Banka Entegrasyonu Nedir? Nasıl Yapılır?

KolayBi'Banka ürünü KolayBi' içindeki banka entegrasyonu modülüne verdiğimiz isimdir. Yakında dahil olacağımız Servis Bankacılığı nedir?

İçerik Üreticisi
Pelin Çaltılıoğlu
Tahmini Okuma Süresi
{Reading Time}
 dakika

KolayBi'Banka ürünü KolayBi' içindeki banka entegrasyonu modülüne verdiğimiz isimdir.

KolayBi'Banka mevcut ERP ve muhasebe sisteminize özel entegre edilebilen hizmeti ile nakit akışlarınızı kolaylıkla carileriniz ile eşleştirerek zaman tasarrufu sağlayabilir; kaynaklarınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Tüm tahsilatlarınıza, ödemelerinize, kasa ve banka bakiye bilgilerinize her cihazdan bağımsız erişimin kolaylığını keşfedin.

KolayBi'Banka Nedir?

KolayBi'Banka, tüm banka hesaplarınızı tek bir platformdan anlık olarak takip etmenizi sağlayan, hali hazırda kullanmakta olduğunuz ERP, CRM ve bunun gibi diğer uygulamalarınızla kolayca entegre olabilen kurumsal bir çözümdür.

Özellikleri:

Banka Entegrasyonu ile Neler Yapabilirim?

ENTEGRE OLDUĞUMUZ BANKALAR

Başvuru Süreci

Çalışmakta olduğunuz her bir banka için ayrı formlar doldurmanız gerekmektedir. Aynı bankada birden fazla hesabınız var ise tek bir form üzerinden her iki hesap için de başvuru yapabilmeniz mümkündür. Banka başvurularının dikkat ile yapılması gerekmektedir; çünkü başvuru onay süreci yaklaşık 1 ay sürmektedir. Başvuru formunun yanlış doldurulması durumunda bu süreç baştan başlanmaktadır. Bu sebeple KolayBi'Banka banka entegrasyonu özelliğimizden yararlanabilmeniz için en az 6 aylık paket satın almanız gerekmektedir. Genel olarak başvuru adımları şu şekildedir:

  1. Banka başvurusu sonrası, tarafımızdan müşteriye yollanan ilgili banka veya bankalara ait formlar doldurulur.
  2. Her bir form imzalı ve kaşeli olarak ilgili bankanın herhangi bir şubesine ulaştırılır.
  3. Başvuru onaylandıktan sonra müşteri banka hareketlerini KolayBi'Banka üzerinden görüntülemeye başlar.

Daha fazla bilgi almak için iletisim@kolaybi.com adresini veya canlı destek hattını kullanabilirsiniz.

Pelin Çaltılıoğlu
KolayBi' Product Marketing