Trendyol Mağazanız için KolayBi Ön Muhasebe Programı Kullanmanın Avantajları

Reading Time: 4 minutes

Trendyol mağazanızı KolayBi ön muhasebe programının ayrıcalıklarıyla büyütebilir ve işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Trendyol mağazanız için gerekli tüm ön muhasebe işlemlerini çok kolay ve hızlı şekilde halledebilirsiniz.

Trendyol Çözüm Ortaklığı Sayfamızı Ziyaret Edin

Trendyol Mağazanızın Stoklarını KolayBi’ Stok Takip Programı ile Kolayca Takip Edin

Trendyol mağazanız için ayrı bir stok takip programına ya da elle kayıt tutmaya artık ihtiyacınız yok. KolayBi’ ile ürün stok kayıtlarınızı hem çok daha kolay tutun hem de elle kaydetmekten kaynaklanabilecek hataları geride bırakın. Üstelik bu yeni sisteme geçmek, şirketiniz için çok kolay. Sahip olduğunuz stok kayıtlarını içe aktararak, kullanmaya hemen başlayın!


KolayBi’de stok yönetimi yapmanın Trendyol mağazanıza kazandıracağı sayısız avantajla tanışın. Siz satış yaptıkça, stoklarınız anında güncellensin ve her satışta stok bilginizi güncellemekle vakit kaybetmeyin. Belirlediğiniz kritik stok miktarına ulaştığınızda hemen bildirim alın, ürünleriniz tükendiği için satış kaçırmayın. Ürün stok takibi kolaylaşırken, iş akışınız hızlansın.


Ürettiğiniz veya satın aldığınız ürünlerin, Trendyol Mağazanıza maliyetini ve getirdiği kârı tek ekranda görün. Stok takibi özelliği ile ürünlerinizin satın alım fiyatından tüm vergilerine kadar hiçbir noktayı kaçırmayın. İndirim yapmak istediğinizde indirim tutarını girerek hemen güncelleyin. Üstelik, tüm bunları istediğiniz para birimi ile yapın!

KolayBi’den Trendyol Mağazanız İçin Toplu ve Kolay Fatura Kesme Programı

Trendyol mağazanız için Excel’de fatura kesmeye uzun süreler harcamak, sizin için geride kaldı. KolayBi’de kullanacağınız fatura şablonunu oluşturun, dakikalar içinde toplu faturalar kesip yazdırın. Dilerseniz tekliflerinizi oluşturun, kabul edilirse anında faturaya dönüştürün.


Trendyol Mağazanızın fatura operasyonlarını Ofiste olmadığınız anlarda da ertelemeyin. KolayBi ile internetinizin olduğu her yerden fatura oluşturun. Faturalarınızın vadesi yaklaşan ödeme ve tahsilat durumlarını dilediğiniz yerden takip ederek nakit akışınızı yönetin.


Trendyol mağazanıza ait bütün faturaları anında bulun. Tüm fatura kayıtlarınızı filtreleyin, kategorilendirin ve arama yaparak kolayca görün. Seçtiğiniz fatura dökümünü tek ekranda görüntüleyerek, isterseniz inceleyin isterseniz ödeme yapacak müşterinize iletin.

Trendyol Mağazanız İçin Kolay Sipariş Takip Programı KolayBi’den

Trendyol mağazanızın sipariş takip programı ihtiyacını karşılayacak KolayBi’ ile müşterinizin sipariş talebini anında satışa dönüştürün. Proforma fatura gönderiminden, sipariş alımına; satış irsaliyesinden fatura kesimine kadar siparişinizi uçtan uca yönetin. Tüm siparişlerinize ait detaylı rapor ve analizleri kolayca izleyin.


Sipariş detaylarıyla satışları kolaylaştırın. Trendyol mağazanızın stok bilgilerini görerek siparişlere dönüş yapın, satış kaçırmayın! Kolay sipariş takibi için kartlarınıza cari adı, siparişin ait olduğu kategori gibi bilgiler veya özel etiketler ekleyin, bütün siparişlerinizin dökümünü tüm detayları tek ekranda görün.


KolayBi ile Nerede olduğunuzun bir önemi yok. Sipariş geldiği andan itibaren, işleme alabilirsiniz. Web tabanlı KolayBi’yi internetin olduğu her yerde kullanarak Trendyol mağazanız için siparişler hızlı oluşturun, hiçbir satışı kaçırmayın.

KolayBi’ İle Trendyol Mağazanızın Cari Hesap Takibini Kolayca Yapın

Trendyol mağazanız için cari hesap programına hemen ihtiyacınız varsa, KolayBi’ ile anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Mevcut cari borç ve alacak kayıtlarınızı toplu içe aktarın, şirketinizin yeni sisteme ne kadar kolay uyum sağladığını görün.

