Danışmanlar için kolay ön muhasebe programı!

Anlaşılması kolay arayüzü ile KolayBi'yi hemen kullanmaya başlayın, zamanınızı danışanlarınıza ayırın!

Tüm müşterileriniz için düzenli kayıtlar oluşturun

Özellikle aynı anda birden fazla şirketle çalışan danışmanlar için, gelir giderlerin pratik tutulabilmesi çok önemlidir. KolayBi’ ile cari hesaplarınızı detaylı olarak listeleyerek borç ve alacaklarınızı tüm cihazlarınızdan anlık olarak görün. Üstelik, üzerinde çalıştığınız her bir projenin gelir giderlerini ayrı ayrı kaydederek, hangi ödemenin hangi müşterinize ait olduğunu kolayca ayırt edin. Eğer birden fazla şirketiniz varsa, hepsini tek ekrandan yönetin ve sistemler arasında kaybolmadan rotayı sadece büyümeye odaklayın.

Danışmanlık firmaları için ön muhasebe
Danışmanlar için ön muhasebe

İşin başından sonuna kadar hızlı hareket edin!

Müşterinizle bağlantı kurduğunuz andan ödemenin tamamlanmasına kadar KolayBi’ ile hızlı dönüşler yapmak çok kolay. Müşterilerinize sunacağınız teklifleri iletmek için, proforma faturalar oluşturun. İsterseniz hazır şablonlar ile işlemi dakikalar içinde tamamlayın. Teklifiniz kabul mü edildi? Hemen proforma faturanızı, satış faturasına dönüştürerek müşterinize iletin ve yaptığınız işin tahsilatını hızlandırın. Online banka entegrasyonu kullanarak ödenen faturalarınızın banka hesabınıza yansımasını kolayca takip edin ve tüm bu işlemleri istediğiniz para birimi ile gerçekleştirin!

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

cari-hesap-yonetimi

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

fatura-takibi

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.

gelir-gider-takibi

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin tüm gelirlerini ve giderlerini bir arada görüntüleyerek hesabınızı kolaylaştırın.