Pazaryeri Nedir? Pazaryeri Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Pazaryeri nedir? Pazaryeri entegrasyonu nasıl sağlanır? KolayBi' ile pazaryeri entegrasyonlarınızı yönetin. Detaylar içeriğimizde

İçerik Üreticisi
Ertuğrul Karakaş
Tahmini Okuma Süresi
{Reading Time}
 dakika

Pazaryeri Nedir?

Günümüzün getirdiği şartlar doğrultusunda her işimizi çevrimiçi yapar hale geldik. Haliyle ürün veya hizmet aldığımız ortamlarda giderek dijitalleşti. Örneğin fiziki olarak bir alışveriş mağazası oluşturmaktansa online olarak mağazalar kurulmaya başlandı. Diğer bir ifadeyle; alışılagelen fiziki pazar yerlerinde yapılan, tedarikçi-müşteri alışverişinin, dijital ortamda bir araya gelerek oluşturulmuş haline pazaryeri denir.  Belirli bir komisyon karşılığında e-ticaret siteleri içerisinde online mağazanızı açabilir ve ürünlerinizin satışını bu tür pazaryerleri üzerinden sağlayabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonu Nasıl Sağlanır?

İnternet üzerinde alıcıların ve satıcıların bir araya geldiği mecraların pazaryeri olarak adlandırılığını biliyoruz. Pazaryeri entegrasyonu ise ürünlerini satmak için kullandığınız platformları birbirine bağlamak demektir. Özetlemek gerekirse, kullanılan farklı uygulamalar arasındaki iletişimi sağlayan ve veri alışverişi yapan yazılımların sunduğu hizmet olarak tanımlanabilir. Örneğin birden fazla e-ticaret sitesi üzerinden ürün satışı yapıyor iseniz bu tür entegrasyonlar ile stok miktarınızı ya da nakit akışlarınızı tek bir sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyon Firmaları

Ücretsiz Pazaryeri Entegrasyonu KolayBi'de!

StockMount’a kayıtlı tüm e-Ticaret mağazalarınızı KolayBi’ye entegre edin, siparişlerinizin ön muhasebe yönetiminde rahat edin!

KolayBi' ön muhasebe programınız ile mağazalarınızın entegrasyonunu StockMount üzerinden sağlayabilirsiniz. StockMount; pazaryerleri ve e-Ticaret sitelerinizi (N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon ve Trendyol vb.) tek bir platformdan yönetmenizi sağlayan bir web uygulaması olarak tanımlanabilir.

Sanal pazaryeri mağazalarınızdaki operasyonlarınızı yönetirken, ön muhasebe kayıtlarınızı da güncel tutmak için yapmanız gereken tek şey, mevcut StockMount hesabınızı KolayBi’ye entegre etmek!

Üstelik QNB Finansbank Dijital Köprü kampanyası ile KolayBi’ gibi StockMount’u da 2022’ye kadar ücretsiz kullanabilirsiniz! İncelemeye hemen başlayın!

Peki KolayBi' StockMount Entegrasyonu Avantajları Neler?

Ertuğrul Karakaş
KolayBi' İçerik Yazarı