Avukatlar İçin Ön Muhasebe ve Cari Takibi

Reading Time: 2 minutes

Avukatlar için ön muhasebe ve cari takibi her işletmede olduğu gibi finansal sürdürülebilirliği sağlamak açısından en kritik odak noktalarından biri olarak ele alınır. Cari bazlı nakit akışı takibi ile gelir gider yönetimi yapılırken, bu sayede geleceğe yönelik harcamalar da planlanabilir. En kolay cari takip ve nakit akışı yönetimi için KolayBi’ uygulamasını 14 gün ücretsiz deneyin.  

Avukatlar için ön muhasebe daha çok cari takibi yapabilmeyi, dolayısıyla finansal işlemleri, nakit akışını gözlemleyebilmeyi ifade eder.

Avukatlar İçin Muhasebe, Cari Takibi ve Daha Fazlası

 • Cari takibi sayesinde müvekkillerinizle alacak ve borç takibi yapabilirsiniz.
 • Personel carileri oluşturabilir, bürodaki avukat ve diğer çalışanların maaş, prim ve avans yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Müvekkilleriniz ve personeliniz dışında ortaklar ve iş birliği yaptığınız işletmeler gibi diğer carileriniz için cari kartları oluşturabilir, nakit akışınızı yönetebilirsiniz.
 • Gider yönetimi modülü ile dava dosyaları giderlerini ve işletmeye dair yapılan tüm diğer harcamaların takibini yapabilirsiniz.
 • Büro çalışanlarına rol bazlı yetkiler verebilir, çalışanlarınızın ticari akışında rol alıp yetki sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Türkiye’nin önde gelen 16 bankası ile sağlanan entegrasyon sayesinde tüm ticari hesaplarınızı tek bir platformdan takip edebilirsiniz, online bankalarınızdaki hesaplarınızı anlık görebilirsiniz.
 • Sisteme kolayca kasa ve banka tanımlayarak tüm finansal işlemlerinizi takip edebilirsiniz.
 • KolayBi’ bulut tabanlı bir program olduğu için verilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilir, verilerinizi kaybetme riskini en aza indirebilirsiniz.
 • Tüm bu işlemleri büro dışında da telefon veya tabletinizden rahatlıkla yapabilirsiniz.
 • İş yönetiminizi dijitalleştirebilir, gelişen teknoloji ile siz de iş süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
 • KolayBi’ bulut tabanlı olduğundan hiçbir kurulum maliyeti gerektirmez. Uygun paket fiyatlarını incelemek için Fiyatlar sayfamızı ziyaret edin, uygun fiyatlardan siz de yararlanın.

Daha Kolay Bir Muhasebe Yönetimi İçin E-Fatura

KolayBi’ e-fatura entegrasyonu ile iş süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. E-fatura hukuki nitelikleri bakımından kağıt fatura ile aynı geçerliliğe sahip olup, dijital ortamda hazırlanıp taraflara sunucular aracılığıyla gönderilmektedir. Faturalar dijital ortamda saklanabileceğinden kaybolma riskleri en aza indirgenir. Ayrıca kağıttan ve zamandan tasarruf sağladığından kaynak yönetiminin daha verimli yapılmasını sağlar. Bu sayede kaynak yönetimi de kolaylaşır.


14 Gün Ücretsiz Dene


KolayBi’ ile cari takibi için

14 Gün Ücretsiz Dene

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler:

Ücretsiz kullanmaya başlayın!

En iyi ön muhasebe programını ilk 14 gün ücretsiz kullanın! Şimdi KolayBi’ yi Kullanmaya Başlayın ve Ücretsiz 1000 veya 3000 e-Fatura Kontörü Fırsatından Yararlanın!