarını bir arada tutmak, kontrolü sağlamak için önemli. Birden fazla projenin aynı anda yönetildiği zamanlarda karmaşık olabilecek bu süreçler, KolayBi’ ile tek ekranda ve basitçe önünüzde! En kârlı projelerinizi kolayca listeleyin. Gelecekteki proje kararlarını alırken, doğru seçimlerle ilerleyin.

Serbest meslek için ön muhasebe
serbest meslek sektörü

Cari bakiyelerinizi projelere göre sınıflandırın.

Birlikte çalıştığınız carilerin ödeme ve alacak kayıtlarını, projelere göre sınıflandırarak cari takibinizi kolaylaştırın. Projeler özelinde kestiğiniz faturaların tahsilatı zamanında yapılsın, finansal hareketleriniz sorunsuzca aksın. İsterseniz Sanal POS entegrasyonu ile mail veya SMS yoluyla ödeme alabilirsiniz. Online banka entegrasyonu ile gelen ödemeleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

cari-hesap-yonetimi

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

gelir-gider-takibi

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.

raporlama

Raporlama

Kontrol daima sizde olsun! Kolay raporlama özelliğiyle anlık durumunuzu görüntüleyin, isterseniz ortaklarınız ve çalışanlarınızla paylaşın.