Yeniliği seven ön muhasebe programı;
tıpkı sizin gibi!

Startupların yenilikçi doğasına uygun, teknoloji odaklı ön muhasebe programı KolayBi’ ile ön muhasebe süreçleri tüm girişimciler için çok kolay.

Kullanmaya Başla

Kolayca öğrenin, anında uygulayın!

Ön muhasebe, yeni başlayanlar için zaman alan bir iş gibi görünebilir; ancak KolayBi’nin kullanıcı dostu arayüzü ile tüm girişimciler hemen kullanmaya başlayabilir! Yeni kurduğunuz işinizin ön muhasebe yönetiminde zaman kazanarak, yeni fikirlere daha çok zaman ayırmanız KolayBi’mümkün.

Her yerden, istediğiniz her an!

Girişimcilerin en önemli ihtiyaçlarından birinin mobilite olduğunu biliyoruz. Girişiminiz için her an her yerde olmanız gerekiyorsa, ön muhasebe işlemleriniz de sizinle gelsin. Tüm cihazlarınızdan kullanabileceğiniz web tabanlı ön muhasebe programı KolayBi’ ile siz nerede olmak isterseniz, orası ofisiniz.

İhtiyacınız olan tüm özellikleri keşfedin

Girişiminiz büyürken, tüm ön muhasebe işlemlerini tek ekranda yapabilmek gibi pratik çözümler önemlidir. Gelir giderlerinizi, nakit akışınızı, sipariş ve stok bilgilerinizi kayıt altında tutarak; hatta fatura kesip müşterilerinize ileterek ön muhasebe işlerinizi eksiksiz yürütün. Güncel finansal durumunuzu takip ederek hızlı karar almanız gereken anlar için hazırlıklı olun.

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Sipariş Yönetimi

Aldığınız siparişlerin bilgisini kayıt altında tutun, teklif gönderdiğiniz ve satışa dönüştürdüğünüz tüm siparişleri anında yönetin.

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.

Proje Gelir Gider Takibi

Projelerinizin gelir ve masraflarını kayıt altına alın. İstediğiniz projenin maliyet hesaplamasını hızlıca yapmanın kolaylığını yaşayın.

Raporlama

Kontrol daima sizde olsun! Kolay raporlama özelliğiyle anlık durumunuzu görüntüleyin, isterseniz ortaklarınız ve çalışanlarınızla paylaşın.

KolayBi' Banka Entegrasyonu

Kontrol daima sizde olsun! Kolay raporlama özelliğiyle anlık durumunuzu görüntüleyin, isterseniz ortaklarınız ve çalışanlarınızla paylaşın.

Bi'Link Entegrasyonu

Kontrol daima sizde olsun! Kolay raporlama özelliğiyle anlık durumunuzu görüntüleyin, isterseniz ortaklarınız ve çalışanlarınızla paylaşın.

Fatura Resmileştirme

KolayBi’ ile e-İhracat faturasını kolayca Gümrük ve Ticaret Bakanlığına göndererek e-ihracat faturası olarak resmileştirebilirsiniz.

Toplu e-İhracat Faturası Oluşturma

KolayBi’ ile kestiğiniz ihracat faturalarınızı rahatlıkla Gümrük ve Ticaret Bakanlığına göndererek e-ihracat faturası olarak resmileştirebilirsiniz.

Faturaları Tiplerine Göre Raporlama

KolayBi’nin detaylı raporlama programı sayesinde tüm e-faturalarınızı, ihracat faturalarınızı, mikro ihracat faturalarınızı ve e-İhracat faturalarınızı kolayca raporlayabilirsiniz.

Faturayı Dijital Olarak Paylaşma

KolayBi’ oluşturduğunuz e-İhracat faturalarınızı kolayca müşterilerinize gönderebilir, resmileştirmeden önce teyit alabilirsiniz.

Start-up

Start-up son yıllarda hızla gelişen bir sektör halini aldı. Ardı ardına gerçekleşen başarılı girişimler yeni iş girişimlerinin önünü açmaya başladı. En basit haliyle yeni bir iş girişimi olarak tanımlanan startup klasik girişimcilikle birçok yönden ayrılmaktadır. Klasik girişimciler belirli bir işe başlamadan önce gereken sermayeyi elde ederken, Startup’ta bu durum biraz daha farklıdır. Startup girişimlerinde herhangi bir sermaye olmasının bir önemi yoktur. İş fikri ve planı en önemli adımıdır. Hangi hizmetin sunulacağına karar verilmesinin ardından iş fikri için yatırım aranılır. Henüz başlangıç aşamasında bulunan iş fikirlerine genellikle melek yatırımcılar destek sağlamaktadır. Melek yatırımcıların haricinde yeni iş girişimlerini destekleyen kurum ve kuruluşlar bulunmaktadır. Gerekli gördükleri alanlarda yapılan iş girişimlerine gereken finansal destek ve iş yönlendirmelerini sağlamaktadır.

DEVAMINI GÖSTER...

Ücretsiz Kullanmaya başlayın

En iyi ön muhasebe programını ilk 14 gün ücretsiz kullanın! Şimdi KolayBi’ yi Kullanmaya Başlayın ve Ücretsiz 1000 veya 3000 e-Fatura Kontörü Fırsatından Yararlanın!

Ücretsiz Kullan