Referanslarımız Neler Söylüyor?
14 GÜN ÜCRETSİZ DENE

Mutlu Müşterilerimiz


NKolayOfis’ i kullanıp memnun kalan ve şirketini daha verimli yöneten birçok müşterimiz var. Siz de onlardan biri olmak ister misiniz?

NKolayOfis muhasebe programı ile ofisten bağımsız çalışma ve kontrol imkanı sağladı. Muhasebe departmanımızın verimliliğinde net bir artış sağladık. Teşekkürler NKolayOfis!

Ceri Cukran
Ceri Cukran
STRS Yatırım A.Ş.

NKolayOfis’ten önce birçok farklı program kullandık. Bu programların belli bir süreden sonra isteklerimizi karşılamaması bizi farklı arayışlara itti. Biz de NKolayOfis’i seçtik ve verimimizi büyük ölçüde arttırdık

Ecevit Şimşek
Ecevit Şimşek
Gediz Yapı İnşaat

NKolayOfis’i inşaat şirketimizde kullanmaya başladık sonra multi şirket özelliğini kullanarak diğer şirketlerimizi de dahil ettik. Finansal takiplerimizi tek uygulama üzerinden yapmak çok güzel.

Ulaş Gürbüz
Ulaş Gürbüz
Tekpro İnşaat

Muhasebe deneyimim olmamasına rağmen çabucak öğrenmem benim için çok önemliydi. Kolay anlaşılır arayüzü sayesinde muhasebe ve finansal konularda hızlıca adapte oldum. Artık finansal takibi ve stok yönetimini çok kolay yapabiliyoruz, teşekkürler NKolayOfis!

Rasim Bozkuş
Rasim Bozkuş
ByRaSS

Hem üretim hem de online satışını yaptığımız ürünlerimizin stok kontrolünün git gide zorlaştığını farkettik. NKolayOfis ürün ve stok takiplerimizi yapmamızı kolaylaştırdı. Gelir-giderlerimizi kolayca kontrol edebiliyor, fatura ve belgeyi rahatlıkla bulabiliyoruz.

Aynur Aslan
Aynur Aslan
Moon Stone

Bölge müdürlüklerimizin gelir ve giderlerinin takibi bizim için çok önemliydi. NKolayOfis ile eskiden yaşadığımız tüm zorluklar son buldu. Müşteri desteği ve kolay kullanılması çok iyi. Hem mobilden hem bilgisayardan anlık erişme imkanı işlerimizi çok kolaylaştırdı

Nevin Aşyapar
Nevin Aşyapar
Kanat Boya

Çözüm Ortaklarımız


NKolayOfis müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek için uluslarası ve ulusal çözüm ortaklarıyla partnerlikler kuruyor.

imageimageimageimage

NKolayOfis’in ayrıcalıklı dünyasına sen de katıl!

KolayBi'yi 14 gün boyunca
ücretsiz deneyin!

Devam ettiğinizde kullanım koşullarını
kabul etmiş sayılırsınız.