Güncel Durum

Ürün Özellikleri ve İşlevleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin Kullanım Kılavuzu

Güncel Durum Ekranı

KolayBi' hesabınıza giriş yaptıktan sonra sizi karşılayacak olan ilk ekran güncel durum ekranıdır. Bu ekranda seçiminize bağlı olarak 1,4,8,12 haftalık Nakit Akışınızı ve Tahsilat/Ödeme Özetlerinizi grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz. Görüntülemek istediğinizverinin üzerine tıklayarak (örneğin, vadesi geçmiş tahsilatlar) tahsilat/ödemedetaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Ekranın Sağ tarafında bulunan alanda Günü Gelen İşlemler bulunmaktadır. Bugün/Yaklaşanlar/Tarihi Geçenler alanında çeklerinize, faturalarınıza, genel giderlerinize ilişkin hareketlerin vade tarihlerine göre sıralanmış hallerinigörüntüleyebilirsiniz. Ekranın sol üstünde bulunan size özel ayrıcalıklar kısmında KolayBi'nin size özelsunmuş olduğu entegrasyon ve avantajları görüntüleyebilirsiniz.

Ekranın sol üstünde bulunan size özel ayrıcalıklar kısmında KolayBi'nin size özelsunmuş olduğu entegrasyon ve avantajları görüntüleyebilirsiniz.

Hızlı İşlemler alanında bulunan Doküman / Ürün Hizmet / Cari Hesaplar /e-Belge ve Mobil Uygulamaya Giriş için işlemlere ulaşabileceğiniz yönlendirme butonları bulunur.

Hızlı İşlemlerin yanında Bildirimler ve Duyurular alanı bulunmaktadır. Bu alanda KolayBi'nin yapmış olduğu duyurulara ulaşabilirsiniz.

Mobil Uygulamaya Giriş Yap butonu ile KolayBi' mobil uygulamasına geçiş yapabilirsiniz.

Dilerseniz Google Play veya Apple Store'dan uygulamayı indirerek QR kod ile giriş yapabilirsiniz.

Güncel Durum ekranından ulaşabileceğiniz bir diğer menü ise Stok Akışı ve Notlardır.

Stok Akışı sekmesinde KolayBi' de var olan ürünlerinizin detaylı stok hareketlerini,ürünün kullanıldığı fatura kayıtları ve bu kayıtları oluşturan kullanıcı detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Filtreleme ikonu ile dilediğiniz kolonları açıp kapatarak ilgililisteyi Dışarıya Aktar butonu ile .xlsx formatında aktarabilirsiniz.

Notlar alanına tıklayarak Yeni Ekle butonuna tıklayarak açılan ekranda notunuzu oluşturup ve bu notu hatırlatma olarak kaydedebilirsiniz.

Oluşturduğunuz notlarınız içerisinde arama yapmak için Filtrele butonuna basarak kayıtlı notlarınız içerisinde arama yapabilirsiniz.