Yeniliği seven ön muhasebe programı; tıpkı sizin gibi!

Startupların yenilikçi doğasına uygun, teknoloji odaklı ön muhasebe programı KolayBi’ ile ön muhasebe süreçleri tüm girişimciler için çok kolay.

Startup için ön muhasebe programı

Kolayca öğrenin, anında uygulayın!

Ön muhasebe, yeni başlayanlar için zaman alan bir iş gibi görünebilir; ancak KolayBi’nin kullanıcı dostu arayüzü ile tüm girişimciler hemen kullanmaya başlayabilir! Yeni kurduğunuz işinizin ön muhasebe yönetiminde zaman kazanarak, yeni fikirlere daha çok zaman ayırmanız KolayBi’mümkün.

Her yerden, istediğiniz her an!

Girişimcilerin en önemli ihtiyaçlarından birinin mobilite olduğunu biliyoruz. Girişiminiz için her an her yerde olmanız gerekiyorsa, ön muhasebe işlemleriniz de sizinle gelsin. Tüm cihazlarınızdan kullanabileceğiniz web tabanlı ön muhasebe programı KolayBi’ ile siz nerede olmak isterseniz, orası ofisiniz.

İhtiyacınız olan tüm özellikleri keşfedin

Girişiminiz büyürken, tüm ön muhasebe işlemlerini tek ekranda yapabilmek gibi pratik çözümler önemlidir. Gelir giderlerinizi, nakit akışınızı, sipariş ve stok bilgilerinizi kayıt altında tutarak; hatta fatura kesip müşterilerinize ileterek ön muhasebe işlerinizi eksiksiz yürütün. Güncel finansal durumunuzu takip ederek hızlı karar almanız gereken anlar için hazırlıklı olun.

kolaybi-on-muhasebe-mockup
kolaybi-dashboard kolaybi-cari-hesaplar kolaybi-proje

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

cari-hesap-yonetimi

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

stok-yonetimi

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

fatura-takibi

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

siparis-yonetimi

Sipariş Yönetimi

Aldığınız siparişlerin bilgisini kayıt altında tutun, teklif gönderdiğiniz ve satışa dönüştürdüğünüz tüm siparişleri anında yönetin.

gelir-gider-takibi

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.

proje-gelir-gider-takibi

Proje Gelir Gider Takibi

Projelerinizin gelir ve masraflarını kayıt altına alın. İstediğiniz projenin maliyet hesaplamasını hızlıca yapmanın kolaylığını yaşayın.

raporlama

Raporlama

Kontrol daima sizde olsun! Kolay raporlama özelliğiyle anlık durumunuzu görüntüleyin, isterseniz ortaklarınız ve çalışanlarınızla paylaşın.

Ücretsiz kullanmaya başlayın!

En iyi ön muhasebe programını ilk 14 gün ücretsiz kullanın! Sonrasında avantajlı KolayBi’ üyelikleriyle işletmenizi büyütmeye devam edin.