Üretim ve satış süreçlerini kolaylaştırmak, her şeyi değiştirir!

Üretimde zamanı doğru kullanmak, hem üretimi hem satışı geliştirir. Siz de KolayBi’ ile kalan zamanınızı ön muhasebe işlemlerinden daha iyi şeyler için kullanın; mesela, büyümek için!

Üretim ve diğer tüm giderlerinizde

Şirketinizdeki tüm süreçlerde finansal akışı tek ekranda görün. KolayBi’de cari bakiyelerinizi istediğiniz her an listeleyin, hem müşterileriniz hem de tedarikçilerinizle aranızdaki akışa düzen getirin. Üretim süreçlerinizdeki giderleri istediğiniz para biriminde görün, isterseniz banka hesaplarınızla eşleştirerek kolayca güncelleyin. Ön muhasebe işlemlerinden kazandığınız zamanı üretime ve büyümeye ayırın.

Üretim sektörü için ön muhasebe programı
Üretim sektörü için online ön muhasebe

Stok ve tekliflerinize her an her yerden ulaşın!

Hazırladığınız ürünler ve ürünlerinizi bekleyen müşteriler. İşletmenizi daha yükseğe taşımak için her an takip etmeniz gereken bu iki konu KolayBi’ ile internete ulaşabildiğiniz her yerde sizinle. Envanterinizdeki hammadde ve ürün miktarını anlık olarak takip ederek kaynaklarınızı doğru kullanın. Ürettiğiniz ürün miktarını görün, satışı için ofiste olmasanız bile teklifler oluşturun. Üstelik tüm müşterilerinizi listeleyerek kime ne kadar satış yaptığınızı görün. Hepsi çok kolay, hepsi KolayBi’de!

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

cari-hesap-yonetimi

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

stok-yonetimi

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

fatura-takibi

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.