Artık satışlarınızı arttırmak için daha çok zamanınız var!

Ticarette hız, sizi beklediğinizden de öteye taşır. Ön muhasebe yönetiminde işinizi kolaylaştırarak zaman kazanın, gücünüze güç katın!

Ticarette hesabınızı bilmek, önünüzü görmenizi sağlar!

Yapılacak ödemeler ve gelecek tahsilatların, ticarette büyümek için vereceğiniz kararlarda ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. KolayBi’de toptan ve perakende alışverişler için kestiğiniz faturaları müşterilerinize iletin, tahsilatları başlatmak için geç kalmayın. Kestiğiniz faturaların vade tarihlerini takip ederek gelirlerinizi kontrol altında tutun. Farklı şirket giderlerinizi kaydederek maliyetlerinizi hesaplayın. İstediğiniz her an, nakit akışınızı ve banka hareketlerinizi de görerek yolunuzu çizin, her zaman daha ileriye gidin!

Toptan ve perakende sektörü için ön muhasebe
Ticaret sektörü için online ön muhasebe

Kusursuz stok yönetimiyle siparişler hemen satışa dönüşür!

İster toptan, ister perakende çalışın. Stok hacminizin büyüklüğü fark etmeden kolay ve düzenli stok yönetimini KolayBi’ ile yapın. Satışını yaptığınız ürünlerin alış satış fiyatlarını, vergilerini, ek masraflarını bir arada görerek maliyetlerini hesaplayın ve etiketler ile kategorilendirin. İstediğiniz ürünü hemen listeleyerek görün, müşterilerinizin isteklerini hızlı satışa dönüştürün.

KolayBi’ ön muhasebe programı ile yapabilecekleriniz

Cari takibinden nakit akışına, fatura süreçlerinden stok takibine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikler, işinize düzen ve kolaylık kazandırmak için KolayBi' de.

cari-hesap-yonetimi

Cari Hesap Takibi

Müşteriler, tedarikçiler veya personelinizle olan tüm borç- alacak- tahsilat kayıtlarını istediğiniz yerden yönetin.

stok-yonetimi

Stok Takibi

Stok bilginizi güncel tutarak işinizi kolaylaştırın. Stoğunuz azaldığında hemen haberiniz olsun!

fatura-takibi

Fatura Takibi

Kolayca fatura kesin, ödenen-ödenmeyen faturalarınızı görün ve geçmiş fatura kayıtlarını dilediğiniz yerden takip edin.