Beyanname ve Bildirge Takibi

Ürün Özellikleri ve İşlevleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin Kullanım Kılavuzu

Beyanname/Bildirge Takibi

Mükelleflerin sorumlu olduğu Vergi Beyannameleri ve SGK Bildirgelerinin beyan edilip edilmediğini görüntüleyebilirsiniz. KolayBi'Link sistemi üzerinden alınan veriler ile (Gelen/Giden fatura sayısı, İşe Giriş Çıkış sayısı,Beyanname ve Bildirge sayıları, İş Göremezlik Raporları, Yapılan Görevler v.b.) mükellefleriniz için ne kadar iş yaptığınızı sayısal değerlerle görebilirsiniz. Mükellefleriniz için yapılacak işleri görevlistesine ekleyebilir veya personelinize atayabilirsiniz. Tek ekrandan, yapılacak tüm işleri takip edebilirsiniz. Ayrıca KolayBi’ kullanan mükellefleriniz KolayBi’ ekranından iş talebinde bulunarak görev ataması yapabilir.

Tüm beyanname ve e-faturaları tek ekrandan görüntüleyin

Bi’Link ile mükelleflerinize ait faturaları Luca sistemine otomatik aktarırken, faturaları tek tek grime zahmetinden kurtulun. Zaman ve iştasarrufu sağlayın. KolayBi’Link ile e-Fatura ve e-Arşivlerinizi dilediğinizzaman görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Mükelleflerinize ait e-tebligat vee-hacizleri gözden kaçırmadan GİB entegrasyonu ile tek ekrandan takip edin.

KolayBi'Link ile Güncel Kalın

Bi’Link, sizi gündemde tutar! SMMM Bilgi Duyuru sistemi iledilediğiniz kaynaklardan güncel mevzuat ve haberlere tek ekrandan ulaşarakmevzuat değişikliklerinden kaynaklanan cezaların önüne geçmenize yardımcı olur.SGK ve GİB sistemine entegre çözümler sunan Bi’Link ile beyan ve bildirgeleriatlamadan iş takibinizi kolaylaştırır.

Anbean Görev Takibi

Bi’Link Görev takibi özelliği ile, mükelleflerinize aitişleri dilediğiniz personele atayarak görev durumlarını takip edebilirsiniz .Mükelleflerinize iş yükünü kolayca takip edin. Bi’Link sisteminize gelenverilerin toplanmasıyla oluşturulan raporlarla, mükelleflerinizin iş akışını görüntüleyebilirsiniz.