KolayBi’ e-Dönüşüm Kampanyası

Dijital dönüşüm süreçlerinizi KolayBi’ ile hızlandırın!

Faturalama süreçlerinizde zaman ve para kaybetmekten kurtulun, e-Fatura ile bugün tasarruf etmeye başlayın.

KolayBi’ e-Fatura ile saniyeler içinde fatura kesin ve anında müşterilerinizle paylaşın.

Üstelik abonelik paketi satın alan kullanıcılara 1 yıllık abonelikte 1000, 3 yıllık abonelikte 3000 e-Fatura kontörü hediye!

Kampanyalı Paketler

1 YILLIK PAKET

+

1000 e-FATURA KONTÖRÜ

=

2484₺

1352₺

+ KDV

Hemen Dene

3 YILLIK PAKET

+

3000 e-FATURA KONTÖRÜ

=

3891₺

2484₺

+ KDV

Hemen Dene

e-Fatura & e-Arşiv Programı Nedir?

Elektronik ortamda hazırlanıp ilgili kişilere gönderilen e-Fatura satılan malın miktarının, türünün, fiyatının ve toplam maliyetinin satıcı tarafından düzenlenip alıcıya bir belge şeklinde sunulması olarak açıklanabilir. e-Fatura programı şüphesiz geleneksel fatura yöntemlerine son vererek fatura işlemlerinin çok daha pratik ve avantajlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. e-Fatura kağıt fatura ile aynı hukuki geçerliliğe sahiptir. Ancak e-Fatura ile kağıt tüketimin azaltıldığı görüldüğünde e-Fatura tercihi ile çevreci bir tutum sergilemiş olursunuz. e-Fatura aynı zamanda iş ve elektrik gücü tasarrufunu da beraberinde getirmektedir. Fatura basımında kullanılan makinelerin tükettiği elektrikten de tasarruf sağlanır. Ancak e-Faturanın kazandırdığı zaman tasarrufu günümüzün hızlı dünyası düşünüldüğünde oldukça önemlidir.

DEVAMINI GÖSTER...

Ücretsiz Kullanmaya başlayın

En iyi ön muhasebe programını ilk 14 gün ücretsiz kullanın! Şimdi KolayBi’ yi Kullanmaya Başlayın ve Ücretsiz 1000 veya 3000 e-Fatura Kontörü Fırsatından Yararlanın!

Ücretsiz Kullan