KolayBi' ile entegre çözümler sunan Trendyol E-Faturam'a geçin, ticarette hızınızı artırın.
Üstelik ilk 5 ay ücretsiz ve sınırsız kullanım şansını kaçırmayın!

Ücretsiz ön muhasebe programı KolayBi’ ile hayal değil!

Siz de ön muhasebe işlemlerinizin karmaşasından web tabanlı ücretsiz muhasebe programı ile kurtulabilirsiniz! Üstelik tüm özellikleri ücretsiz kullanırken, online banka entegrasyonu, e-Fatura & e-Arşiv entegrasyonu gibi ek çözümler için de kısıtlama yaşamazsınız!

ucretsiz-on-muhasebe-programi-kolaybi

Trendyol ile Ücretsiz Ön Muhasebe Kampanyası!

KolayBi’ kullanımı kolay arayüzü ile şirketinizin mali yönetimi her an sizin yanınızda olsun. Siparişleriniz otomatik olarak KolayBi’ye aktarılsın. KolayBi' ile nakit akışınızı takip edin, fatura kesin, stok takibi yapın ve istediğiniz zaman aralığı için raporlar oluşturun.

upenerji-kolaybi

KolayBi' kullanıcılarına özel Akaryakıt indirimi!

Kampanyaya KolayBi’ Ofis paneli üzerinden araç, yakıt ve kredi kartı bilgilerinizi doldurarak hemen başvurun; UpEnerji ile indirimli akaryakıt fırsatını yakalayın!

ucretsiz-on-muhasebe-programi-kolaybi

QNB Finansbank Dijital Köprü ile ücretsiz ön muhasebe

Siz işinizi büyütün, gerisini bize bırakın! QNB Finansbank Dijital Köprü Platformu’nda KolayBi’ ön muhasebe programı 2022 yılında da ücretsiz ve sınırsız!

ucretsiz-on-muhasebe-programi-kolaybi

Figopara ile e-Faturalarınızı Vadesinden Önce Tahsil Edin!

KolayBi ve Figopara işbirliğiyle şirketinizin nakit akışını iyileştirin. +20 finans kurumundan teklif alın ve e-Faturalarınızı KolayBi´ye özel oranlarla vadesinden önce tahsil edin.

ucretsiz-on-muhasebe-programi-kolaybi

Eureko Sigorta ile e-Dönüşüm Geçiş Paketi!

İşletmenizin e-Dönüşüm sürecini Eureko Sigorta ve KolayBi´ iş birliği ile tamamlayın.
1 Yıllık e-İmza, 500 e-Dönüşüm Kontörü ve 6 ay hediye KolayBi Ön Muhasebe Programı fırsatından şimdi yararlanın!

ucretsiz-on-muhasebe-programi-kolaybi

KolayBi' ile Ücretsiz e-Fatura Kontörü Fırsatından Yararlanın!

İşletmenizin e-Dönüşüm sürecinde KolayBi' yanınızda. Bir günde e-Faturaya geçmeniz için profesyonel destek ekibimiz sizinle. Üstelik hediye 1000 veya 3000 e-Fatura kontörü kampanyamızdan şimdi yararlanın! Yıl sonuna kadar geçerli bu kampanyayı kaçırmayın!

Kampanyalar

KolayBi’ ile online ön muhasebe programı içeriklerine ofisinizden, evden veya herhangi bir yerden kolayca ulaşabilir, firmanızın sahip olduğu başarıyı daha çok arttırabilirsiniz. Yoğun projeleriniz ve iş görüşmeleriniz arasında tek tıkla tüm bilgi e-arşivine erişebilir ve işlerinizi kesintiye uğratmadan halledebilirsiniz. Firmanın sunduğu bütün özellikleri kısıtlamalar yaşamadan ek masrafsız kullanabilir, markanızın hedef odaklı çalışmalarına kesintisiz devam edebilirsiniz. Globalleşen dünyada şirketler yeni stratejiler belirleyerek daha fazla potansiyel hedef kitleye ulaşmak ve onların ihtiyaçlarını gidermek için çözümler üretmektedir. Yapacağınız en önemli şeylerden biri, markanızın sahip olduğu içerikleri müşteri memnuniyetini dikkate alarak hem büyük hem de küçük dönüşümleri başlatmaktır. Bir diğeri ise var olan rekabet piyasasında güçlü bir duruş sergilemek, şirketinizi her zaman bir adım daha ileriye taşımaktır. KolayBi’ de kapsamlı olarak tüm sektörlerin gereksinimlerini gözeterek onların zamanlarını, finansal yeteneklerini ve değer piyasasındaki yerlerini daha iyi kullanmaları için birtakım kampanyalar hazırlamıştır. Bu kampanyalar günümüzde hala devam etmekte olup kullanıcıların tüm sorunlarına cevap arar nitelikte çözümler üretmektedir. Bu içerikte de sizler tamamen ücretsiz ön muhasebe programı ile sorularınıza cevaplar bulacak, güncel kampanyalar hakkında bilgiler edineceksiniz. Kampanyalardan faydalanmadan önce 14 günlük ücretsiz deneme programını kullanabilirsiniz. KolayBi’nin sahip olduğu fırsatlar şu şekildedir:

