Projeler

Ürün Özellikleri ve İşlevleri Hakkında Detaylı Bilgi İçin Kullanım Kılavuzu

Projeler

KolayBi' de takip ettiğiniz projelerinizi oluşturabilirsiniz. Kaydettiğiniz faturalarınızı KolayBi' de kayıtlı projeler ile ilişkilendirip proje özelinde kar/zarar hesaplamaları yapabilirsiniz.

Proje Nasıl Oluşturulur?

Projeler menüsünden "Proje Oluştur" butonuna tıklayınız. Açılan ekranda projenize ilişkin proje adı, başlangıç ve bitiş tarihleri vb. bilgileri ekleyerek "Kaydet" butonuna basınız.

Oluşturduğunuz projeleri, Projeler menüsünden listeleyebilirsiniz. "İçe Aktar " butonuna tıklayarak şablon aracılığıyla projelerinizi KolayBi' sistemine aktarabilirsiniz. İndirilen boş şablondaki yeşil sütunlar zorunlu alanları ifade etmektedir. "Dışa Aktar" butonunu tıklayarak ise KolayBi sisteminde bulunan projelerinizi .xlsx formatına aktarıp listeleyebilirsiniz.

Filtreleme ikonunu kullanarak görüntülemek istediğiniz projeye ait kolonları açıp kapatarak liste görünümünü düzenleyebilirsiniz. "Detaylı Arama" butonu aracılığıyla ilgili projeyi bilgileriyle filtreleyerek görüntüleyebilirsiniz.

Proje listesinden ilgili projeye tıklayarak proje detayına ulaşabilirsiniz. "Durum Değiştir" butonuna tıklayarak projenizin durumunu "Aktif" veya "Pasif" olarak değiştirebilirken

Oluşturduğunuz projeleri alış/ satış faturaları, çalışan maaşları vb. oluştururken proje seçimi yapıp ilişkilendirerek projeye ait nakit akışlarını, çalışanlara ait ilgili maaş ve prim akışları vb. görüntüleyebilirsiniz.

Projelerinize ilişkili olarak kesmiş olduğunuz alış ve satış faturaları ve bunların kar/zarar durumlarını aşağı inerek görüntüleyebilirsiniz.