Tüm muhasebe işlemlerinizi tek sistemden kolaylıkla yönetin.
14 GÜN ÜCRETSİZ DENE

Finans ve Satış Yönetimi


Türkiye’nin önde gelen 16 bankasıyla sağlanan banka entegrasyonu ve e-fatura entegrasyonu sayesinde muhasebe işlemlerinizi kolayca yapın.

Finans ve Satış Yönetimi
Banka Entegrasyonu

Türkiye’nin önde gelen 12 bankasıyla sağlanan entegrasyon sayesinde, hesap hareketlerini tek bir platform üzerinden takip edin.

Stok Yönetimi

Ürünleriniz için kritik stok seviyesi belirleyin, stok akış ekranı üzerinden müşteri veya tedarikçi bazında stok takibi yapın.

SMM Entegrasyonu

Luca ile tam entegre çalışır. Faturalarınız ile ilgili mali müşavir tarafında yaşanabilecek kişisel hatalar ortadan kaldırıldı.

Fatura ve İrsaliye Yönetimi

Faturalarınız ve irsaliyelerinizi kolayca hazırlayın ve tek tıkla işlemlerinizi gerçekleştirin. İşletmenizi kurumsallaştırmaya bir adım daha yaklaşın.

Gelir-Gider Yönetimi

tahsilat ve ödemelerinizi zamanında ve düzenli bir şekilde takip edin, gelir ve gider yönetiminizi kolaylıkla yapın.

NBox Dosya Yönetimi

Projelerinizi, görsellerinizi ve alış-satış faturaları, muhasebe raporları gibi evraklarınızı kaydedin, güvenli bir şekilde saklayın.

Anlık Raporlama

Muhasebe bilginiz olmasa bile anlık raporları rahatlıkla yorumlayın ve analiz edin.

Personel Maaş Yönetimi

Personellerinizin maaş, avans ve primlerini takip edin ve düzenli bir şekilde yönetin.

Proforma Yönetimi

Tekliflerinizi oluşturduğunuz proformalar sayesinde daha kolay yönetin.

NBox

Tüm dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müziklerinizi NBox’a kaydedin, bütün dijital ortamlardan dilediğiniz zaman güvenli erişim sağlayın.


Hızlı Dosya Paylaşımı

NBox üzerinden dosya paylaştığınızda çalışma arkadaşlarınız dosyalar üzerindeki değişiklikleri takip edebilir, dosya üzerinde yeni eklemelerle değişiklik yapabilir. Takım arkadaşlarınıza değişim mailleri göndermek zorunda kalmazsınız.

Dosya Takibi

İki adımlı doğrulama ve paylaşım denetim özelliği sayesinde dosyalarınıza güvenle erişim sağlayın. NBox silinen dosyaları 30 güne kadar sizin için tutar, yanlışlıkla sildiğiniz ve ya sonradan ihtiyacınız olan dosyaları geri getirebilirsiniz.

NBox
imageimageimageimageimage

KolayBi'yi 14 gün boyunca
ücretsiz deneyin!

Devam ettiğinizde kullanım koşullarını
kabul etmiş sayılırsınız.