o QNB Finansbank Dijital Köprü ile ücretsiz ön muhasebe programı: KOBİ’ler için geliştirilen dijital çağın öncülerinden olan bu program, siz işlerinizi büyütmeye odaklanırken kullanabileceğiniz Dijital Köprü ile hem bankacılık faaliyetlerini hem de bankacılık dışı ihtiyaçlarınızı yönetmek için tek bir platformdan hizmet sunmaya odaklanır. İş ve elektrik tüketiminden yapacağınız aylık masrafları minimuma indirebilirsiniz. Yıllık cirosu yasal olarak belirli bir limitin üstünde olan şirketler e-faturalandırma kullanmak zorunda olup gönüllü kurumlar da bu işlemi seçebilirler. Ayrıca Dijital Köprü uygulamasıyla elektronik faturalandırmayı tercih edenler ve diğer kullanıcılar KolayBi’nin sunduğu e-arşive kolaylıkla erişebilir, teknolojinin hayatınıza sunduğu fırsatları yakından takip edebilirsiniz. Hangi ekonomik konjonktürde olursanız olun, şirketinizin çıkardığı projelerin daha parlak ve sektörün ihtiyaçlarına uygun olması için bazı programları kullanmaları, dijital dünyanın başarı basamaklarında tırmanmalarını sağlayacaktır. QNB Finansbank Dijital Köprü ile, KolayBi’ uygulamasına entegre sistemleri başka zamanlarda olduğu gibi 2022 yılında da ücretsiz ve sınırsız kullanabilir, dijital dünyanın kapılarını sonuna kadar açabilirsiniz.

o Figopara ile e-Faturalarınızı vadesinden önce tahsil edin: Figopara, vadeli alacakların iskonto edilebilmesi için uygun bir platforma sahip olan alıcı, satıcı ve finans sektörlerini bir araya getiren web tabanlı tedarikçi finansman uygulamasıdır. KolayBi’ ile yapılan çözüm ortaklığı kampanyasıyla e-Faturalarınızı sizlere sunulan özel faiz oranlarıyla erken ödeme alabilir, uzamış vadeleri kısaltıp nakit akış düzeninizi yönetebilirsiniz. Bunun için vadeli faturalarınızı kolayca Figopara’ya transfer ederek 20’den fazla finans kurumundan özel teklifler alabilirsiniz. Ayrıca bu entegrasyonla birlikte ön muhasebe programı kullanmak sizleri birçok maliyetten kurtaracak ve faturalarınızı anında tahsil etmeniz kolaylaşacaktır. Bu iş birliği ile kullanıcılar işletmelerinin sermayelerini elde ettikleri kazançlarla daha verimli yöneteceklerdir. Cari hesap takibi, nakit akış yönetimi, e-Arşiv ve e-Fatura oluşturma gibi birçok işlemi yaparak kâğıt fatura oluşumunu azaltabilir, yasal geçerliliği olan e-Fatura uygulamalarıyla daha çevreci bir tutum sergileyerek doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

o KolayBi’ ile ücretsiz e-Fatura kontörü fırsatından yararlanın: İçerisinde yaşadığımız bilişim çağında geleneksel mağazacılık ekolünün yerine geçmesi beklenen e-ticaret dönemi hızlı bir şekilde günümüzün şartlarına entegre olmuş durumdadır. Hayatın her alanında kullanılan bu sistemler, yazışma ve evrak işlemleri, veri transferi, finansal işlemler gibi hız ve düşük maliyet gerektiren konularda e-dönüşümün araçları olmuşlardır. Şirketleri güvenli bir alan politikasına yönelterek yararlanabilecekleri altyapıyı veren KolayBi’ e-fatura sistemini kullanarak birkaç saniye içerisinde fatura kesmeyi ve bunu müşterilerinizle paylaşma olanağını yaratır. E-Dönüşüm kampanyasına abone olduğunuzda 1 yıllık aboneliklerinizde 1000, 3 yıllık aboneliklerinizde ise 3000 kontörü de teşvik edici uygulamalar kapsamında kullanıcıların deneyimine sunar. Siz de şirketinizde e-Dönüşüme geçerek ticari faaliyetlerinizi arttırabilir, kayıt dışı ekonomiyi ortadan kaldırabilirsiniz. Böylelikle hem firmanız hem de müşterileriniz en iyi ön muhasebe programı olan KolayBi’ ile bu pozitif gelişmelerin keyfini sürebilir.

