Üretim
earsiv-banner

Üretim ve satış süreçlerini kolaylaştırmak, her şeyi değiştirir!

Üretimde zamanı doğru kullanmak, hem üretimi hem satışı geliştirir. Siz de KolayBi’ ile kalan zamanınızı ön muhasebe işlemlerinden daha iyi şeyler için kullanın; mesela, büyümek için!

Kullanmaya Başla

Üretim ve diğer tüm giderlerinizde

Şirketinizdeki tüm süreçlerde finansal akışı tek ekranda görün. KolayBi’de cari bakiyelerinizi istediğiniz her an listeleyin, hem müşterileriniz hem de tedarikçilerinizle aranızdaki akışa düzen getirin. Üretim süreçlerinizdeki giderleri istediğiniz para biriminde görün, isterseniz banka hesaplarınızla eşleştirerek kolayca güncelleyin. Ön muhasebe işlemlerinden kazandığınız zamanı üretime ve büyümeye ayırın.

Stok ve tekliflerinize her an her yerden ulaşın!

Hazırladığınız ürünler ve ürünlerinizi bekleyen müşteriler. İşletmenizi daha yükseğe taşımak için her an takip etmeniz gereken bu iki konu KolayBi’ ile internete ulaşabildiğiniz her yerde sizinle. Envanterinizdeki hammadde ve ürün miktarını anlık olarak takip ederek kaynaklarınızı doğru kullanın. Ürettiğiniz ürün miktarını görün, satışı için ofiste olmasanız bile teklifler oluşturun. Üstelik tüm müşterilerinizi listeleyerek kime ne kadar satış yaptığınızı görün. Hepsi çok kolay, hepsi KolayBi’de!

Üretim Sektörü

Bir mal veya hizmetin kişilere sunulmasının ilk aşaması üretimdir. Üretim süreci mal veya hizmetin türüne göre değişiklik göstermektedir. Üretim maliyeti için gereken hammadde, işçilik maliyeti ve üretim giderleri göz önünde bulundurulmalıdır. Üreticinin kar ve zarar hesabını kontrol edebilmesi için üretim muhasebesi hesap planı yapması gerekir. Ürünün kullanıcıya ulaşma sürecinde ilk aşama alan üretim ürünün kalitesi ve fiyatını belirleyen en önemli adımdır. Üretim sektöründe bulunanların zamanı doğru şekilde yönetebilmek, üretimi ve satışları geliştirebilmek için yararlanabileceği ön muhasebe programları vardır.

DEVAMINI GÖSTER...

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Tüm ÇözümlerÜcretsiz Kullan