KolayBi’ cari hesap programı ile Trendyol mağazanızın tüm borç ve alacaklarınızı tek ekrandan takip edin ve düzenli kaytlarla hiçbir ödemeyi gözden kaçırmayın. Ödemelerinizin tarihlerini organize etme karmaşasından kurtulmak için, ödeme vadesi gelince KolayBi’ size hatırlatsın.

KolayBi’ ile Dilediğiniz an Trendyol mağazanız’ın cari hesaplar dökümüne ulaşın ve paylaşın. Cari hesap ekstresini anında PDF veya Excel formatında indirerek bulunduğunuz her yerden e-posta ile paylaşabilirsiniz.

Trendyol  Mağazanız İçin Online Gelir Gider Takip Programı

Trendyol Mağazanızın tüm gelir ve giderlerini takip etmek KolayBi’ ile çok kolay. Şirketinize giren tüm parayı ve yaptığınız ödemeleri tek ekranda görün, ayrı bir gelir gider takip programına gerek kalmadan kontrolü sağlayın. İsterseniz, alarm oluşturarak yaklaşan ödemelerinizde bildirim alın.


Trendyol mağazanız için yaptığınız tüm büyük ve küçük harcamaları bir arada tutarak, düzenli gider kayıtları oluşturun. Hem ofis harcamalarınızı hem de faturalar, taksi veya yemek gibi ek masraflarınızı KolayBi’ ile kayıt altına alın.


Trendyol mağazanızın müşteri ve tedarikçiler haricinde, personel maaş ve giderlerini de gelir gider programı ile takip edebilirsiniz. Tüm maaş, avans, prim ve ek ödemeleri sisteminize tanımlayın, ay sonunda ödemeniz gereken miktarı bir arada görerek hesabınızı doğru tutun.

Trendyol Mağazanız İçin En Kolay e-Fatura e-Arşiv Programı

KolayBi’ ile tüm ön muhasebe süreçleri bu kadar kolayken, fatura süreçleriniz neden olmasın? e-Fatura’ya geçiş yapın, kağıt fatura kesmeye veda edin.


Trendyol Mağazanız için kağıt fatura kesmek birçok yönden maliyetlidir. Baskı, mürekkep, kargo masrafları ile şirketinize ekstra maliyet olarak geri döner. e-Fatura göndermeye başlayarak tüm maliyetleri geride bırakırken doğa için kağıt israfını da önleyebilirsiniz.


Trendyol satışınız için düzenlediğiniz e-Fatura’yı müşterinize iletmek için beklemeyin. Uzun kargo süreçlerini aradan çıkararak, faturanızı internet üzerinden hemen iletin.


KolayBi’ e-Fatura entegrasyonu ile fatura kesmek için ofiste olmanıza gerek yok. İnternete ulaşabildiğiniz her yerden faturalarınızı kesin, ulaştırın, faturalarınızı bekletmeden işleme alın.

Trendyol  Mağazanız İçin Ön Muhasebe Raporlama Programı

Trendyol Mağazanızın elde ettiği kazanç ve harcadığı giderleri düzenli olarak takip etmeniz gerekir. KolayBi’ ile finansal durumunuza istediğiniz her an ulaşın, şirketinizin getirisini kontrol altında tutun.

Sürekli yükselen bir şirket olmak, her detayı iyi takip etmeyi gerektirir. Trendyol mağazanızla ilgili tüm süreçlerde ipleri elinizde tutmak için farklı raporlardan yararlanın. KolayBi ile Stok raporu, KDV raporu, çek raporları gibi birçok farklı konu için raporlar oluşturun.


Trendyol Mağazanızda geçen kış sattığınız ürün, bu yılki üründen fazla mı kâr getirdi? Bunu öğrenip hızlı aksiyon almanız için sadece birkaç dakikada rapor oluşturabilirsiniz. Belirlediğiniz tarih aralığına ait en hızlı raporları almak için, KolayBi’yi kullanın.
Hemen Kullanmaya Başlayın !


Trendyol Ve KolayBi’ Çözüm Ortaklığına Özel Fırsatlardan Yararlanın

Kullanmaya Başla

İlginizi çekebilecek diğer içerikler:

Ertuğ Karakaş
KolayBi’ İçerik Yazarı

Ücretsiz kullanmaya başlayın!

En iyi ön muhasebe programını ilk 14 gün ücretsiz kullanın! Şimdi KolayBi’ yi Kullanmaya Başlayın ve Ücretsiz 1000 veya 3000 e-Fatura Kontörü Fırsatından Yararlanın!