Up Enerji & KolayBi' KapmanyasıHemen Kullan

Kampanya Şartları

Başvuru sürecinizi eksiksiz olarak tamamlamanızı takiben, hemen 1 iş günü sonra araç tanıma kartınız adresinize kargolanacaktır. Kampanyadan yararlanmak için aracınıza özel tanımlanan kartı, yakıt alım sırasında istasyon ön saha görevlisine göstermeniz yeterlidir. (Kampanyadan yararlanmak için aracınıza özel tanımlanan PO Kartın, yakıt dolumuna başlanmadan önce pompa adası otomasyonunda okutulması yeterlidir).

Yakıt dolumuna başlamadan önce kartın okutulması zorunludur. Birden fazla plaka ile kampanyadan yararlanabilirsiniz. Her araç plakası için tarafınıza ayrı PO Kart yönlendirilecektir. Sisteme dahil olduğunuz tarih itibariyle 1 yıl boyunca indirimli yakıt alabilirsiniz. Aldığınız yakıt tutarına bakılmaksızın indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanya, Taşıt Tanıma AutoMatic Sistemi hizmeti veren tüm Petrol Ofisi istasyonlarında geçerlidir. KolayBi’ ve UpEnerji, kampanya içinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Vergi numarası ile tüm gerçek ve tüzel kişiler başvuru yapabilir.

Tüm başvuru ve yakıt alma süreçleriniz ile ilgili 850 242 4212 numaralı çağrı merkezinden veya info@upenerjibilisim.com.tr e-posta adresi üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

KolayBi' ile yakıt masraflarınızdan tasarruf edebilirsiniz!

Hemen Kullan