Danışmanlık

Danışmanlar için kolay ön muhasebe programı!

Anlaşılması kolay arayüzü ile KolayBi'yi hemen kullanmaya başlayın, zamanınızı danışanlarınıza ayırın!

Kullanmaya Başla

Tüm müşterileriniz için düzenli kayıtlar oluşturun

Özellikle aynı anda birden fazla şirketle çalışan danışmanlar için, gelir giderlerin pratik tutulabilmesi çok önemlidir. KolayBi’ ile cari hesaplarınızı detaylı olarak listeleyerek borç ve alacaklarınızı tüm cihazlarınızdan anlık olarak görün. Üstelik, üzerinde çalıştığınız her bir projenin gelir giderlerini ayrı ayrı kaydederek, hangi ödemenin hangi müşterinize ait olduğunu kolayca ayırt edin. Eğer birden fazla şirketiniz varsa, hepsini tek ekrandan yönetin ve sistemler arasında kaybolmadan rotayı sadece büyümeye odaklayın.

İşin başından sonuna kadar hızlı hareket edin!

Müşterinizle bağlantı kurduğunuz andan ödemenin tamamlanmasına kadar KolayBi’ ile hızlı dönüşler yapmak çok kolay. Müşterilerinize sunacağınız teklifleri iletmek için, proforma faturalar oluşturun. İsterseniz hazır şablonlar ile işlemi dakikalar içinde tamamlayın. Teklifiniz kabul mü edildi? Hemen proforma faturanızı, satış faturasına dönüştürerek müşterinize iletin ve yaptığınız işin tahsilatını hızlandırın. Online banka entegrasyonu kullanarak ödenen faturalarınızın banka hesabınıza yansımasını kolayca takip edin ve tüm bu işlemleri istediğiniz para birimi ile gerçekleştirin!

Danışmanlık Sektörü

Günümüzün değişen piyasasında artan destek ihtiyacı firmaları üretimden satın almaya, markalaşmadan pazarlama stratejilerine, finans ve muhasebe yönetiminden insan kaynaklarına kadar daha birçok alanda sahip oldukları bilgi ve becerileri bir başka kuruluşa aktarma yoluna yöneltmiştir. Rekabetin sürekli olarak arttığı bu ortamda danışmanlık sektörü, çalıştığı şirketlerin çıkarlarını gözeterek tarafsız bir yaklaşımla hizmet vermelidir. Danışmanlık sektörü, kurum ve kuruluşların son yıllarda giderek daha fazla tercih ettiği ve çalıştığı projede sorumlusu olduğu şirkete yeni bir bakış açısı kazandırmak için sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi kullanabilen bütünleşik bir yapıdır. İhtiyaç duyulan her alanda hizmet verme potansiyeline sahip danışmanlık firmaları için de profesyonel bir şekilde gelir ve gider takibinin yapılması büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle birden çok şirketle çalışan danışmanlık ofislerinin kolay kullanılabilirliği olan ön muhasebe programı gibi sistemlere gereksinimleri vardır.

DEVAMINI GÖSTER...

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

Tüm ÇözümlerÜcretsiz Kullan