ERP Programı İşlerimizi Nasıl Kolaylaştırır?

ERP, Tükçe karşılığı Kurumsal Kaynak Planlama anlamına gelen “Enterprise Resource Planning” kelimelerinden bir araya gelmektedir. ERP programı kullanımı tek bir yerden çoğu finansal işleminizi yürütmenizi ifade eder.

ERP kullanıcıların tüm veri ve iş planlarını tek bir ortamda entegre olarak kullanabilecekleri web ya da masaüstü yüzeyleri olan sistemler bütünüdür.

Sistem büyük bir yapısı sunucu ve istemci mantığı çerçevesinde çalışan bir yapı üzerine kurularak kullanıcıya sunulur. ERP sistemleri donanımsal ve yazılımsal olarak çok sayıda bileşen içerir. ERP sistemleri entegrasyonu gerçekleştirebilmek için, işletmede bulunan çok sayıdaki fonksiyonlardan elde ettiği verilerini saklamak için bütünleşik veri tabanı kullanmaktadır.

Mini ERP ise adından da anlaşılacağı gibi küçük bazda oluşan bir ERP sistemidir. Temel amacı en çok kullanılan modülleri birleşmesini sağlayarak KOBİ işletmeleri için değer kazandırmaktır.

Bu alanda KolayBi’ bulut tabanlı mini ERP, finansal süreçlerinizi ve planlarınızı yönetmenizi sağlayan hiçbir entegrasyon gerektirmeyen hem ekonomik hem de performans bakımına güçlü bir uygulamadır.

Mini ERP Programı Ne İşe Yarar?

ERP yazılımı içinde bağımsız şekilde üretim yönetimi, malzeme stok takibi, depo stok yönetimi, bütçe yönetimi, finans yönetimi, raporlama gibi hizmetleri sağlayan uygulamalar bulunur. Fakat KolayBi’ bir mini ERP programı olarak tüm bunları ve daha fazlasını tek bir yerden kontrol edebilmenizi sağlar. Bu kolaylığı ücretsiz deneyimlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mini ERP kullanımı temel amacı KOBİ’nin temel ihtiyaçlarını finansal ihtiyacını yönetmek olmasından dolayı firmalar için büyük sorun oluşturabilmektedir. Bu ürün de bu sorunu çözmek amacıyla dizayn edilmiştir. KolayBi’ Türkiye’nin 21 bankası ile entegre olan tek mini ERP sistemi olmasından dolayı KOBİ’lerin en çok tercih ettiği mini ERP sistemidir. Bu programın kullanımı sizin daha az efor ve daha az zaman harcamanızı sağlayacaktır.

Bu sistemi kullanım ve düzen olarak daha tutumlu ve korunması daha gelişmiştir. İleriye dönük KOBİ dijitalleşmeye daha önü açık bir sistemdir.

14 Gün Ücretsiz Dene


Üyeliğinizi oluşturup kullanmaya başlamak için

14 Gün Ücretsiz Deneyin

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler:

Ücretsiz kullanmaya başlayın!

En iyi ön muhasebe programını ilk 14 gün ücretsiz kullanın! Sonrasında avantajlı KolayBi’ üyelikleriyle işletmenizi büyütmeye devam edin.