o Eureko Sigorta ile e-Dönüşüm Geçiş Paketi: Uluslararası gelişmiş bir şirket olan Eureko Sigorta banka dağıtım kanalları ve iş risklerini doğru algılama yeteneği sayesinde sektörlerle olan politikasında sigortaya yön veren kuruluşlar arasındadır. KolayBi’ şirketinin Eureko ile yaptığı bu iş birliğinde hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için başlattıkları kampanyanın adından da anlaşıldığı üzere, farklı büyüklükteki şirketlere ihtiyaç duydukları tüm dijital gelişmeleri aktararak e-Dönüşüme geçiş paketini istedikleri her yerden ve en hızlı şekilde kullanmalarını sağlamaktır. Şahıs şirketleri için oluşturulan çözüm paketleri kullanıcılara birden çok işlemi yapma olanağı tanır. Tüzel şirketler de e-Faturaya geçişlerinde mali mühür alarak bu çözüm ortaklığının sunduğu paketlerden faydalanabilirler. Bunların hepsine KolayBi’ye ait olan kolay ön muhasebe programı ile adım adım başlayabilirsiniz. Ayrıca bu geçiş paketini seçtiğinizde 12 ay ön muhasebe programı kullanımına ek 6 ay da hediye olarak şirketlere sunulmaktadır.

o Trendyol Paketi: KolayBi’ ile ücretsiz cari takip ön muhasebe programı gibi ön muhasebenin her alanında Trendyol mağazanızda müşterileriniz ve işletmeniz için büyük ayrıcalıklar yaratabilirsiniz. Gelen siparişleri anında KolayBi’ hesabınıza aktarabilir, böylelikle kolayca faturasını kesip stok kontrolünü sağlayabilirsiniz. Trendyol e-Fatura entegrasyonuna geçerek birçok maliyeti düşürebilirsiniz. Hızlıca oluşturduğunuz bu faturaları müşterilerinizle paylaşabilir, istediğiniz an raporlar oluşturabilirsiniz. Trendyol entegrasyon sistemlerle yapabileceklerinizden bazıları şunlardır:

▪ Siparişlerin bilgilerini kayıt altına alabilir, Trendyol’dan gelen tüm siparişlerinizi KolayBi’ ekranından yönetebilirsiniz.

▪ Doğrudan KolayBi’ye aktarılan siparişlerinizle anında faturalandırma işlemi yapabilirsiniz. Şirket opsiyonuna bağlı ister e-Fatura ister matbu evrakları oluşturabilirsiniz.

▪ Yaptığınız satışların gelir-gider dengesini kurabilir, ön muhasebe programı kampanya modülünü kullanarak her şeyin düzenli takibini yapabilirsiniz.

▪ Siparişlerinizi ve faturalarınızı gerektiği şekilde raporlayarak şirket hacmine büyük katkılar sağlarsınız.

▪ KolayBi’ online banka programı ile farklı pazar yerlerinde yapılan satışların tahsilat işlemlerini, kargo takiplerini ve sahip olduğunuz komisyon ücretlerini görüntüleyebilirsiniz.

▪ Çok yakında uygulamalara eklenecek olan farklı pazar yerlerindeki satışların e-Faturaları otomatik olarak KolayBi’ye işleyebilir, siparişlerinizin kargo fişlerini hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yazdırabilirsiniz. Entegrasyon paneli sizlere gereken tüm detaylı erişimleri sağlayacaktır.

Ön Muhasebe Programı Ne İşe Yarar?

Şirketler için geliştirilen ön muhasebe programı, işletmenin günlük faaliyetlerinde yönetimin en birincil adımını oluşturarak gelecekte planlanan proje ve olguların daha iyi belirlenmesini sağlayan en önemli araçlardandır. Ön muhasebe programı ile rutin faaliyetlerinizin kayıtlarını tutar, raporlarını görebilir ve kolayca sınıflandırabilirsiniz. Günümüzün rekabet piyasasında şirketinizi sürekli geliştirmek ve üretim hacminizi en doğru yönetmek için bu sistemleri en doğru şekilde kullanmalısınız.

Ön Muhasebe Programı Nasıl Kullanılır?

Ön muhasebe tutmak için firmalar farklı yollar kullanmaktadırlar. Defter kaydı, Excel gibi uygulamalar birçok dezavantaja sahip olup bazen iş yükünü arttırabilir bazense istenmeyen kazalarda veri kayıplarına neden olur. Şirketler için kolaylık sağlayan birbirinden farklı online ön muhasebe programları, içeriklerinde barındırdıkları kullanım talimatlarıyla uzman personele gerek kalmadan yöneticilere avantaj sağlar.

DEVAMINI GÖSTER...