İstediğiniz yerden e-Ticaret mağazanızı yönetin!

Ön muhasebe programınız da sizin kadar yenilikçi! KolayBi’ ile internete ulaşabildiğiniz her yerde, şirketinizin tüm online satış süreçlerini yönetin, her anınızı kazanca çevirin.

e-Ticaret hızı sever! Satışlarınızı her an her yerden takip edin!

İşletmenizi büyütmenin en iyi yolu, tüm süreçlere her an hakim olabilmektir. KolayBi’ ile sipariş takibi, e-Fatura işlemleri, stok yönetimi gibi en kritik süreçleri bile internet üzerinden, istediğiniz an yürütün. Bulut tabanlı teknoloji ile kayıtlarınıza tek bir cihaza bağlı kalmadan, tüm cihazlarınızdan sisteme giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

e-Ticaret firmaları için ön muhasebe programı
e-Ticaret firmalarına özel ön muhasebe

Üçüncü parti entegrasyonlarıyla güncel ve hızlısınız!

Üçüncü parti hizmetlere entegre olarak satış süreçlerinizi kolaylaştırın. Satış yaptığınız tüm pazaryerlerini StockMount üzerinden KolayBi’ye entegre edin, bu sistemlerde yaptığınız tüm satışların stok ve ödeme güncellemeleri anında ön muhasebe kayıtlarınıza geçsin! İsterseniz, banka hesaplarınızı entegre ederek gelen ve yapılan tüm ödemelerle anında carilerinizi güncelleyin veya e-Fatura ve sanal POS entegrasyonları ile tahsilat ve faturalama süreçlerinizi ışık hızında yapın. Tüm bu özellikler tek ekranda, KolayBi’de!

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

stok-yonetimi

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

fatura-takibi

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

gelir-gider-takibi

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.