Mali Müşavirler için e-Dönüşüm Uygulaması: Bi'Link!

Mali Müşavirler için Bi'link uygulaması ile mükelleflerinizi ve müşterilerinizi takip edebilir, işinizi dijitale taşıyabilirsiniz!

İçerik Üreticisi
Ahmet Karadeniz
Tahmini Okuma Süresi
{Reading Time}
 dakika

Mali Müşavirler, büro yönetim süreçlerinde karşılaşacağı iş yükünü hafifletmek amacıyla teknolojik imkanlardan daha fazla yararlanmaktadırlar. Özellikle zorunlu e-SMM uygulamasından sonra, serbest Mali Müşavirler için; mükelleflerini, büro süreçlerini ve çalışanlarını yönetirken, sıklıkla değişen ve gelişen regülasyonlardan anbean haberdar olmaları için geliştirdiğimiz Mali Müşavirlere özel Mali Müşavirler için Mükellef Takip Platformu ile işlerinizi kolaylaştırın!

Mali Müşavir Kimdir ? Mükellef İşlemleri Nelerdir?

Mali Müşavirler, kamu kurumları ve özel sektör-firma arasında köprü görevi üstlenen, gerçek ya da tüzel kişilerin, kurumların hesap bilgilerini düzenlemek, güncel regülasyonları uygulamak, varlık borç ve sermaye girişlerini yapmakla yükümlü 3568 sayılı meslek kanunuyla yetkilendirilmiş kişidir.  Firmalar mali idarelerle gerçekleştirdiği bütün süreçlerinde , kanun gereği bir mali müşavir ile birlikte çalışmak zorundadırlar.

Mali Müşavirler Neden Mükellef Takip Platformu Kullanmalıdır?

Mükellefileri ile iletişim ve veri akışı süreçlerinde kullanacakları bulut sistem ve system as a software (hizmet olarak yazılım) teknolojileri ile Mali Müşavirler; büro yönetim süreçlerini gerçekleştirme, tüm süreçleri kontrol altında tutma, evrak kontrollerini sağlama gibi işlemleri tek ekrandan gerçekleştirebilirken, zaman ve hız kazanmaktadırlar.

Bi'Link ile;

Bi'Link ile Gerçekleştirebileceğiniz Mülekkef Takibi İşlemleri

Bi'Link ile Gerçekleştirebileceğiniz Sorgulama ve Aktarımlar

Bi'Link ile mükelleflerinize ve iş yükünüze ait verileri görüntülemenin artık KolayBi' yolu var!

SMMM Bilgi ve Duyuru Sistemi

Bi'Link ile güncel kalın!

Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) ve yetkili otoritelerce zorunlu kılnan uygulamaları, değişen mevzuat ve vergisel işlemleri takip etmek için birden fazla portala ihtiyacınız yok. Mali Müşavirlerin sıklıkla kullandığı duyuru ve bilgilendirme sitelerine tek ekrandan ulaşabilir, istediğiniz duyuru sitesini ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz. Ayrıca burada yer alan duyuru ve bilgilendirmeleri portal ekranından özet olarak görüntüleyebilirsiniz.

Bi'Link ile Gerçekleştirebileceğiniz Hesaplamalar

Mali Müşavirler için Mülekkef Takip Platformu: BiLink'

Bi’Link ile mükelleflerinize ait faturaları Luca sistemine otomatik aktarırken, faturaları tek tek grime zahmetinden kurtulun. Zaman ve iş tasarrufu sağlayın. Bi’Link ile e-Fatura ve e-Arşivlerinizi dilediğiniz zaman görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Mükelleflerinize ait e-tebligat ve e-hacizleri gözden kaçırmadan GİB entegrasyonu ile tek ekrandan takip edin.

Bi’Link, sizi gündemde tutar! SMMM Bilgi Duyuru sistemi ile dilediğiniz kaynaklardan güncel mevzuat ve haberlere tek ekrandan ulaşarak mevzuat değişikliklerinden kaynaklanan cezaların önüne geçmenize yardımcı olur. SGK ve GİB sistemine entegre çözümler sunan Bi’Link ile beyan ve bildirgeleri atlamadan iş takibinizi kolaylaştırır.

Bi’Link Görev takibi özelliği ile, mükelleflerinize ait işleri dilediğiniz personele atayarak görev durumlarını takip edebilirsiniz. Mükelleflerinize iş yükünü kolayca takip edin. Bi’Link sisteminize gelen verilerin toplanmasıyla oluşturulan raporlarla, mükelleflerinizin iş akışını görüntüleyebilirsiniz.

Bi'Link Mali Müşavir Takip Platformunu şimdi 14 Gün Ücretsiz Deneyin!

Ahmet Karadeniz
Digital Copywriter