Online Finans Yönetimi Nedir?

İçerik Üreticisi
Ahmet Karadeniz
Tahmini Okuma Süresi
{Reading Time}
 dakika

Şirketlerin kurulmasından itibaren yatırımları için lazım olan ve bu yatırımlarını ileri seviyelere taşıyabilmesi için gereken belirli fonlar vardır. Bir şirketin en mühim kaynaklarından olan fonların, satın alımı ve kullanımı gibi finans etkinliklerinin planlanması, düzenlenmesi ve kontrol edilmesine Finansal Yönetim denir. Finans Yönetimi, şirketlerin gelir giderlerinin yanı sıra aslında şirketin kendi bünyesinde barındırdığı finansal kaynaklarından oluşan sermaye öğeleridir. Tüm bunların çevrimiçi ortama taşınması online finansal yönetim olarak bilinir. Finans Yönetimin görevi, firma değerini bir diğer ifadeyle hisse değerini maksimum düzeyde tutmaktır.

Finansal Yönetim Politikaları?

Firmanın değerini maksimum düzeye çıkaracak finans yönetimi politikaları şu şekildedir:

Finansal Yönetimin Temel Amaçları Nelerdir?


14 Gün Ücretsiz Dene

Finansal İşlemlerinizi Kolayca Yönetin

14 Gün Ücretsiz Dene

Online Finansal Yönetim


KolayBi'yi 14 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin!

Giderek daha da dijitalleşen iş dünyasında, gerçek zamanlı finansal raporlama ve doğru finansal tahminler, her zamankinden daha da kritik bir önem kazandı. Şirketler uluslararası nitelik kazandıkça, bu karışıklıklarla birlikte, farklı yasal zorunluluklar da gün yüzüne çıkıyor. Gözle görülür bir şekilde finansal yönetim çözümleri dijital dünyanın taleplerini karşılayacak biçimde evrilmiştir. Bu dönüşümün kilit noktası olarak adlandırdığımız bulut, ERP ve finans çözümlerini temel, arka ofis muhasebe yazılımından çıkarıp inovasyon için tasarlanmış kapsamlı, misyon açısından kritik, entegre bir çözüme çevirdi.

Bu oluşturulan online finans yönetim sistemleri, şirketleri yeni gelişen güçlerin ve rekabet baskılarının karşısında geleceğe yönelik hazırlayarak finansal güç elde etmeleri konusunda destek olur. Etkin bir finansal yönetimle doğru ve güvenilir finans verilerine sahip olursanız rekabet avantajı elde edersiniz. Bu sayede hem daha fazla iç görüye sahip olur hem de kâr ve verimliliği geliştiren belirli stratejik kararları daha hızlı ve kolay alabilirsiniz.

KolayBi'nin sağladığı finans yönetimi ve ön muhasebe konusundaki hizmetlerimizle size daha kolay işleyen bir çalışma ortamı sağlamanızda yardımcı oluyoruz. İşletmenizi dijitalleştirmek ve yaygınlaşan e-Dönüşüm uygulamalarına entegre etmek için uzmanlarımızdan destek@kolaybi.com aracılığı ile dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

KolayBi' ile işletmeni dijitalleştirirken 14 gün ücretsiz dene!

Ahmet Karadeniz
Digital Copywriter